Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Технології поводження з несортованими відходами

1,284 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Технології поводження з несортованими відходами

 1. 1. ТОВ "Інженерно-виробничепідприємство "Енергоочистка" м. Харків 2011-2012
 2. 2. Полігони ТПВ Щорічно ростуть обєми твердих побутових відходів, що надходять на полігони, які вичерпали свій експлуатаційний строк. На Україні території, що використовуються під полігони твердих побутових відходів вдвічі більші від територій заповідників. Заповідник
 3. 3. ТОВ "ІВП "Енергоочистка"Ізраїльська компанія R • E • G AG, ArrowEcology Німеччиназ технологією ArrowBio
 4. 4. Захоронення на полігонах Піроліз(високотемпературне Види утилізації Переробка розкладання) Спалювання
 5. 5. Технологія представляє собою гідромеханічного систему сортування твердих побутових відходів (ТПВ) з подальшою анаеробною переробкою органічних відходів.Біологічна ферма.Анаеробна переробкаорганічних відходів.
 6. 6. Умовні позначення: HDPE – поліетилен низького тиску. PET – зазвичай використовується для виробництва тари під мінеральну воду, безалкогольних напоїв та фруктових соків.Чорніметали HDPE КомпостКольоровіметали PET
 7. 7. СклоБіогаз, енергія Пісок Поліетилен, пакети Папір Картон
 8. 8. До основних переваг технології відносять:1. Забруднення навколишнього середовища та екологічні стандарти. Технологія нетоксична. Відповідає всім екологічним вимогам та стандартам Європейського співтовариства.2. Використання води. Використання води зациклене, після очищення вода повертається до процесу сепарації. Надлишки води можна використовувати як технічну воду.3. Фінансування проекту. Компанія може допомогти в організації побудови заводу до 85 % від загальної суми вартості.4. Навчання персоналу та обов’язки. Для замовника компанія гарантує навчання персоналу на місці. Компанія гарантує, що завод буде функціонувати як було заявлено (включаючи заявлену віддачу відходів на переробку, газу, електроенергії).
 9. 9. Директор компанії ТОВ “ІВП ”Енергоочистка” Бурейко ТетянаВолодимирівна та голова Мереф’янської міської ради Сітов ВеніамінІванович у листопаді 2011 року відвідали завод, на якому реалізованатехнологія ArrowBio з подальшим впровадженням на Україні.
 10. 10. Сортування та очистка:- Побутове сміття- Габаритні відходи- Комерційні відходи- Макулатура- Метали та пластик- Скло, деревина- Горючі матеріали- Біологічні відходи Біологічна переробка - Суха ферментація - Волога ферментація - Виробництво енергії - Компостування - Тунельне
 11. 11. Структура лінії механічного сортування з застосуванням ручної праці
 12. 12. Одними з переваг використання вказаних сортувальних кабін єуправління кліматом та проточною вентиляцією згори: повітря притискаєсміття до конвеєрної стрічки та уходить через сортувальні тічки,виключаючи вплив запахів та шкідливих мікроорганізмів на дихальні шляхиперсоналу.
 13. 13. Новітнім в області сортуванняє оптичний сепаратор. Оптичні таінфракрасні датчики з високоюрозподільною здатністювизначають обєкт та передаютькоманду пневмосистемі. Сепаратор не тільки розділяєматеріали по заданим критеріям,але й веде статистику вхідногоматеріалу та самодіагностикуобладнання.
 14. 14. За технологією, що пропонує німецька компанія передбачається використовувати біомасу як паливо. У якості палива пропонується використовувати наступні види біомаси: - тріска деревини; - сіно, лузга деревини; - прес-відходи олійних рослин, барда, очерет.Екологічний аспект використання такого палива: зниження емісії тонкого пилу та NOx.
 15. 15. Технологія, яку пропонує німецька компанія з виробництва біогазу передбачає використанняорганічної частини відходів у 3-х стадійній переробці. Перша фаза: - завантаження субстрату - продувка знизу, витяжка через фільтр - самонагрів при аеробних біопроцесах; - кондиціонування для ферментації; - припинення продувки та початок ферментації. Друга фаза: - при необхідному вмісті метану, витяжка припиняється і відкривається газопровід донакопичувача газу - вміст метану в біогазу зростає до 60 %, потім різко знижується. Третя фаза: - припинення фільтрації - продувка та припинення анаеробного процесу; - тривала продувка для кінцевої дегазації
 16. 16. Технологія, яку пропонує німецька компанія передбачає комплекснерішення у сумісному використанні вологої та сухої сировини. Дрібний матеріал направляється на вологу ферментацію, а крупний - насуху. Біогаз, який отримують з двох паралельно працюючих установок збираєтьсядо загальної системи та готується для споживання. Дегазовані відходи можуть бутидопрацьовані у високоякісний компост.
 17. 17. Умовні позначення: 6.Розподіл сировини 7. Сухі відходи 15. Компост-тунелі2. Вода 8. Перколят 16. Готовий компост3. Стоки 9. Біогаз 10. Збірник біогазу 17. Сортування4. Замочування 11. Підготовка біогазу5. Гідроліз 12. Газопровід 13. Сухий ферментор6. Вологий ферментер 14. Відходи ферментеру
 18. 18. Матеріали:Енергія: - різке зниження обємів органічних відходів;- електроенергія; - отримання компостів різної- тепло та холод; зрілості;- газове паливо. - знезараження полігонів; - припинення емісії метану до атмосфери; - економічні стимули для сільськогосподарських та комунальних підприємств.
 19. 19. Питання правильного поводження зі сміттям сталоголовною проблемою для нашого суспільства. Полігони, вже вичерпали свій експлуатаційний строк.Наслідком цього є загрозлива епідеміологічна ситуація. Наша компанія направила свою діяльність на вирішенняцього питання. Ми працюємо з передовими міжнароднимикомпаніями, що мають значний досвід роботи у вирішенніпитання утилізації та переробки несортованого сміття. За технологіями переробки сміття чисте майбутнє нашихнащадків. Сміття ми перетворимо на прибуткову сировину!!!
 20. 20. Україна, м. Харків, 61001, а/с 11509Тел./факс (057) 340 72 65Тел. (057) 75 120 25Тел. (067) 914 66 74  Сайт: www.eo.net.ua  E-mail: eo1991@ukr.net

×