Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Тиждень з життя групи №6

198 views

Published on

Група №6

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Тиждень з життя групи №6

 1. 1. Тиждень безпеки життєдіяльності дитини в групі “БДЖІЛКИ” На тему : “НАША БЕЗПЕКА- У НАШИХ РУКАХ”
 2. 2. Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе – означає безтурботне , цікаве , радісне , але найголовніше – безпечне. А найважливішою умовою безпеки маляти є прищеплення йому з самого раннього віку необхідних знань про безпечну поведінку.
 3. 3. Наші пріоритетні завдання : Дати дітям знання про предмети та явища, життєві ситуації, які можуть спричинити захворювання, нездужання тощо; Формувати у дітей усвідомлення цінності свого життя та здоров'я, вироблення стереотипів безпечної поведінки через цілеспрямовану навчально – виховну роботу; Формувати елементарні вміння, навички поведінки в різних ситуаціях; Навчати дітей неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки в дома, на вулиці, в природі тощо; Учити дітей прийомів самодопомоги у разі нещасного випадку та наданню посильної допомоги іншим людям.
 4. 4. Під час проведення «Тижня безпеки дитини», ми використовували різноманітні ефективні форми роботи, а саме: міні-заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність , бесіди , психогімнастика, пошуково- дослідницька діяльність , моделювання ситуацій,розв’язування логічних завдань за схемами з домальовуванням. Кожен захід спрямовуємо на те,щоб сформувати у дітей свідоме ставлення до особистої безпеки, дати їм змогу набути стеоретипу правильної поведінки в певних ситуаціях, вміння бачити та передбачати небезпеку, самостійно дбати про власне життя. Усю роботу проводимо в тісній співпраці з батьками, адже без їхньої підтримки навички,що прищеплюються дітям , не будуть міцними.
 5. 5. “Здоров’я дитини”
 6. 6. Колективне виготовлення газети “ Хай буде здоров’я у вас і у нас ”
 7. 7. Корисна прогулянка
 8. 8. Здорове харчування Веселий настрій
 9. 9. “ Небезпека вулиць і доріг “
 10. 10. Усі мають пам’ятати, Що на дорозі не варто жартувати. У грі повторимо ми правила дорожні І будемо завжди всі обережні. МОДЕЛЮВАННЯ СИТУАЦІЙ Ситуація №1 “ Переведи друзів через дорогу .”
 11. 11. Ситуація №2 “ Не грайся на дорозі. ”
 12. 12. Рухливі ігри: “ Автомобілі на дорозі ” “ Стій, приготуйсь, іди!”
 13. 13. Світлофору допоможемо , кольори всі познаходимо.
 14. 14. “ Пожежна безпека ”
 15. 15. «Щоб не виникло пожежі з вогнем будьте обережні!» Моделювання ситуацій: №1 “ Як ми можемо загасити пожежу до приїзду пожежників ”
 16. 16. №2 “ Загорівся в Кішки дім ”
 17. 17. Щоб пожежний транспорт подивитись ,нам потрібно потрудитись. Складаємо пазли Ремонт пожежної машини
 18. 18. “ Світ речей ”
 19. 19. Щоб не трапилось біди, ці предмети не бери……
 20. 20. Виконай завдання: Якими іграшками можна гратися?
 21. 21. “ Світ природи ”
 22. 22. Красива природа нашого міста
 23. 23. Моделювання ситуації Казочка про двох цапків
 24. 24. Щоб діти краще запам’ятали про безпеку , нами було створено куточки в яких можна було переглянути ілюстративний матеріал , наочний матеріал, ігри по БЖД .
 25. 25. Створено міні - бібліотечку для батьків по БЖД
 26. 26. Дякуємо за увагу.

×