Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Тиждень з життя групи №5

195 views

Published on

Група №5

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Тиждень з життя групи №5

 1. 1. ФОТОРЕПОРТАЖ Один тиждень з життя групи №5
 2. 2. Щорічний тиждень безпеки дітей допоміг діткам нашої групи засвоїти правила поведінки у найрізноманітніших складних і небезпечних ситуаціях. То ж ми радо поділимось усіма нашими успіхами та знаннями цих правил!
 3. 3. Безпека на дорозі.Безпека на дорозі. Дітям треба пам’ятати: Місто повне небезпеки. Починаємо вивчати Перше правило безпеки.
 4. 4. Якщо вирішив розважитись, Чи коли зібрався ти У м’яча погратись – На майданчик треба йти!
 5. 5. На узбіччі світлофор Підморгнув малятам. День і ніч несе дозор Вартовий завзятий!
 6. 6. Як червоне око світить, На дорогу не ступайте. Обережні будьте, діти! Краще трішки зачекайте.
 7. 7. Жовте око – скоро час, Шлях відкриється для вас. Спалахне зелене світло – Пішоходам шлях відкрито!
 8. 8. Небезпека вогнюНебезпека вогню Якщо вогник лиш зайнявся, Але ще не розігрався, Спробуйте його згасити: Та водою хоч залити, А чи ковдрою цупкою Позмагатись у двобої. Дим потягся по квартирі – Не боріться, діти милі! Стіл під праскою горить – До пожежної дзвоніть! 101 – усі гукаєм, Номер цей ми добре знаєм!
 9. 9. Про домашніх улюбленцівПро домашніх улюбленців Якщо ти знайшов на вулиці та підібрав, або придбав якусь тваринку – ніколи не приховуй цього від батьків. Якщо ж в тебе з’явився маленький друг, обов’язково покажи його ветеринарові для призначення відповідних щеплень. Це захистить твого улюбленця від хвороб та зробить безпечними ігри з ним.
 10. 10. Дізнайся у ветеринара, як потрібно поводитися з твоєю улюбленою тваринкою, як за нею доглядати, яким чином годувати і що забороняється їй робити. Стеж за чистотою і охайністю твого улюбленця.
 11. 11. Увага! Сигнал “Хімічна небезпека”!Увага! Сигнал “Хімічна небезпека”! Цей сигнал ми добре знаємо, І швидко реагувати за правилами на нього починаємо!
 12. 12. Про здоровПро здоров’’я знаємо, вітаміни полюбляємо!я знаємо, вітаміни полюбляємо!
 13. 13. Дякуємо за увагу!

×