Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Tablet

240 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Tablet

 1. 1. Biz Kimiz? Günlük hayatı kolaylaştırmak amacıyla gelişen teknolojinin kullanımının geliştirilebileceği alanları görerek bu alanlara çeşitli yazılımlar ve çözümler üretmeyi misyon edinmiş mühendisler topluluğuyuz.
 2. 2. Projelerimiz Veterinerler için özel olarak geliştirdiğimiz bu sistem veteriner kliniklerinde kullanılan hayvan kayıt, aşı takip gibi işlevleri yerine getirirken otomatik olarak stok ve muhasebe kayıtlarını da tutmaktadır.. Sistemimiz online olarak çalışmakta olup veri kaybı gibi bir sıkıntı yoktur. Tek bir şifre ile internete girilebilen her yerden sisteme ulaşabilirsiniz. Özel raporlama ve hızlı satış ekranıyla diğer programlara göre işlemleri çokwww.takipveteriner.com daha basit hale getirerek kolay bir kullanım sunar.www.facebook.com/takipvet Müşteri paneli sayesinde klinik müşterileri kendi hayvanlarının randevularını Ve yapılan işlemleri online olarak görüntüleyebilirler.
 3. 3. Projelerimiz Hizmet sektöründe turizm alanında çalışan şirketler için istek üzerine kullanımı diğer programlardan daha kullanışlı bir sistem oluşturduk. Bu sistem el terminalleri ile sahada bilet satışı ve bu satışın online olarak ayrıntılı bir şekilde finansal raporlanmasını içermektedir. Sistemimiz şuan sightseeing alanında Türkiye’nin lider firması olan ve en büyük turizm acentelerinden biri olarak bilinen CityWindows Travel tarafından kullanılmaktadır.
 4. 4. Projelerimiz
 5. 5. iPad ve Diğer Tabletler AppStore’da Google Play’den fazla uygulama yer almakta. Çizilmeye dayanıklı ekran Ücretsiz uygulamalar Daha yüksek çözünürlüklü ekran iPad içerisindeki uygulamalar bizim tarafımızdan sağlanacaktır. Fiyat uygunluğu Herkes tarafından bilinmesi iPad’in ücreti bizim tarafımızdan verilecektir. Casus yazılımlar barınamaz
 6. 6. Tabletin AvantajlarıMüşterileriniz tableti kullanarak neler yapabilirler? Uygulamalar sayesinde; Gazete okuyabilirler Sosyal ağları kullanabilirler Film ve dizi izleyebilirler Müzik ve radyo dinleyebilirler Maillerini kontrol edebilirler Oyun oynayabilirler Çizim yapabilirler İnternet üzerinden; İş yerlerini kafeye taşıyabilirler Görüntülü konuşma yapabilirler Ek uygulamalar sayesinde; Projeksiyon üzerinden sunum yapabilirler
 7. 7. TakipET’in Avantajları iPad’ler iş yerinizin kullanımına uygun sayıda size ücretsiz olarak verilir. iPad’ler içersinde size sunacağımız ücretsiz bir yazılım içerir. Müşterilerinizin kaç dakika kullandığı hem iPad ekranında hem de sisteminizde yazar. iPad içerisinde sadece özel simgeler görünür, ayarları değiştirilemez. iPad’lerimiz çalınmaya, kırılmaya ve bozulmaya karşı sigortalıdır sorun yaşamazsınız. Sistemle ilgili veya iPad’lerle ilgili bir sorun yaşarsanız ücretsiz teknik servisimiz vardır. Sistemi tanıtabilmeniz için tasarlanmış özel broşür ve afişlerimizi kullanabilirsiniz. iPad’ler iş yerinizin kullanımına uygun sayıda size ücretsiz olarak verilir.
 8. 8. Neden bizimle çalışmalısınız? Masrafsız Yenilikçi Sorunsuz Güvenilir
 9. 9. İletişim

×