SEG Kursu

1,322 views

Published on

Amerika Arama Jeofiziği Cemiyeti (Society of Exploration Geophysics- SEG) ve Üniversitemiz Mühendislik Bilimleri Bölümü ile ortaklaşa yapılacak olan, Arama Jeofiziğinde Dünyada Yılın en iyi öğreticisi seçilmiş, HOUSTON Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Chris LİNER tarafından 18 Aralık 2012 tarihinde ‘’Elements of Seismic Dispersion: A Somewhat Practical guide to Freguency-Dependent Phenomena’’ adlı kurs 08.00 -17.00 saatlerinde Ali Rıza BERKEM Konferans Salonunda verilecektir. Konferans salonunun kapasitesine uygun ayarlama yapılabilmesi için, kursa katılacakların ön kayıt listesinin 9 Aralık Pazartesi gününe kadar bölümümüze ulaştırılması gerekmektedir.

DISC KURSU SEG Üyesi ÖĞRENCILER IÇIN ÜCRETSIZ. SEG ÜYESI DEĞILSENIZ, ÖĞRENCI OLMANIZ ÜCRETSIZ KATİLMANIZ IÇIN YETERLİ OLMAYACAĞI IÇIN SEG ÖĞRENCI ÜYELIĞINI ÖNCELIKLE ÖĞRENCILERIMIZIN YAPTIRMASINI TAVSİYE EDİYORUM.

DISC KURSU ÖĞRENCI OLMAYAN SEG ÜYELERI IÇIN 100 DOLAR, VE SEG ÜYESI OLMAYANLAR IÇIN İSE 148 DOLAR. SEG KURSU IÇiN YER 125 KIŞIYLE SINIRLI OLDUĞU IÇIN, 9 ARALIK TARİHİNE KADAR ON KAYIT FORMUNU DOLDURUP YOLLAYANLAR YERLERİNİ ÖNCELIKLE GARANTİ EDECEKTİR. YER DOLDUKTAN SONRA BAŞVURU YAPANLARINKI IŞLEME KONAMAYACAKTIR.

https://www.facebook.com/events/486185421421288/
http://www.geosc.uh.edu/people/faculty/christopher-liner/index.php

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,322
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
167
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

×