Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Бондарчук Г.Г.

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Бондарчук Г.Г.

 1. 1. Міністерство освіти і науки УкраїниМіністерство освіти і науки України ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу таДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну»дизайну»
 2. 2. Підвищення кваліфікаціїПідвищення кваліфікації
 3. 3. Виступ на педагогічних читанняхВиступ на педагогічних читаннях на тему:на тему: Використання новітніхВикористання новітніх матеріалів на урокахматеріалів на уроках виробничого навчаннявиробничого навчання
 4. 4. Грамоти і подякиГрамоти і подяки
 5. 5. Участь у конкурсахУчасть у конкурсах
 6. 6. Уроки виробничого навчанняУроки виробничого навчання група закрійниківгрупа закрійників
 7. 7. Відкритий урок на тему:Відкритий урок на тему: Виконання примірок, уточненняВиконання примірок, уточнення деталей після примірок.деталей після примірок.  Мета уроку:Мета уроку:  Навчальна:Навчальна: Навчити правильно проводитиНавчити правильно проводити першу примірку, виявлятипершу примірку, виявляти недоліки, усувати дефекти.недоліки, усувати дефекти.  РозвивальнаРозвивальна: Формувати пізнавальну: Формувати пізнавальну активність та самостійність,бутиактивність та самостійність,бути уважним,спостережливим, вмітиуважним,спостережливим, вміти логічно мислити.логічно мислити.  Виховна:Виховна: Виховувати старанність,любов доВиховувати старанність,любов до праці, охайність, відповідальністьпраці, охайність, відповідальність до виконанихдо виконаних робіт.робіт.
 8. 8. Подячні листи за виробничуПодячні листи за виробничу практику від “практику від “«Рівнеметалком» і«Рівнеметалком» і ТзОВ « КОТОН СТИЛЬ»ТзОВ « КОТОН СТИЛЬ»
 9. 9. ПрацевлаштуванняПрацевлаштування випускників на ТзОВвипускників на ТзОВ « КОТОН СТИЛЬ»« КОТОН СТИЛЬ»
 10. 10. Виховний західВиховний захід Голодомор – 33Голодомор – 33 рокуроку

×