Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Презентація кабінету №16

3,972 views

Published on

ДПТНЗ "Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну"

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Презентація кабінету №16

 1. 1. ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну» Кабінет інформатики та інформатичних технологій №16
 2. 2. Загальна інформація про кабінет Кабінет інформатики № 16 був відкритий 23.04.2008 році. Він розташований на 3 поверсі, загальна площа 50 м², загальний обсяг – 150 м ³, допоміжні приміщення відсутні. Площа кабінету дозволяє розставити в ньому меблі з дотриманням санітарно-гігієнічних норм. Робоче місце вчителя знаходиться з правої сторони по центру, біля якого розташований
 3. 3. Мікроклімат в кабінеті В кабінеті встановлений Кондиціонер “ EWT” . Щодня в кабінеті проводиться вологе прибирання, екрани відеомоніторів протираються за допомогою чистячих серветок для РК-моніторів. Щотижня - прибирання з антистатичною рідиною. До початку занять і після кожної години занять проводиться наскрізне провітрювання. Температура повітря в кабінеті підтримується в межах 19-21º.
 4. 4. Освітлення кабнету Відповідно до СанПіН 2.2.2/2.4.1340-03 кабінет має лівостороннє світлорозподілення, природного освітлення і штучне освітлення, яке забезпечене стельовими світильниками з люмінесцентними лампами. Розташування світильників – переривчасті лінії. Вікна обладнані регульованими сонцезахисними пристроями типу «жалюзі».
 5. 5. Дотримання техніки безпеки та охорони праці в кабінеті інформатики Кабінет інформатики відповідає всім вимогам безпеки при роботі в кабінеті з обчислювальною технікою та протипожежною безпекою. Він обладнаний захисним заземленням в відповідно до технічних вимог по експлуатації. Стенд «Техніка безпеки і охорона праці», який знаходиться в кабінеті, знайомить навчаючих з правилами поведінки і техніки безпеки, правилами роботи учнів на комп'ютері, містить інформацію з номерами телефонів екстрених служб та комплекси вправ для
 6. 6. Розминка для очей Закрийте очі і виробляєте ними кругові рухи наліво (мал., а), вгору (рис., б), направо (рис. в), вниз (мал. г), потім - у зворотному напрямку. Повторіть по 5-10 разів у кожному напрямку. Рухи робіть в повільному темпі. Після цього злегка погладьте подушечками пальців повіки, відкрийте очі і зробіть кілька швидких мігательних рухів.
 7. 7. Інструктаж учнів з техніки безпеки проводиться кожну чверть і реєструється у спеціальному журналі. Матеріали з охорони праці зібрані і систематизовані у відповідній папці. Для надання першої допомоги в кабінеті є укомплектована медикаментами і перев'язувальними засобами медична аптечка.
 8. 8. У сучасних умовах пожежі є найбільш поширеними причинами виникнення надзвичайних ситуацій. Особливо суворо потрібно дотримуватись правил протипожежної безпеки в кабінетах, в яких використовуються електроприлади. Для забезпечення пожежної безпеки кабінет укомплектований 2 вогнегасниками та протипожежним полотном. Крім того, ще 1 вогнегасник знаходиться в коридорі, поруч з кабінетом.
 9. 9. Робоче місце учня У кабінеті обладнано 15 учнівських місць і 1 робоче місце вчителя. Робоче місце учня: двомісний комп'ютерний стіл з висувною панеллю для клавіатури, дерев'яний учнівський стілець, процесор Intel (R) Celeron D310, 1.13GHz/533MHz/256Kb Soket 478 Box, жорсткий диск SOD WJ10YC05394, монітор SAMSUNG, стандартна клавіатура, лазерна миша .
 10. 10. Робочі стіли учнів розташовані по периметру кабінету, що забезпечує безпеку праці учнів і вчителя, електробезпеку та створення постійних рівнів освітленості. Додатково кабінет інформатики обладнаний двомісними учнівськими столами та стільцями. Учнівські столи розташовуються в центрі і призначені для проведення теоретичних занять.
 11. 11. Робоче місце вчителя Робоче місце вчителя обладнано столом для комп'ютера, тумбою для системного блоку. Основні характеристики комп'ютера відповідають сучасним вимогам: процесор Pentium (R) Dual-Core CPU E5400 @, 2.70GHz, 2Ггб ОЗУ, жорсткий диск HDS 728080PLAT20, рідкокристалічний монітор, мультимедійна клавіатура, лазерна миша, джерело безперебійного живлення, навушники.
 12. 12. Всі комп'ютери кабінету об'єднані в однорангову локальну мережу, яка допомагає вчителю раціонально з високим ступенем ефективності використовувати час уроку, зберігати оптимальний темп, а також чергувати вид діяльності в ході уроку. Учні та вчителі мають можливість одночасно отримати доступ в Інтернет.
 13. 13. Мультимедійне обладнання Кабінет оснащений мультимедійним проектором TOSIBA, він: • Допомагає вчителю розсунути просторові рамки уроку, вносити ритм життя, показувати досліджувані явища в їх різноманітті, показати значимість досліджуваного явища і його місце в системі уроків і тем; • Сприяє раціональному використанню часу, швидкої зміни видів діяльності, організації різних видів опитування, систематизації, узагальнення, аналізу досліджуваного матеріалу; • Сприяє естетичному вихованню за рахунок використання можливостей комп'ютерної графіки, технології мультимедії, розвитку комунікативних здібностей.
 14. 14. Медіатека Одним із пріоритетів сучасної освіти стає проблема формування креативної особистості. А найважливішим механізмом створення творчої різнобічної особистості можна назвати інформатизацію шкільної освіти, підвищення інформаційної культури педагога і учня. Метою медіатеки є створення для учасників освітнього процесу умов вільного вибору методів, форм і засобів розвитку особистості, а також забезпечення можливості найбільш повного і швидкого доступу до інформаційних ресурсів в ценрі. Для проведення виробничого навчання застосовуємо ІКТ в методичному куточку кабінету зібрано багато особистої медіатеки.
 15. 15. Методичний куточок У кабінеті зібрано багато колекцій методичної літератури систематизованої за темами і розділами предмету. У методичному куточку містяться: • Програмні засоби навчального призначення з курсу «Інформатика та Інформаційні технології» (базові і профільні); • Роздатковий матеріал для здійснення індивідуального підходу при вивченні, організація самостійних робіт і вправи для учнів на комп'ютерах ; • Комплекти науково-популярної, довідкової та методичної літератури . Перевірка знань - важлива        складова процесу навчання. У методичному куточку підібрані матеріали для контрольних робіт, тести з багатьох тем курсу інформатики та інформаційних
 16. 16. Незамінною частиною навчального процесу є демонстраційний матеріал, який наочно представляє досліджуваний матеріал. Постійно поповнюється колекція пристроїв комп'ютера як застарілих, так і сучасних.

×