Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

середовище виконання алгоритму

5,692 views

Published on

Презентация к уроку №3 6 класс

Published in: Education
 • Be the first to comment

середовище виконання алгоритму

 1. 1. Урок №3 СЕРЕДОВИЩЕ ВИКОНАННЯ АЛГОРИТМУ
 2. 2. Сьогодні на уроці Що називають програмою? Що називають середовищем виконання алгоритму? Як завантажити проект у середовище Скретч? Які особливості режимів роботи в середовищі Скретч?
 3. 3. Що таке програма? комп’ютер алгоритм програма Слово програма походить від грецького programma - розпорядження Комп’ютерна програма – це алгоритм опрацювання даних, записаний спеціальною мовою та призначений для виконання комп’ютером
 4. 4. Що таке середовище виконання алгоритму? Виконавець Середовище виконання алгоритму Програма Результат Комп'ютерне середовище виконання алгоритму – це спеціальна програма, яка дає змогу створювати і виконувати алгоритми для обраних виконавців з визначеною системою команд на комп'ютері. Прикладом такого комп'ютерного середовища є програмне середовище Скретч
 5. 5. Що таке Скретч? Скретч – це середовище програмування, яке дозволяє дітям створювати власні анімовані та інтерактивні історії, презентації, моделі, ігри та інші твори. Програма запускається: або Виконавцем алгоритму є Рудий кіт. Для нього існує своя система команд. З кожною командою пов'язана певна подія, яка відтворюється на сцені. Виконавців в середовищі Скретч ще називають спрайтами. Команди в середовищі Скретч можна обрати в контейнері. Команди об'єднані в групи: руху, зміни вигляду, малювання, відтворювання звуку, тощо.
 6. 6. Вікно програми Скретч
 7. 7. Як завантажити проект у середовищі Скретч? Файл, створений в середовищі Скретч, називають проектом Відкривають існуючий проект за таким алгоритмом:
 8. 8. Які особливості роботи в середовищі Скретч? Вийти з режиму перегляду Кнопки перемикання режимів роботи Розпочати або зупинити виконання алгоритму можна кнопками:
 9. 9. Підсумки уроку Скрипт(scripts) - (сценарій, метод) – послідовність команд, яка визначає, які дії в якому порядку слід виконати певному виконавцю Спрайт – невеличке зображення, яке можна рухати по екрану та змінювати його вигляд Проект – це сукупність об'єктів, скриптів, звуків, які збережено в окремому файлі для спільного використання Сцена(stage) – це місце де виконуються створені проекти: ігри, історії, анімації
 10. 10. Домашнє завдання 1. §3 прочитати(стор.25-29), електронний варіант 2. №2 на стор.30

×