Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Міжнародний день музеїв

2,805 views

Published on

18 травня - Міжнародний день музеїв

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Міжнародний день музеїв

  1. 1. 18 травня Міжнародний день музеїв
  2. 2. Музейний інтернет-портал/ Музеї України та світу «Музейний простір України» http: // рrostir.museum/
  3. 3. На Хмельниччині діє 2 Державних історико-культурних заповідника «Межибіж» та «Самчики», 22 державних музеїв (4 обласні, 12 районних, 6 міських, 291 недержавних музея, з яких 19 носять звання «народний музей») http://kultura.km.ua
  4. 4. 13 музеїв із різних міст України представлять свої освітні програми на Дитячому Форумі у Львові
  5. 5. 13 травня 2016 р.о 18 год. Хмельницький літературний музей розпочне акцію «Ніч в музеї» . Завітайте, і ви дізнаєтесь про традиції європейського балу та про найцікавіші музеї світу…
  6. 6. Міжнародна акція«Ніч музеїв» дозволяє оглянути музейні експозиції та взяти участь у різноманітних заходах вночі. У цю ніч більшість музеїв відкрито для відвідувачів після заходу сонця і майже до ранку.
  7. 7. Усіх амбітних, які мають вільний час, прагнення розвиватися, пізнавати нове, а також бажання допомогти відновити історичну спадщину Поділля, зберегти історію рідного краю та розповісти про неї усій Україні та світу, запрошують стати волонтером Меджибізької фортеці. Інформація за тел.: 095 41 38 157 (Віктор)
  8. 8. Усіх амбітних, які мають вільний час, прагнення розвиватися, пізнавати нове, а також бажання допомогти відновити історичну спадщину Поділля, зберегти історію рідного краю та розповісти про неї усій Україні та світу, запрошують стати волонтером Меджибізької фортеці. Інформація за тел.: 095 41 38 157 (Віктор)

×