Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

7b kanion

183 views

Published on

Наші подорожі. 7Б.201819 н.р.

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

7b kanion

  1. 1. Підготувала Єва Кленіна Учениця 7-Б класу
  2. 2. • Через Трикратський ліс протікає річка Арбузинка. Площа урочища — 247 га. • Трикратський ліс був насаджений патріархом степового лісорозведення графом В. П. Скаржинським у першій половині XIX ст. поблизу маєтку графа в околицях с. Трикрати. На початку урочище було парком з численними стежками і містками через рукави річки, за що ця частина була названа Лабіринтом. Посередині урочища лежить багате рибою озеро, в урочищі водяться вивірки. • Найцінніше надбання урочища — 120—200-літні дуби, кількість понад 350 дерев. У «Мироновому садку» — єдина колонія сірих чапель на Миколаївщині.
  3. 3. • Арбузинський каньйон розташований поблизу сіл Актове і Трикрати і входить до складу Національного природного парку «Бузький Гард». Арбузинський каньйон розташований недалеко від Актовського каньйону, тому його часто називають Малим Актовським каньйоном. Як утворився Арбузинський каньйон? • Скельна порода Арбузинського каньйону утворилася понад 4 млрд. років тому внаслідок вулканічної активності, яка в стародавні часи діяла мало не на всій поверхні Землі.
  4. 4. • «Долина диявола», «Малий Крим» – саме так називають Актовський каньйон, який знаходиться у Миколаївській області. Гранітні валуни, стрімкі скелі, величезні кам'яні брили нависають над рікою Мертвовід, по якій, за легендою, скіфи спускали своїх правителів в останню путь. Припускають, що саме через цей ритуал ріка отримала таку назву. Природа каньйону Актовський каньйон у селі Актове, який є частиною природного парку «Бузький Гард», входить до списку семи природних чудес України і вважається однією з найстаріших європейських ділянок суші. Актовський каньйон – єдиний у Європі має подібні до знаменитих каньйонів у Північній Америці геолого-ландшафтні показники. Глибина українського каньйону сягає близько 50 метрів, а його площа – 250 гектарів.
  5. 5. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ ПРОЕКТ ПІДГОТУВАЛА КЛЕНІНА ЄВА УЧЕНИЦЯ 7-Б КЛАСУ

×