Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

комп’ютер в нашому житті

17,011 views

Published on

Published in: Education
 • Be the first to comment

комп’ютер в нашому житті

 1. 1. Комп’ ютер внашому житті
 2. 2. Щодня здійснюється стрімкийрозвиток комп’ютерних технологій,програмного та технічногозабезпечення. Зрозуміло, що для всебічногорозвитку особистості, для підвищенняякості роботи людей різних професійнеобхідною умовою є вмінняпрацювати з комп’ютером. Наш девіз: наше майбутнє – в комп’ютерних технологіях!
 3. 3. Ми дослідили питання:• Роль комп’ютера в розвитку дитини.• Інтернет та можливості, які він надає.• Галузі використання комп’ютера.• Міфи про комп’ютер.
 4. 4. Ми провели анкетування учнів нашої школи і з’ясували , що :1. Учні використовують комп ’ ютер для створення документів , рефератів , повідомлень тощо .2. Великий об’ єм інформації шукають за допомогою Інтернету .3. Використовують спеціальні програми для перекладу текстів англійською мовою , комп ’ ютерні словники , довідники , навчальні програми .4. Створюють презентації .5. Спілкуються з друзями та знайомими .6. Використовують комп ’ ютер для розваги ( слухають музику , дивляться фільми , грають в різні ігри ).
 5. 5. Комп’ютер є засобом розваги і роботи не тільки для ді-тей, а й для дорослих. Для багатьох професій знання ком-п’ютерних програм є невід’ємною умовою. Можна виді-лити такі основні сфери використання комп’ютерів: у побуті (мережі супермаркетів, планування бюджету, бази даних підприємств, аптек, банківська сфера тощо); у навчальному процесі (навчальні програми, тести, репетитори, енциклопедії, дистанційна освіта); в управлінні виробництвом (облік телефонних розмов, білетні каси, реєстрація персоналу тощо); у наукових дослідженнях, моделювання явищ і процесів; в системах автоматизованого проектування та керування виробництвом; використання штучного інтелекту та експертних систем.
 6. 6. Завдяки правильному використанню різних навчальних та ігрових програм здійснюється різносторонній розвиток дитини. Дитина бачить, що комп’ютер можна використовувати не тільки для ігор, а і для навчання, пошуку довідкової інформації. Розвивається увага та уява учнів. Дитина в ігровій формі засвоює новий або повторює раніше вивчений матеріал. Розвивається логічне мислення. Формуються навички роботи з комп’ютером. Діти займаються класифікацію даних, приймають рішення, експериментують. При досягненні певного успіху підвищується самооцінка дитини, розвивається почуття власної гідності.
 7. 7. На сьогоднішній день завдяки Інтернету відкривається багато можливостей для самореалізації особистості в інформаційному суспільстві- Надає можливість пошуку довідкової інформації, перегляду найсвіжіших новин, замовлення товарів.- Дозволяє обмінюватись повідомленнями засобами електронної пошти.- Забезпечує віддалений доступ до комп’ютера.- Надає можливість участі у тематичних конференціях Usenet.- Дозволяє спілкуватися з людьми в режимі on line (чати).- Надає можливість двом і більше абонентам чути і бачити один одного.- Дозволяє створювати власні web-сайти, продемонструвати свої можливості у програмуванні, дизайнерські справі тощо.- Сприяє отриманню додаткової освіти (дистанційне навчання).
 8. 8. Недостатність інформації про можливостіта правила роботи з комп ’ ютеромпороджує цілу серію міфів : • Комп’ютер є небезпечним для життя та здоров’я людини. • Комп’ютер дома – тільки засіб для дитячих розваг. • Особливо шкідливим є комп’ютер для дитини, отже чим пізніше вона почне працювати з ПК, тим краще. • Майже всі комп’ютерні ігри виховують жорстокість. • Робота в Інтернеті та комп’ютерні ігри призводять до віртуальної комп’ютерної залежності. • Спілкування в Інтернеті витісняє живе спілкування. • Комп’ютер має власне мислення.
 9. 9. Як бачимо, працювати за комп ’ ютером можуть люди різних професій і вікових категорій. Головне, щоб вониусвідомили: все добре в міру, і нехтувати власноюбезпекою не варто навіть для досягнення високої мети!
 10. 10. Презентацію підготували учні 11 А класу навчально-виховного комплексу №11 міста Луцька: Куратор : Йосенко Євген Учасники проекту : Римша Микола , ГромовськаЮлія

×