Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Проект "Зимова казка"

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Проект "Зимова казка"

 1. 1. Проект Виконали: учні 8 класу комунального закладу Товстолузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області Поврознік Катерина Михайлівна Іваськів Аліна Леонідівна Керівник: Поврознік Оксана Володимирівна вчитель трудового навчання
 2. 2. 1. Організаційно-підготовчий 2. Основний (конструкторський) 3. Технологічний 4. Заключний
 3. 3. 1. Визначення теми проекту.
 4. 4. 2. Формулювання мети і завдань проекту. Вимоги до проектної моделі. Виконати проект для участі у щорічному традиційному конкурсі “Замість ялинки зимовий букет”  Поглибити знання про види тіста, креми.  Опанувати технології приготування виробів з різних видів тіста, оздоблення тортів.  Сформувати уяву про композицію.  Виготовити солодку композицію.
 5. 5. 3. Історична довідка про об’єкт проектування Історики у сфері кулінарії дійшли висновку, що перший прототип торта зародився в Італії. Лінгвісти вважають, що торт у перекладі з італійської означає щось крутити, закручувати і пов'язують його з численними прикрасами. Якою б не була думка про походження перших тортів, не можна не погодитись з тим, що законодавцем моди у світі десерту є Франція. Не дивно, що у цій країні кохання і романтики з'явилися найвідоміші назви десертів: бізе, крем, карамель, желе.
 6. 6. 4. Пошук виробів-аналогів та їх аналіз.
 7. 7. 1. Ескіз виробу.

  Be the first to comment

  Login to see the comments

Views

Total views

681

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

6

Actions

Downloads

4

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×