Dieta błonnik

152 views

Published on

Czy dieta oczyszczajaca działa?

Ponieważ detoksykacja przyczynia się do utraty wagi, na rynku pojawiło się wiele produktów i diet służących do oczyszczenia organizmu. Możesz się zastanawiać którą wybrać i czy są one warte twoich pieniędzy i czasu. Wiele z tych metod i diet jest dość kontrowersyjnych i w gruncie rzeczy jest to rodzaj głodówki. Np. diety Master Cleanse Detox lub Plan oczyszczenia owocami oznaczają w praktyce głodówkę przez 7 do 10 dni w czasie której je się rodzaj napoju cytrynowego lub owoce.

Inną znaną metodą są podkładki na stopy, które mają wyciągać z organizmu toksyny. Metoda ta oparta jest na refleksologii, czyli zasadzie, że na stopach znajdują się punkty związane z poszczególnymi organami ciała. Masowanie tych punktów korzystnie wpływa na odpowiadające im organy.

Metoda podkładek na stopy ma działać na zasadzie wyciągania toksyn przez skórę. Rzeczywiście niektóre substancję wydalane są z organizmu przez skóre wraz z potem. Jednak metale ciężkie i inne toksyny nie mogą być usunięte przez skórę.

Producenci tych podkładek reklamują się, że zabarwiają się one na ciemno, co jakoby oznacza, że zbierają się na nich substancje usunięte z organizmu.

Większość tego typu produktów produkowane jest z turmalinu i octu bambusowego. Turmalin jest to kamień, który emituje jony ujemne i powoduje lepsze samopoczucie. Zaś ocet bambusowy ma jakoby oczyszczać organizm. Pod wpływem wilgoci (potu) ocet zmienia kolor. Stąd ciemne zabarwienie tych podkładek.Naturalne sposoby oczyszczenia organizmu

Poniżej kilka sposobów, które wprowadzone w życie, spowodują delikatne i stopniowe oczyszczenie organizmu. Jednocześnie zastosowanie tych metod przyczyni się do stopniowej redukcji wagi ciała:
•zrezygnuj z produktów wprowadzających toksyny do twojego organizmu. Tzw. fast foody, sztuczne słodziki, kofeina, żywność przetworzona o wysokiej zawartości tłuszczu, które powodują gromadzenie się złogów w organizmie. Zacznij stopniowo przestawiać się na świeże i zdrowe jedzenie przygotowane w domu. Stopniowo ograniczaj gotowe produkty, które zawierają bardzo dużo tłuszczu. Mózg człowieka jest tak zaprogramowany, że tłuszcz, które jest źródłem energii, jest smaczny. W czasach historycznych tłuszcz był trudno dostępnym i pożądanym składnikiem niezbędnym do przeżycia. Dlatego po przodkach odziedziczyliśmy upodobanie do tłuszczu. W obecnych czasach tłuszcz jest ogólnodostępny i tani i nie potrzebujemy już poszukiwać go aby przetrwać. Natomiast producenci gotowych wyrobów dodają tłuszcz do swoich produktów aby poprawić ich smak i sprawić aby były pożądane.
błonnik dieta opinie

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Dieta błonnik

  1. 1. Szybko oczyść organizm z toksym bez skutków ubocznych !! Przewaga Błonnika Witalnego Nad Innymi Metodami Oczyszczania Działa łagodnie Zero efektów ubocznych 100% naturalny Wspiera codzienne funkcjonowanie Usprawnia czynności organów uczestniczących w eliminowaniu toksycznych substancji Wygrywa walkę nawet z najbardziej niezdrowym trybem życia –z nałogami, złą dietą, brakiem ruchu i stresem Przeszedł specjalistyczne badania czystości i składuBłonnik Witalny jest jak klasowy odkurzacz - błyskawicznie usuwawszystkie śmieci z organizmu.Kliknij tutaj i sprawdź najlepszą cenę błonnika na rynku

×