Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Co na zatwardzenie

356 views

Published on

Co na zatwardzenie,Oczyszczanie organizmu z toksyn pomaga zachować zdrowie na dłużej. Detoksykację można przeprowadzić za pomocą ziół, które zwiększają tempo przemiany materii, mają właściwości moczopędne i napotne, regenerują wątrobę, zwiększają produkcję oraz wydzielanie żółci, a także pobudzają pracę przewodu pokarmowego. Wśród ziół detoksykacyjnych znajdują się: brzoza biała, fiołek trójbarwny, wiązówka błotna, łopian większy, mniszek lekarski, dziurawiec zwyczajny i inne.
Zioła na detoks

Czy znasz zioła oczyszczające organizm? Żeby przeprowadzić detoksykację organizmu, warto sięgnąć do natury. Niektóre poradniki zalecają przeprowadzenie głodówki, która jest jednak ryzykowna. Zioła to bezpieczniejsze rozwiązanie. Napary ziołowe nie tylko oczyszczają organizm, ale też wzmacniają go. Warto pamiętać, że zioła nie działają od razu. Czasami trzeba poczekać na efekty. Każdą kurację należy najpierw skonsultować z lekarzem. Specjalista podpowie, w jakich ilościach i jak często stosować zioła. Zbyt duże ilości ziół przeczyszczających wywołują problemy z metabolizmem.

Najbardziej popularnym ziołem na oczyszczanie organizmu jest fiołek trójbarwny. Ma on właściwości silnie moczopędne i napotne. Z moczem usuwane są z organizmu toksyny. Napary z fiołka polecane są osobom przebywającym na diecie odchudzającej. Oczyszczanie organizmu z toksyn to pierwszy krok do uzyskania wymarzonej sylwetki. Osoby zmagające się z cerą trądzikową doskonale wiedzą, że napary z bratka zmniejszają widoczność zmian skórnych. Należy pamiętać o tym, że toksyny są usuwane z organizmu również przez skórę. Dlatego też na początku ilość pryszczy może się zwiększyć.

Skrzyp polny to kolejna roślina, która pomaga oczyszczać organizm. Napar ze skrzypu działa moczopędnie i napotnie. Skrzyp polny usuwa z organizmu toksyny i niweluje opuchliznę. Czy wiesz, że wypłukiwanie toksyn z organizmu jest świetnym sposobem na cellulit? Skrzyp zawiera dużo krzemionki, która korzystnie wpływa na paznokcie i włosy (poprawia ich jakość i przyspiesza wzrost).

Kolejną rośliną wykazującą właściwości oczyszczające organizm jest mniszek lekarski. Podobnie jak wcześniej opisane rośliny, mniszek ma działanie moczopędne. Wpływa korzystnie na wątrobę i pęcherzyk żółciowy. Pomaga usunąć z jelita grubego szkodliwe produkty przemiany materii. Wyciąg z mniszka jest wskazany do stosowania przez osoby zmagające się z kamieniami żółciowymi.Co na zatwardzenie

Published in: Health & Medicine
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Co na zatwardzenie

  1. 1. Szybko oczyść organizm z toksym bez skutków ubocznych !Kliknij tutaj – tego jeszcze nie widziałeś !!!Przewaga Błonnika Witalnego NadInnymi Metodami OczyszczaniaDziała łagodnieZero efektów ubocznych100% naturalnyWspiera codzienne funkcjonowanieUsprawnia czynności organów uczestniczących w eliminowaniutoksycznych substancjiWygrywa walkę nawet z najbardziej niezdrowym trybem życia –z nałogami, złą dietą, brakiem ruchu i stresemPrzeszedł specjalistyczne badania czystości i składuBłonnik Witalny jest jak klasowy odkurzacz - błyskawicznie usuwawszystkie śmieci z organizmu.Kliknij tutaj i sprawdź najlepszą cenębłonnika na rynku

×