Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

розсолова1

65 views

Published on

Книга - допомога нашому здоров'ю

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

розсолова1

 1. 1. Презентацію підготувала учениця 9-В класу Розсолова Анжеліка
 2. 2. Нещодавно я прочитала книгуНещодавно я прочитала книгу Манфреда Пауля «Крик проМанфреда Пауля «Крик про допомогу з наркотичного пекла»допомогу з наркотичного пекла» Мене привела в шок одна з главМене привела в шок одна з глав-- «Діти техно!»«Діти техно!»
 3. 3.  …Ритуальний танець вимагає жертв. А наркотики піддають спеку. Вони роблять "хепі". І раптом з'являються "галюнікі"! Всі друзі і ти сам "зірка на манежі".
 4. 4. • Я волію робити висновки з художніх книг і їхЯ волію робити висновки з художніх книг і їх авторів, ніж читати нудні наукові книжки абоавторів, ніж читати нудні наукові книжки або шкільні підручники. Та одна з них…шкільні підручники. Та одна з них…
 5. 5. М. А. Булгаков – письменник, але він спочатку навчався на лікаря і довгий час працював за фахом. Тому в багатьох його творах звучить медична тема. Так, Булгаков створює цілий цикл оповідань і повістей.
 6. 6. Повість «Морфій» показує поступове перетворення людини в повного раба наркотичного дурману. Це особливо страшно, тому що наркоманом стає лікар, університетський приятель доктора Бомгарда Сергій Поляков.
 7. 7. Доктор Поляков у своєму щоденнику залишив попередження всім людям. Це сповідь глибоко хворої людини. Автор видає нам дуже достовірний матеріал саме тому, що використовує щоденникову форму запису. Він показує зворотній розвиток людини від нормального стану до остаточного поневолення душі наркотиками.
 8. 8. Все це об'єднується в одному із романів Грема Джойса «Куріння маку».
 9. 9. У романі висвітлюються вічні теми. Відносини між дітьми і батьками, сімейні цінності, справжня дружба ... Як можна стільки років прожити разом, бути рідними людьми, але водночас ставати зовсім чужими? Зазвичай все відбувається непомітно, не встигнеш озирнутися, а вже розмовляємо різними мовами і прірва між нами. Страшно, коли близькі люди підсаджуються на наркотики, а подвійно страшно, якщо це твої діти.
 10. 10. • Роман огортаєРоман огортає серпанком, крізь якийсерпанком, крізь який відчувається незримавідчувається незрима присутність духів.присутність духів. Червоне поле маків.Червоне поле маків. Незвичайна атмосфераНезвичайна атмосфера села. Куріння трубки.села. Куріння трубки. Ще замітка: для когосьЩе замітка: для когось опіум - наркотик, зло, аопіум - наркотик, зло, а для когось- частинадля когось- частина культури.культури.
 11. 11. • Відомо, що Едгар А. По вживав опіум, є відомості, що Р. Л. Стівенсон"балувався" грибами-галюциногенами. • М.А.Булгаков, З. Фрейд, Олдос Хакслі- це тільки найдосвідчені автори, та й те далеко не всі, які розширювали свідомість різними препаратами. Наркотики не завжди були поза законом, і письменники –це не злочинці, звичайно, а скоріше дослідники- експериментатори. • Але ось питання: чи можна вважати їх творчість "чистою", без елементів штучності, або,може, вона незаконно народжена?
 12. 12. Берроуз ВільямБерроуз Вільям - американський- американський письменник, авторписьменник, автор роману «Голийроману «Голий сніданок»сніданок» ((Naked Lunch)Naked Lunch) та іншихта інших книг, заснованих на його досвіді,книг, заснованих на його досвіді, отриманого під час вживанняотриманого під час вживання героїну.героїну.
 13. 13. Висоцький ВолодимирВисоцький Володимир -- російський радянськийросійський радянський поет, музикант, актор,поет, музикант, актор, бард, автор сотеньбард, автор сотень пісень на власні вірші.пісень на власні вірші. Вживав морфійВживав морфій внутрішньовенно.внутрішньовенно. ПроПро це стало широко відомоце стало широко відомо лише після його смерті.лише після його смерті.
 14. 14. Я обираю здоровий спосіб життя.Я обираю здоровий спосіб життя. Мій девіз-”Життя понад усе!” Моє життєве кредо-”Борися за свою мрію!” Для мене важливо стати успішною, потрібною своїйДля мене важливо стати успішною, потрібною своїй Батьківщині-Україні гармонійно розвиненоюБатьківщині-Україні гармонійно розвиненою людиною, яка планує своє життя, визначає цілі талюдиною, яка планує своє життя, визначає цілі та досягає їх.досягає їх. Говори українськоюГовори українською Читай книжкиЧитай книжки Вірь у власні силиВірь у власні сили

×