Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Канікули онлайн

Проведи канікули з задоволенням! Карантин не привід для смутку! Подорожуй онлайн!
У презентації зібрано посилання на інтерактивні музеї, відеотрансляції виставок України та світу, онлайн трансляції вистав театрів, подорожі Україною.

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Канікули онлайн

 1. 1. КАНІКУЛИ ОНЛАЙН Музеї Театри Подорожі
 2. 2. Віртуальний тур українськими музеями просто неба Сім автентичних музеїв просто неба, кожен з яких представляє собою віртуальну подорож, де можна перенестися на століття Click to add Titlehttps://museums.authenticukraine.com.ua/ua/
 3. 3. Віртуальні екскурсії музеями України http://incognita.day.kyiv.ua/exposition На сайті "Україна Incognita" можна знайти більше 20 віртуальних музеїв і різні онлайн-екскурсії «Україна Incognita»
 4. 4. Віртуальні екскурсії музеями України http://old.dailylviv.com/3D/loda/ Інтерактивний музей «Відвідай» – це унікальна можливість оглянути понад 25 музеїв Львівщини, нанесених на віртуальну карту. Інтерактивний музей «Відвідай»
 5. 5. Віртуальні екскурсії музеями України та світу https://museum-portal.com/ua/museums/ua На сайті «Музейний портал» Ви зможете знайти унікальні віртуальні тури найкращими музеями України та Світу «Музейний портал»
 6. 6. Віртуальні екскурсії музеями світу https://artsandculture.google.com/ Користувачам доступно 150 інтерактивних виставок, 30 віртуальних турів, 300 тисяч фото та відео. Google Arts Culture
 7. 7. Віртуальні екскурсії музеями світу 39 музеїв світу, які можна побачити онлайн Тури з оглядом у 360-градусів, відеотрансляції головних виставок, а також тематичних конференцій та спеціальних програм. Більшість з них доступні на Google Arts & Culture
 8. 8. Віртуальні екскурсії музеями світу Сайт «Відкриття» надає посилання на відвідування онлайн популярних музеїв світу http://discovery.4uth.gov.ua/informational- resources-unlimited-access/muzeie-onlajn Портал «Відкриття»
 9. 9. Театри онлайн Концертні холи, театри опери і балету транслюють концерти в прямому ефірі та відкривають цифрові архіви, таким чином кожен бажаючий, не виходячи з дому у будь- якому куточку світу, може отримати доступ до високого мистецтва. HB Style зібрав список сайтів і каналів, які безкоштовно транслюють концерти, опери та театральні постановки. Сайт «HB Style»
 10. 10. Подорожі Україною онлайн «Україна з неба»
 11. 11. Подорожі Україною онлайн Унікальні природні парки, краєвиди, від яких перехоплює подих, розкішні палаци - все це на каналі «Україна вражає»
 12. 12. Проведи канікули з задоволенням! Карантин не привід для смутку! Подорожуй онлайн! З найкращими побажаннями, команда DniprOsvita Дніпровський район міста Києва https://www.facebook.com/nmcDniprKyiv/

×