Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
5 RZECZY, KTÓRYCH NIKT NIGDYNIE POWIE CI O CES
#1Jeśli jesteś mężczyzną, masz zdecydowanie gorzej.                   CES to jedyne znane mi miejsce na...
#2Nigdy nie wiadomo, jaka jest akurat pora dnia.                W hotelowych lobby nie ma ani okien, ani z...
#3Wydaje się, że wszystko jest blisko siebie.To złudzenie wywołane skalą.Dotarcie do pobliskiego Wynn potrafi zająćautobus...
#4Przygotuj się, że nie zobaczysz wszystkiego.              No chyba, że masz 50 pracowników, którzy w tym s...
#5                Wybierając sesje, nie sugeruj się tylko tematem.Sprawdzaj przede wszystkim, kim są prele...
e: natalia@hatalska.com                          Ta prezentacja dostępna jest na licencji Creativ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

5 rzeczy, ktorych nikt nigdy nie powie ci o CES

3,625 views

Published on

CES 2013 - z przymrużeniem oka :).

Published in: Technology
 • Be the first to comment

5 rzeczy, ktorych nikt nigdy nie powie ci o CES

 1. 1. 5 RZECZY, KTÓRYCH NIKT NIGDYNIE POWIE CI O CES
 2. 2. #1Jeśli jesteś mężczyzną, masz zdecydowanie gorzej. CES to jedyne znane mi miejsce na świecie gdzie do męskich toalet są kolejki.
 3. 3. #2Nigdy nie wiadomo, jaka jest akurat pora dnia. W hotelowych lobby nie ma ani okien, ani zegarów a nocą wszystko świeci tak, jakby było południe.
 4. 4. #3Wydaje się, że wszystko jest blisko siebie.To złudzenie wywołane skalą.Dotarcie do pobliskiego Wynn potrafi zająćautobusem nawet 40 minut.Ile piechotą? Nie wiadomo – nikt nawet nie próbuje.
 5. 5. #4Przygotuj się, że nie zobaczysz wszystkiego. No chyba, że masz 50 pracowników, którzy w tym samym czasie eksplorują wszystkie dostępne miejsca.
 6. 6. #5 Wybierając sesje, nie sugeruj się tylko tematem.Sprawdzaj przede wszystkim, kim są prelegenci.Jeśli tego nie zrobisz, może się zdarzyć, żena panelu poświęconym zmieniającym się zwyczajomzakupowym konsumentówmożesz słuchać o tym, jak zmieniły się zwyczaje…robienia zdjęć.
 7. 7. e: natalia@hatalska.com Ta prezentacja dostępna jest na licencji Creative Commons: Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska. ©Natalia Hatalska, styczeń 2013Zdjęcie na tym slajdzie: Rick E Dick, flickr.com

×