Google reklamları optimizasyon

118 views

Published on

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
118
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Google reklamları optimizasyon

 1. 1. Kampanyanızı optimize edin.Görüntülü Reklam KampanyasıOptimize Ediciyi KullanmaGörüntülü ReklamKampanyası OptimizeEdici.Bırakın görüntülü reklamkampanyalarınızı Google teknolojisi sizinyerinize yönetsin.
 2. 2. Kampanyanızı optimize edin.Görüntülü Reklam KampanyasıOptimize Ediciyi KullanmaGörüntülü Reklam KampanyasıOptimize Edici Nedir?Nedir? Nasılçalışır?Avantajları ÖrnekOlaySonuçGörüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici, Google Görüntülü Reklam Ağıgenelinde reklamlarınızın gösterileceği en iyi yerleri otomatik olarak bulurBu aracı kullanmak için tek yapmanız gereken hedef edinme başınamaliyetinizi bize bildirmektir
 3. 3. Kampanyanızı optimize edin.Görüntülü Reklam KampanyasıOptimize Ediciyi Kullanma• Gerçek zamanlı olarak düzinelerce faktörüdeğerlendirerek, Google Görüntülü Reklam Ağındakimilyonlarca site arasında yeni envanter keşfi gerçekleştirir• İstediğiniz EBM değerinde daha çok dönüşüm sağlarÖrnekOlaySonuçGörüntülü Reklam KampanyasıOptimize Edici nasıl çalışır?AvantajlarıNedir? Nasılçalışır?
 4. 4. Kampanyanızı optimize edin.Görüntülü Reklam KampanyasıOptimize Ediciyi KullanmaGörüntülü Reklam KampanyasıOptimize Edici nasıl çalışır?• Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici, Google GörüntülüReklam Ağı için ek dönüşümler bulur ve kaçırmış olabileceğiniz ilgilikampanyalarda reklamlarınızı gösterir• Masaüstü, Mobil ve Tablet cihazlarda çalışır• Küçük ve orta ölçekli işletme reklamverenleri için uygundurÖrnekOlaySonuçAvantajlarıNedir? Nasılçalışır?
 5. 5. Kampanyanızı optimize edin.Görüntülü Reklam KampanyasıOptimize Ediciyi Kullanma1. ÖğrenmeAçılış sayfası ve kampanya geçmişi analizi sağlar2. HedeflemeÜrününüzle ilgili yeni yerleşim gruplarını tanımlar3. Optimize EtmeTeklif ve hedeflemeleri performansınıza bağlı olarak ayarlar4. GenişletmeZaman içinde yeni yerleşim gruplarına erişirGörüntülü Reklam KampanyasıOptimize Ediciyi kullanmanınavantajları.ÖrnekOlaySonuçAvantajlarıNedir? Nasılçalışır?
 6. 6. Kampanyanızı optimize edin.Görüntülü Reklam KampanyasıOptimize Ediciyi Kullanma2012 yılında Groupon, kullanıcıları şehirlerindeki alakalı fırsatlarla cezbederekmilyonlarca abone elde etti•Groupon, kullanıcıların ilgili web içeriğini okudukları anda günlük fırsatları gösterdi•Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici, kampanya hedeflemesinive teklif vermeyi otomatikleştirerek dönüşümleri düşük maliyetle çok artırdı•Standart görüntülü reklam biçimleri, basit ancak etkileyici mesajlar iletmekiçin kusursuz bir zemin sağladıÖrnek Olay.**Kaynak: Googleın Kendi Verileri. En son güncelleme tarihi: Temmuz 2012.ÖrnekOlaySonuçAvantajlarıNedir? Nasılçalışır?
 7. 7. Kampanyanızı optimize edin.Görüntülü Reklam KampanyasıOptimize Ediciyi KullanmaSonuçlar.*Kaynak: Googleın Kendi Verileri. En son güncelleme tarihi: Temmuz 2012.ÖrnekOlaySonuç85 milyon aboneyle1000den fazla fırsat43 ülkedeAvantajlarıNedir? Nasılçalışır?
 8. 8. Kampanyanızı optimize edin.Görüntülü Reklam KampanyasıOptimize Ediciyi KullanmaSonuç.Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici, dahadüşük bir maliyetle daha fazla dönüşüm elde etmenizisağlayarak YGnizi artırır ve sonuç olarak reklamınızıdaha fazla potansiyel müşterinin önüne daha hesaplıbiçimde koymanıza yardımcı olurÖrnekOlaySonuç++ ++AvantajlarıNedir? Nasılçalışır?
 9. 9. Kampanyanızı optimize edin.Görüntülü Reklam KampanyasıOptimize Ediciyi KullanmaTeşekkür ederiz.Herhangi bir sorunuz olması durumunda veya Görüntülü ReklamKampanyası Optimize Edicinin kurulumuyla ilgili yardım almakiçin lütfen iletişime geçin :0216 469 66 80 / Pbxinfo@nethizmet.net

×