Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
до 65–річчя від дня народження української письменниці
Міністерство культури України
Національна бібліотека України для ді...
Галина Миколаївна Малик народилася 12 серпня 1951 року у м.
Бердянську Запорізької області. Дитинство і юність майбутньої
...
1987 – премія журналу «Перець» за найкращі вірші для дітей
1988 – премія журналу «Барвінок» імені Олександра Копиленка за
...
У рамках Національного проекту «Україна читає дітям» Галина Малик
завітала до Національної бібліотеки України для дітей. Р...
Малик Г.
Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії : повість-казка / Г. Малик ;
худож. А. Фролов, Л. Шевченко. – Київ : Ве...
Малик Г.
Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії / Г. Малик ;
мал. А. Лисиці. – Вінниця : Теза : Соняшник, 2006. – 128 с...
Малик Г.
Подорож Алі до країни сяк–таків / Г. Малик ; мал. А. Лисиці. –
Вінниця : Теза : Соняшник, 2006. – 122 с. : іл. – ...
Малик Г.
Третя подорож Алі : кн. 3 / Г. Малик ; мал. А. Лисиці. –
Вінниця : Теза, 2009. – 155 с. : іл. – (Пригодницька біб...
Малик Г.
Незвичайні пригоди Алі : повість у 3 кн. / Г. Малик ; худож.
Г. Олійко. – Київ : А–БА–БА–ГА–ЛА–МА–ГА, 2015. – 223...
Малик Г.
Принцеса Мішель і король Грифаїни : казк.
історія / Г. Малик ; худож. Є. Іванова. – Київ :
Книжковий хмарочос, 20...
Малик Г.
Сміятися заборонено! / Г. Малик ; іл. Л. Корж–Радько. – Київ :
Зелений Пес, 2005. – 110 с. : іл. – (Для тих, хто ...
Малик Г.
Вуйко Йой і Лишиня : повість / Г. Малик ; худож.
Т. Ніколаєнко. – 2-е вид., перероб. – Київ : Грані-Т, 2010.
– 12...
Малик Г.
Вуйко Йой і Страшна Велика Кука : повість / Г. Малик ;
худож. Л. Корж-Радько. – Київ : Грані-Т, 2011. – 134 с. : ...
Лічилочка
Розумна мавпа
У Карпатах
Неслухняний дощик
Ізянські лозарі
Дивний звір
Медальйон і бульйон
Королівство Ану
Мандр...
Малик Г. «Забавлянки» – перша українська
інтерактивна дитяча книга для iPad
Якщо ти хочеш більше дізнатися про життя та творчість Галини Малик,
радимо ознайомитися з такими виданнями:
Укладач: Н. М. Солдатенко
Редактор: О. А.Кадькаленко
«Для мене література – одна з умов
існування, а література для дітей ...
Літературна галявина від Галини Малик
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Літературна галявина від Галини Малик

6,533 views

Published on

Літературна галявина від Галини Малик : (до 65–річчя від дня народження української письменниці) : (книжковий бенефіс для молодшого шкільного віку)

Published in: Education
 • Be the first to comment

Літературна галявина від Галини Малик

 1. 1. до 65–річчя від дня народження української письменниці Міністерство культури України Національна бібліотека України для дітей (книжковий бенефіс для молодшого шкільного віку)
 2. 2. Галина Миколаївна Малик народилася 12 серпня 1951 року у м. Бердянську Запорізької області. Дитинство і юність майбутньої письменниці були радісними і спокійними. Вона гарно вчилася в школі, мала веселий характер, почуття гумору. Своє перше знайомство з книжкою Галина Миколаївна запам'ятала на все життя. Це сталося у день її народження, коли мама зробила малій Галинці диво–подарунок — збірку «Українські народні казки», яка стала для неї «… і букварем, і розвагою, і цілим новим світом». Писати майбутня письменниця почала ще зі шкільного віку. Спочатку створювала віршики-загадки, віршики-підказки, вірші, які пояснювали прості та важливі істини, в яких кожен з дітей може впізнати себе. Згодом Галина Малик почала писати казкові повісті для дітей. З персонажами її творів весь час трапляються дивовижні пригоди, відбуваються небезпечні та радісні події: то реальні діти потрапляють у казкову країну, а то герої казкових країн потрапляють у наше реальне життя. – дивись відео – читай в мережі Інтернет Умовні позначки: «Для того щоб писати для дітей, треба просто бути щасливою людиною... Адже звідки, як не з себе, можна дістати весь той прекрасний казковий світ, якого в реальності не існує?» Г. Малик – слухай книжку
 3. 3. 1987 – премія журналу «Перець» за найкращі вірші для дітей 1988 – премія журналу «Барвінок» імені Олександра Копиленка за повість «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» 2002 – перша премія Міжнародної книжкової ярмарки «Книжковий сад» (м.Київ) у номінації «Світ дитини» за книжку «Злочинці з паралельного світу» 2002 – лауреат книжкової виставки «Ужгородський книжковий Миколай» у номінації «Найрезонансніший автор року» 2003 – лауреат премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за повість «Злочинці з паралельного світу» 2004 – спеціальний диплом Міжнародної книжкової ярмарки «Книжковий сад» (м. Київ) за книжку «Злочинці з паралельного світу-2» 2006, 2007, 2008 – лауреат Закарпатської обласної літературної премії імені Федора Потушняка за книги для дітей «Сміятись заборонено», «Пригоди в зачарованому місті») 2000 – премія обласного творчого конкурсу «Закарпатська книга від Кирила та Мефодія до наших днів» у номінації «Література для дітей»
 4. 4. У рамках Національного проекту «Україна читає дітям» Галина Малик завітала до Національної бібліотеки України для дітей. Розпочавши спілкування з дітьми, вона відразу завоювала симпатії маленьких читачів. Долучись і ти до цієї зустрічі, переглянувши відео, де авторка читає уривки зі своєї книжки «Мандри і подвиги лицаря Горчика». «Книжки для найменших дітей ніколи не замінить комп’ютер». Г. Малик
 5. 5. Малик Г. Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії : повість-казка / Г. Малик ; худож. А. Фролов, Л. Шевченко. – Київ : Веселка, 1990. – 93 с. : іл. Казкові повісті про пригоди Алі допоможуть тобі зрозуміти, що все-все на світі залежить від кожного з нас. А найбільше від нас залежить наше майбутнє! І тому дуже важливо доводити усі справи до кінця і, подібно до дівчинки Алі, відважно боротися з брехливими обіцянками-цяцянками та іншими сяк-таками. Адже через невиконані обіцянки наше майбутнє може перетворитися на мильну бульбашку... З незвичайними пригодами невгамовної героїні вже познайомились юні читачі Угорщини, Франції, Німеччини, Іспанії, Італії, США, Росії.
 6. 6. Малик Г. Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії / Г. Малик ; мал. А. Лисиці. – Вінниця : Теза : Соняшник, 2006. – 128 с. : іл. – (Мій улюблений автор).
 7. 7. Малик Г. Подорож Алі до країни сяк–таків / Г. Малик ; мал. А. Лисиці. – Вінниця : Теза : Соняшник, 2006. – 122 с. : іл. – (Мій улюблений автор).
 8. 8. Малик Г. Третя подорож Алі : кн. 3 / Г. Малик ; мал. А. Лисиці. – Вінниця : Теза, 2009. – 155 с. : іл. – (Пригодницька бібліотека).
 9. 9. Малик Г. Незвичайні пригоди Алі : повість у 3 кн. / Г. Малик ; худож. Г. Олійко. – Київ : А–БА–БА–ГА–ЛА–МА–ГА, 2015. – 223 с. : іл.
 10. 10. Малик Г. Принцеса Мішель і король Грифаїни : казк. історія / Г. Малик ; худож. Є. Іванова. – Київ : Книжковий хмарочос, 2008. – 64 с. : іл. – (Чарівні казки, яких не було вчора). «Не хотіла писати про принцес, – зізнається письменниця, – але одне видавництво настоювало на тому, щоби героїнею книги була саме принцеса. Мені казали, що я точно зможу добре написати про принцес. І ось написала. Але принцеса у мене вийшла незвичайною: вона любить носити штанці, гратися у «хлопчачі» ігри і взагалі – трохи бешкетниця», – розповідає Галина Малик про книжку «Принцеса Мішель і король Грифаїни», яка вийшла і українською, і російською мовами.
 11. 11. Малик Г. Сміятися заборонено! / Г. Малик ; іл. Л. Корж–Радько. – Київ : Зелений Пес, 2005. – 110 с. : іл. – (Для тих, хто не любить читати) (Читати – круто!). Цирк приїхав! Цирк – це весело, це акробати, жонглери, дресировані тварини і клоуни. Цирк – це радість для дорослих та малечі... але не в Зачарованому місті, де править Злий Маг. Адже у володіннях Злого Мага заборонено сміятися, жартувати, грати в ігри і вірити в чудеса, бо зло знає велику таємницю ... Хочеш дізнатися, яку? Читай!
 12. 12. Малик Г. Вуйко Йой і Лишиня : повість / Г. Малик ; худож. Т. Ніколаєнко. – 2-е вид., перероб. – Київ : Грані-Т, 2010. – 127 с. : іл. – (Сучасна дитяча проза). « На високій горі стояла хата. Навколо ріс густий ліс. Хата стояла на галявині. У хаті жив вуйко Йой. Його звали так тому, що він любив йойкати… »
 13. 13. Малик Г. Вуйко Йой і Страшна Велика Кука : повість / Г. Малик ; худож. Л. Корж-Радько. – Київ : Грані-Т, 2011. – 134 с. : іл. – (Сучасна дитяча проза). «…той, хто наблизився до ґаночку, раптом з'явився перед друзями. Це була ПОТВОРА З ТРЬОМА РІЗНОКОЛЬОРОВИМИ ОЧИМА І НА ДВОХ НОГАХ З ДВОМА ПАЛЬЦЯМИ!..»
 14. 14. Лічилочка Розумна мавпа У Карпатах Неслухняний дощик Ізянські лозарі Дивний звір Медальйон і бульйон Королівство Ану Мандри і подвиги лицаря Горчика (подія 14, 15, 16)
 15. 15. Малик Г. «Забавлянки» – перша українська інтерактивна дитяча книга для iPad
 16. 16. Якщо ти хочеш більше дізнатися про життя та творчість Галини Малик, радимо ознайомитися з такими виданнями:
 17. 17. Укладач: Н. М. Солдатенко Редактор: О. А.Кадькаленко «Для мене література – одна з умов існування, а література для дітей – це і прихисток, і робочий стіл, і живе створіння, яке потребує захисту, відданості і піклування». Г. Малик

×