Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

конкурс для міст єтм 2016

Конкурс постійних заходів Європейського тижня мобільності для громад Закарпаття 2016

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

конкурс для міст єтм 2016

 1. 1. Конкурс серед громад Закарпаття на кращі постійні заходи: умови та правила участі Наталія Волошин, ГО «ФОРЗА» Проект «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа» Інформаційний семінар. Мукачево, 30 червня 2016 року.
 2. 2. #mobilityweek #localhashtag Розумна мобільність. Міцна економіка. www.mobilityweek.eu Конкурс? Конкурс на кращі постійні заходи міст, селищ та сіл Закарпатської області, які підписали Хартію ЄТМ, які зареєструвалися на сайті ЄТМ (www.mobilityweek.eu), впроваджують постійні заходи, провели Європейський тиждень мобільності у своєму населеному пункті та подали відповідну заявку в ГО «ФОРЗА».
 3. 3. #mobilityweek #localhashtag www.mobilityweek.eu • визнання кращих постійних заходів здійснених органами місцевого самоврядування Закарпатської області, зокрема: покращення умов та інфраструктури для пішоходів, велосипедистів, зменшення навантаження автомобільного транспорту в населених пунктах, покращення роботи громадського транспорту • підтримка ініціатив і зусиль міських, селищних та сільських рад, спрямованих на покращення умов пересування в населених пунктах • формування у свідомості громадян уявлення про якісне, безпечне навколишнє природне і міське середовище та популяризація загальноєвропейського руху щодо вибору розумніших, здоровіших способів пересування, альтернативних автомобілю та підвищення якості життя Завдання конкурсу Розумна мобільність. Міцна економіка.
 4. 4. #mobilityweek #localhashtag www.mobilityweek.eu • Нові заходи у місті/ селі, • які змінюють міський/ сільський громадський простір • на користь пішоходів, велосипедистів, людей з обмеженими можливостями пересування, а також громадського транспорту • покращуючи при цьому навколишнє середовище, стан здоров‘я населення, безпеку та зручність пересування, та настрій людей Що таке постійні заходи? Розумна мобільність. Міцна економіка.
 5. 5. #mobilityweek #localhashtag www.mobilityweek.eu Усі постійні зміни повинні супроводжуватися консультаціями з громадою, роз‘ясненнями, обговореннями та інформуванням жителів про зміни Розумна мобільність. Міцна економіка. • Веб-сайт • Промо-буклети • Промо-ролики • Акції, кампанії, зустрічі
 6. 6. #mobilityweek #localhashtag www.mobilityweek.eu  Пам‘ятна коштовна нагорода  Спеціальні пропозиції переможцям: 10% спів-фінансування Призи та винагороди Розумна мобільність. Міцна економіка. 2 велостоянки 10 дорожніх знаків 1 рол-ап місто/село та мобільність 3 велостоянки 15 дорожніх знаків 1 рол-ап про переможця 3 велостоянки 15 дорожніх знаків 1 рол-ап про місто/село та мобільність 1 рол-ап учасникам (заохочувальний приз) + можливий перерозподіл призів нагорі  12 3
 7. 7. #mobilityweek #localhashtag www.mobilityweek.eu ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ (1) Розумна мобільність. Міцна економіка. А. Назва міста, селища чи села – подавача заявки Б. Назва та місце реалізації постійного заходу В. Строки виконання (дати початку і закінчення робіт) Г. Обґрунтування рішення про запровадження постійного заходу (макс. 1 стор. А4)  Чому було вирішено зробити захід?  Як це покращує ситуацію в населеному пункті?  Скільки осіб (число та відсоток до загального населення) отримали вигоду від постійного заходу?  Як цей постійний захід покращує умови для людей з особливими потребами та вразливих верств (дітей, літніх осіб)?
 8. 8. #mobilityweek #localhashtag www.mobilityweek.eu ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ (2) Розумна мобільність. Міцна економіка. Д. Опис основних характеристик виконаних постійних заходів (макс. 1 сторінка А4 на кожен захід) Які розміри, матеріали використано, чи враховувалися питання екологічності матеріалів, яка протяжність (якщо це пішохідна зона, велодоріжка або тротуар), яка місткість постійного заходу (напр. велозупинка на 10 велосипедів, автобусна зупинка на 50 осіб) тощо у відповідності до критеріїв та вимог конкурсу  Ефективність для громади і позитивний вплив на якість життя мешканців  Оригінальність та іноваційність  Якісні та кількісні показники і характеристики  Партнерство (хто був залучений до виконання заходу) Перелік додатків до заявки Фотографії, статті, відео-матеріали (динаміка використання об‘єкта, інтерв‘ю людей тощо)
 9. 9. #mobilityweek #localhashtag www.mobilityweek.eu Терміни подачі заявки Заявки та супровідні матеріали надсилаються з позначкою «Конкурс ЄТМ - Карпатська мережа» до 31 січня 2017 р. в електронному вигляді (скановані додатки) на адресу ГО «ФОРЗА», Natalia.voloshyn@forza.org.ua. Розумна мобільність. Міцна економіка.
 10. 10. Дякую за увагу! Чекаємо на Ваші заявки. Запитання?

×