Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Use polimer

1,125 views

Published on

Застосування полімерів

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Use polimer

 1. 1. Застосування полімерів: еколого-економічний аспект Підготували: Бараненко Іван(9-А); Смислов Даніл (9-А). Вчитель: Юшко Наталія Петрівна
 2. 2. План проведення дослідження Мета Суть дослідження Одержані результати Висновки Джерела інформації
 3. 3. Мета проведення дослідження Мета: провести дослідження застосування поліетилену . Дізнатися все про шкоду та користь пластмасових пляшок. Проаналізувати екологічність використання та переробки пластмас.
 4. 4. Суть дослідження Ми дослідили шкоду та користь пластмасових пляшок. Також розподілили наслідки виготовлення пляшок з пластику на “плюси” та “мінуси”: ПЛЮСИ: Економність; Висока термостійкість. МІНУСИ: Забруднення навколишнього середовища; Нанесення шкоди тваринам
 5. 5. Економність Поліетилен Поліпропілен Термопластичнівидипластикудозволяютьбагаторазівздійснювати переробку.Це, наприклад,поліетилен,абополіпропілен, якіможна плавитибагаторазово.Але прицьомуматеріалстаєменшміцним.
 6. 6. Термостійкість Відомо, що пластик має високу термостійкість. Наприклад, температура плавлення поліетилену має значення 105-135С°, а температура плавлення поліпропілену знаходиться в діапазоні 164-170С°.
 7. 7. Забруднення навколишнього середовища Пляшки наносять дуже велику шкоду навколишньому середовищу. Практично кожна людина в світі використовує пластмасові пляшки щодня, відповідно питома вага пластикових відходів у загальному обсязі побутового сміття зростає рік від року. Вчені кажуть, що в недалекому майбутньому загальний об’єм корисних копалин через пластик буде зменшуватись.
 8. 8. Нанесення шкоди тваринам Пластикові відходи наносять величезну шкоду тваринам на нашій планеті. Встановлено, що на поверхні океану плаває близько 270 000 тонн пластику. Нещодавнє дослідження вчених із Плімутського університету показало, що цілих 700 видів морських тварин опинилися під загрозою через пластик. І навіть більше, науковці вважають, що саме пластик стає причиною вимирання багатьох видів.
 9. 9. Одержані результати Виробництво пляшок з пластику має як позитивнийбік, так і негативний. При проведенні дослідження ми виявили, що: 1) пластмасові пляшкинаносять дуже велику шкоду навколишньому середовищу. 2) Для економічності виробництва і для збереження екологічного стану навколишнього середовища треба збирати та переробляти пластикові вироби механічним та хімічним шляхом 3) Як альтернативний шлях переробки пластику можна задіяти воскові черв’яки
 10. 10. Висновки Мінусіввикористанняпластмасовихпляшок більше, ніжплюсів. Пластик, він усюди. Цей«чудесний» винахідсучасності можнапобачитиу будь-якійформі майже у всіх предметах, що ми купуємо, якимикористуємося: від упакування продуктівхарчування до пральнихзасобіві гелівдля вмивання. Це зручно, але на томувсі плюси пластикузакінчуються. Мивважаємо, що людствомає виготовлятипляшкиз екологічного матеріалу, щоб зберегтинавколишнє середовище в майбутньому!
 11. 11. Джерела інформації • http://t-pravda.net/society/other/136501-20-czkavix-faktv-pro- plastik.html?lang=ru • http://cikavo.net/cikavi-fakti-pro-polimeri/ • http://ua.prolindrinkware.com/news/comparison-of-the-pros-and- cons-of-plastic-bev-5803050.html • http://ukrdomguru.ru/rizne/10891-pljusi-i-minusi-utilizacii- plastiku.html • http://econews.bei.org.ua/2015/09/blog-post_45.html

×