Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Ігри на занятті

Ігри, які можна використовувати зі студентами.

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Ігри на занятті

 1. 1. Ігри на занятті
 2. 2. Ігри потрібні для того, щоб…  зробити заняття цікавішим;  «розворушити» студентів;  чергувати види діяльності на занятті; А також…  ввести елемент «гейміфікації» у навчання.
 3. 3. Що таке гейміфікація? Гейміфікація – це використання ігрових практик та механізмів у неігровому контексті. Гейміфікація Структурна Рівні, тури, бали, дошка лідерів і т.ін. Змістова Персонажі, історія, місія і т.ін.
 4. 4. Отже… Можна як використовувати ігри самі по собі, так і використовувати елементи гейміфікації на заняттях.
 5. 5. Role Plays  Role play – гра, у якій студенти отримують і виконують певні ролі.  Вона корисна, в першу чергу, для практики спілкування у типових ситуаціях. Наприклад, якщо студенти вчаться знімати номер в готелі, один із них може виступати гостем, а інший – працівником reception, тощо.
 6. 6. Board Games Будь-які настільні ігри з фішками і кубиком можна легко перетворити на EFL-гру, якщо кожній клітинці приписати певне завдання або запитання. На багатьох сайтах, наприклад, eslprintables.com, можна знайти готові настільні ігри для вивчення англійської.
 7. 7. Інші варіанти структурної гейміфікації Насправді, не лише настільні ігри можуть стати чудовим ресурсом для вивчення мови. Це можуть бути і будь-які інші популярні ігри.  Морський бій (Battleship)  Хрестики-нулики (Tic Tac Toe)  Квести і т.ін. Просто додайте завдання до кожної клітинки, і лише вирішення його дозволяє гравцю зробити хід. Морський бій – бажано серйозно зменшити поле. 
 8. 8. Ще більше варіантів… Можна організувати виконання вправ у формі вікторини. https://www.youtube.com/watch?v=NfxPqh78XKw Можна використати варіанти популярних оригинальних ігор – Apples to apples, Scrabble, Alias, party games… Проявляйте креативність 

  Be the first to comment

  Login to see the comments

Ігри, які можна використовувати зі студентами.

Views

Total views

668

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2

Actions

Downloads

5

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×