40

208 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
208
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

40

  1. 1. Програма Intel “ Шлях доуспіху ”Спортивниймайданчик  Бойчук Олег  Козачук Володимир  Стратієнко Павло  Вдовиченко Ольга  Зубенко Ганна  с.Озера травень 2012р.
  2. 2. У нашій школі-невдосконалений спортивниймайданчик  Ми спочатку зібрали всі ідеї , як краще вдосконалити спортивний майданчик.  Ми провели опитування серед учнів школи
  3. 3. Ми підготували список об ’ єктів майданчика, його призначення та хто може це зробити Що має бути Для чого Хто може це зробитиСмітники Щоб на Ми можемо майданчику було зробити самі чистоЛавочки Щоб відпочивати, Хлопці: Олег і для Вова вболівальниківТурніки Щоб займатися Хлопці: спортом Олег,Вова,Павло та І. Петрович
  4. 4. Що нам потрібно, щобздійснити наші плани.Що нам для цього Хто буде це Хто може нам потрібно робити допомогти це зробитиЛопати, час, відро, Олег, Вова, Оля, Аня, Батьки, друзі.фарба. Паша.Дошки, цвяхи, Олег, Вова, Оля, Аня, Батьки, друзі,молоток, стовпці, Паша. робітники пилорамилопати, фарба,пензликиАрматура, сварка, Олег, Вова, Оля, Аня, Ігор Петрович,електроди Паша, Ігор Петрович. знайомі.
  5. 5. Робота кипить…
  6. 6. Все вдалося
  7. 7. Попереду літо !!!! Ми хочемо повідомити людей нашого села, що в нас є на спортивному майданчику турніки! Тепер у нас достатня кількість місць для вболівальників. Якщо ви любите відпочивати з напоями та їжею не забудьте викинути все сміття у смітник, його неможливо не побачити!!!
  8. 8. Підсумки Все задумане – вдалось : турніки , лавочки , смітник заняли свої почесні місця і виконують свої безпосередні функції. Всі учні школи залишилися задоволеними.

×