Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

гурток

2,573 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

гурток

 1. 1. Гурток “Любисток” Міністерство освіти і науки України Українська державна будівельна корпорація “УКРБУД” Державний вищий навчальний заклад “Маріупольський будівельний коледж”
 2. 2. Роз летілося намисто – А це наш гурток „Любисток”... Ми танцюємо, співаємо, Вірші і пісні складаємо...
 3. 3. С міємося і пліткуємо...
 4. 4. «С варимося » і жартуємо...
 5. 5. Проста рослина трав'яниста Дала нам назву: Ми – “Любисток”!!!
 6. 6. У вільний від навчання час говоримо про все: про нас, минуле і прийдешнє, пісні і вірші – все сердечне...
 7. 7. У нас – сорочка- вишиванка. У нас – спідничка- фальдованка. У косах голубі стрічки... І кращі в світі парубки!!!
 8. 8. І Шевченка ми читаємо...
 9. 9. І вишиванки розглядаємо... Квітчастими, лляними рушниками Народ мій втому витирав з чола... І пильнував, аби між ниточками Найменша квітка не перецвіла...
 10. 10. Бережи його, як мамині дукати, Не обірви, не збудь за бариші... Давай-но, пісне , будемо співати: Нехай душа отвориться душі!!!
 11. 11. <ul><li>“ А мій милий </li></ul><ul><li>вареничків просить...” </li></ul>Мабуть, треба чоловіку Тих вареників зліпити, Бо гостинні ми від віку... Нам інакше важко жити. Все, як є, вам розказала. Навіть віршика я склала:
 12. 12. Є і борщик, і млинці, Каша і завиванці, Квάсівка, ковбаска, сало, Вергуни…Їх завжди мало… Печериці, курка, книш. І січеники, й куліш. Запіканка, курка з хріном. Ви іще не зголодніли? Качка смажена, печеня. Завітайте на вечерю! Мамалига та рубці. І оладки, й голубці, М'ясо свинячих голів. Заливний язик поспів. Деруни, пиріг і пінник, І ябчанка, й журавлинник, І вареники, й галушки, Холодець, узвар, пампушки, Сочники і полядвиця, Коровай і паляниця, І крученики, і юшка, І розсольник, і брандушка, Сирівець і холодник, Черешнянка та індик – Все у нашій кухні є! Не позичене - своє! Українська господиня Готувати добре вміє… Українська кухня – клас! Завітайте і до нас! З творчого доробку гуртківців
 13. 13. Ось так і гуртківці ми: і веселі, і прості…
 14. 14. Любимо колядувати. А на Великдень – звеселяти Радника й директора, Лаборантів, завучів Й дорогих викладачів!!!
 15. 17. “ Заправляє” ж нами панна. Її звуть Піпенко Анна...

×