Successfully reported this slideshow.

DLA MAM

1,815 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

DLA MAM

 1. 1. KOCHANYM MAMOMZ OKAZJI ICH ŚWIĘTA
 2. 2. WIERSZ FILIPA P.Bardzo kochamy wszyscy swoje mamy,Dla nich wierszyki dzisiaj układamy.Gdy mama nas rodziła, razem z tatą się cieszyła.Mama bardzo jest kochana,nic dziwnego, bo to mama.Wszyscy swe mamy bardzo kochamy,dlatego zawsze im pomagamy.Nawet kiedy już dorośniemy,dla mamy nadal dzieckiem będziemy.
 3. 3. WIERSZ FILIPA F.Moja mama wciąż ta sama.Obok mamy stoi tata.Mam siostrzyczkę - ”Strojna Dama.”I młodszego mam też brata.Wszyscy razem się kochamy.Obowiązki każdy zna!W trudnych chwilach się wspieramy.W sercach naszych radośd trwa.Moja mama wciąż ta sama.Tata nie raz z groźną minką.Ja, brat, siostra – „Strojna Dama”.Zawsze razem! Czym? RODZINKĄ!
 4. 4. WIERSZYK OLIWKIMoja mama jest kochana,Uśmiecha się od samego rana.Lubię zbierad kwiatki dla Niej,W nich Jej serduszko oddaję.Bardzo lubię z mamą byd,bawid się i soczek pid.Z moją mamą można wszystko,kiedy mnie widzito oczy jak gwiazdy jej błyszczą.
 5. 5. WIERSZ JAGODYDziś jest Święto MatkiCo ja zrobid mogę?Posprzątam dom trochęI umyję podłogę.A potem pobiegnęna łąkę po kwiaty.Zrobię piękny bukiet.Mama lubi taki.Stół ładnie nakryty,Kwiaty już w wazonie,Na talerzu szklanymciasto upieczone.Czekam na CiebieKochana Mamusiu,aby Ci podarowadkosz pełen całusów.Chcę Cię ucałowad,Dziękowad za wszystko,A najbardziej za to,że jesteś przy mnie blisko.
 6. 6. WIERSZYK, KTÓRY NAPISAŁA ANYANa Dzieo Mamy damy tulipany,a następnie się poprzytulamy.Moc babeczek upieczemy,z czekoladą wszystkie zjemy.Słoneczniki zasadzimyUśmiech, radośd zaszczepimy.
 7. 7. WIERSZ PAULINKIMamusiu kochana, to ty jesteś tym całym światem dla mnie.To przecież Ty mnie urodziłaś.Dla Ciebie róże, bzy i takie kwiaty jak Ty.Bardzo dużo całusów dla Ciebie, gdy zawsze obok mnie jesteś.Tylko Ty i ja na łące, gdy mocno świeci słooce.My jesteśmy jak aniołki, fiołki i koziołki.Razem tylko my na górce pięknej trawy,a my dalej się kochamy.Kiedy czasami się kłócimy, my wtedy nie umiemy bez siebie żyd.Ja Cię kocham, kochałam i będę kochad
 8. 8. WIERSZ MARKAMamo kochana, bądź zawsze radosnaponieważ przyszła już wiosna.Chcę Ci w Twoim dniu dad kwiatkiA to wszystko robię dla wielkiej gratki.Szczyptę uśmiechu, garstkę radości,dużo pomocy i wiele miłości.Nie bądź zła, ani zasmuconaZ nikim proszę Ciebie nie bądź pokłócona.
 9. 9. WIERSZ IRMINKIJuż nastał ten czas, MamoW którym dzieo Twój świętujemy.I potok słów wypłynął z mych ust:Zdrowia, szczęścia, pomyślnościI niech uśmiech na twej twarzy się rozgości.Dla Twej radości, na stole postawię tulipany,Dzwonki narcyzy i kwiat różany.Jesteś stolicą mojej miłości oraz przykładem wielkiej mądrości.
 10. 10. WIERSZ BARTKAKochana Mamo!Powiem Ci szczerze: jesteś taka promienna.Bawimy się razem na łące, a kwiatów jest dużo.Zerwę Ci jednego - czerwoną różę,podobną do zachodzącego słooca.Potem pójdziemy na rower, na spacer.Dziś już się kooczy ta zabawa wieczorem.Położysz się i zaśniesz.
 11. 11. WIERSZYK ANIDziś Twoje święto MamoChcę Ci więc podarowad bukiet pięknych róż.Niech uśmiech nie znika z Twojej twarzy dziśBo bardzo Cię wszyscy kochamy.
 12. 12. WIERSZYK OLIKochana Mamusiu!Jest mi przykro gdy nie ma Cię przy mnie.Gdy jesteś koło mnie to jest mi raźniej,Więc nie odchodź i nie zostawiaj mnie samej.Kocham Cię mamo bardzo.
 13. 13. WIERSZYK ADYKochana Mamusiu, moja ŻabusiuWszystkiego dobrego i wspaniałegoW Dniu Twego ŚwiętaŻyczy Twoja, spragniona Twojej miłościCórunia Adunia.
 14. 14. WIERSZ OLKA DLA MAMUSINa górze róże, na dole fiołki,A my się kochamy jak dwa matołki.Mój wierszyk dla mamusi.Zawsze kocham mamusię,a mamusia mnie.bo my razem kochamy się.
 15. 15. WIERSZYK MICHAŁKAOpowiem dziś o mojej Mamie,Bo jest kochana niesłychanie.Trudzi się od rana do wieczora,Chod jest czasami zmęczona i chora.Takie są nasze mamy, za to je kochamy.
 16. 16. WIERSZYK ZOSIMAMAMoja mama jest kochana!Chod zawsze chodzi zapracowana,znajdzie dla mnie czas.Dziękuję Ci mamo za to, że mnie wychowałaśi w największej burzy przytulałaś.
 17. 17. WIERSZ KLAUDIITy mamo moja kochanaJa Cię kocham, Ty mnie kochaszRazem przeżyłyśmy piękne chwile.Ty mamo moja kochana…Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślnościI niech uśmiech na Twej twarzy cały czas gości.
 18. 18. WIERSZYK FILIPA M.Mamusiu moja kochana,Chcę Ci powiedzied,że jesteś przeze mnie uwielbiana.Żyj 100 lat w uśmiechu i radościBez żadnej troski.Chcę Ci powiedzied, że jesteś wspaniałaI lubię gdy mnie całujesz rano.KOCHAM CIĘ BARDZO MAMO.
 19. 19. WIERSZ JUSTYNKIMamo, gdy siedzisz obok mnie,wiem, że kochasz mnie.Lecz smutno mi, gdy na buzi łza twoja lśni.Kiedy źle wszystkim nam,Mama pocieszy raz, dwa.Kocha nas, dba o zdrowie i pomoże,Wie co dla nas najlepsze.Nigdy nie bije, nie krzyczy.Mama to najważniejszy skarb.Tata też, ale to święto mamy jest.

×