Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Komp

453 views

Published on

Published in: Education
 • Be the first to comment

Komp

 1. 1. Київська державна академія водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича - Сагайдачного
 2. 2. Спеціальність: «Комп'ютерні науки»
 3. 3. Комп'ютерні науки  Призначення спеціальності – підготовка фахівців для розробки, впровадження і супроводу інформаційних систем та технологій, інтелектуальних систем оброблення інформації і систем підтримки прийняття рішень в економіці, менеджменті та бізнесі, а також в інших проблемних областях.
 4. 4. В межах бакалаврату «Комп'ютерні науки» студенти отримують підготовку  комп'ютерну;  математичну ;  економічну;  знання з інформаційних систем та технологій,  знання з систем підтримки прийняття рішень в економіко- виробничих та бізнесових системах,  знання математичних та інтелектуальних методів аналізу бізнес- процесів,  методів та комп’ютерних засобів прогнозування в бізнесі,  знання та навички проектування та впровадження сучасних інформаційних технологій.
 5. 5.  комп'ютерну;  математичну ;  економічну;  знання з інформаційних систем та технологій,  знання з систем підтримки прийняття рішень в економіко- виробничих та бізнесових системах,  знання математичних та інтелектуальних методів аналізу бізнес- процесів,  методів та комп’ютерних засобів прогнозування в бізнесі,  знання та навички проектування та впровадження сучасних інформаційних технологій. В межах бакалаврату «Комп'ютерні науки» студенти отримують підготовку :
 6. 6. Обравши напрямок “Комп’ютерні науки”, студенти отримають достатні знання для роботи: • з комп’ютерними системами обробки інформації та управління інформаційно - аналітичних систем; • з інформаційними системами проектування; • з системами штучного інтелекту та програмного забезпечення автоматизованих систем та ЕОМ, • з інтелектуальними системами обробки інформації і прийняття рішень.
 7. 7. Навчаючись в академії по спеціальності «Компютерні науки», студенти  Розкриють принципи побудови та архітектури сучасних автоматизованих систем;  Дізнаються про методи побудови і аналізу типових моделей баз даних та знань, складних об’єктів і систем;  Ознайомляться з методами розроблення системного і прикладного забезпечення для автоматизованих систем різноманітного призначення;  Вивчать мови програмування високого рівня (JAVA, DELРНI, C++);  Навчаться використовувати типові комп’ютерні системи (Microsoft Office, Paradox, Adobe Page Maker, PhotoShop, Corel Draw),  Ознайомляться з методами аналізу і побудови типових моделей обробки інформації в області бізнесу, менеджменту та підприємництва;  Навчаться застосовувати методи проектування програмних засобів для фінансово - банківської системи;  Навчаться розробляти програмні засоби для задач менеджменту та маркетингу, створення мультимедійних систем.
 8. 8. Після закінчення бакалаврату «Комп'ютерні науки» випускники зможуть застосувати свої знання та навички  в комерційних фірмах,  в проектних організаціях,  в комерційних та державних банках та біржах,  в фірмах-розробниках програмних продуктів для економіки та бізнесу,  в органах державної статистики,  в інформаційних підрозділах структур державної адміністрації,  в установах і організаціях як провідні спеціалісти з розробки і застосування інтелектуальних систем оброблення інформації та комп'ютерних систем.
 9. 9. У складi академiї дiють:
 10. 10. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНО ПОДАТИ АБІТУРІЄНТАМ (які закінчили школу після 2008 р.), ДЛЯ ВСТУПУ ДО АКАДЕМІЇ НА НАВЧАННЯ НА ПЕРШИЙ КУРС ЗА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЮ ПРОГРАМОЮ БАКАЛАВРА:  Заява;  Документ про попередню освіту з додатком (оригінал або копія);  Сертифікати ЗНО(українська мова та література, математика*, фізика або іноземна мова) (оригінали або копії);  Медична довідка – форма 086-У/О (оригінал, датований цим роком, або копія, завірена тим же медичним закладом);  - 6 фото (3 х 4);  - Копія паспорту;  - Копія приписного посвідчення (для абітурієнтів денної форми навчання);  - Копія ідентифікаційного коду;  - Швидкозшивач картонний;  - Конверт формату А-5;  - Зошит на 18 аркушів.
 11. 11. Адреса Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного: вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071 (044) 463-74-70. Адреса коледжу морського і річкового флоту(Факультету Економіки транспорту КДАВТ): Україна, 04211, м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, 2. Тел.: (044) 419-85-46 e-mail: academy@maritime.kiev.ua Телефон приймальної комісії: (044) 360-62-55; (044) 417-17-57. Порядок роботи приймальної комісії: Понеділок - П`ятниця з 9:00 до 18:00; Перерва на обід: з 13:00 до 14:00; Субота, Неділя - вихідні; 19-го липня 2014 року - робочий день.
 12. 12. Чекаємо на Вас!

×