Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

8 ланцюгової реакції водню

3,697 views

Published on

8 ланцюгової реакції водню

Published in: Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

8 ланцюгової реакції водню

  1. 1. Образец подзаголовка Проект створення електростанції на основі ланцюгової реакції водню
  2. 2. Образец подзаголовка Суть проекту Генератор нового типу – в основі ядерно- хімічні реакції, експериментальним шляхом доведено реальність створення електростанції аналогічної атомним станціям. Створено перший діючий модуль на принципі збудження ядерно-хімічної реакції. Готова продукція: Не газове опалення «висоток» у великих містах, промислові джерела високотемпературного тепла на виробництві та технологічних циклах, автономне електропостачання. Переваги проекту: Економія фінансових коштів від енергозберігаючих технологій - до перспективи створення малих
  3. 3. Образец подзаголовка Проблематика проекту Світова актуальність пошуку нового типу реакцій, які за енерговиділення можна віднести до проміжних реакцій, які лежать між хімічними та ядерними процесами. Опис ринку та можливостей Високий ККД теплової енергії в порівнянні з існуючими нагрівальними робить технологію конкурентною, навіть порівнюючи з ядерною енергетикою.
  4. 4. Образец подзаголовка Конкурентне середовище та потенціал росту На даний момент в Італії, США, Німеччині, Швеції та Росії йде інтенсивна розробка пристроїв отримання нової енергії. Найбільш відомі аналоги - Генератор Россі, комірка Франческо Челани. Першопроходець напрямку – Андреа Россі веде дослідницький проект в США: Мета дослідження - отримання електричної енергії з нових джерел. Його цілі: ККД процесу 400% і вище. Робота установки при t 350 ° С не дозволяє отримати пар потрібних характеристик для роботи промислової парової турбіни. Низькотемпературна версія (E-Cat) – t 250-350 ° C Високотемпературна версія (Hot-Cat) - t 800-1400 ° C Россі зосередивcя на дослідженні високотемпературного режиму роботи реактора. Права на його пристрій належать Industrial Heat (США), де Россі очолює R&D відносно реактора, створені:
  5. 5. Образец подзаголовка Наше рішення Застосування високовольтної високочастотної плазми для збудження молекул водню Загальна ефективність системи зростає в кілька разів. Ефективність плазмової системи складає від 400-600%. При умінні управляти таким високим ККД в цьому процесі - можна приступити до отримання джерела не тільки теплової енергії, а також електричної енергії традиційним способом через паровий цикл. Були проведені експерименти по збудженню водню в плазмі коронного розряду, які показали, що при використанні в якості електродів таких металів, як ферротитан і
  6. 6. Образец подзаголовка Наявні результати Тепловой модуль - представляє собою герметичну кварцову трубку з пневмосистемою для подачі й регулювання тиску водню. Усередині труби спіраль - каталізатор реакції дисоціації / асоціації водню. Робоча t всередині модуля від 600 ° до 1000 ° С. 12 кВт опалювальний котел – діючий зразок. Діючий модуль на принципі ядерно-хімічної реакції.
  7. 7. Образец подзаголовка Необхідні ресурси для розвитку проекту Обсяг інвестицій в доробку технології і ліцензування орієнтовно складає від 75 тис. $. Обсяг інвестицій в виробництво установок залежить від об’єму виробництва і обговорюється окремо. Напрямок інвестицій: Дослідні роботи - придбання допоміжного обладнання. Термін реалізації дослідження – ~ 6 міс. Очікуваний результат: Створення промислового прототипу нового покоління опалювальних систем і електростанції на основі використання плазми в середовищі водню. Доцільність інвестицій: Ринкова вартість даної технології (приклад США, Канада, Швеція та Німеччина) на рівні працюючий демонстраційний стенд від $500 000. Це викликано реальною можливістю отримання ядерної енергії досить простими способами і без небезпечних радіоактивних матеріалів. Після іі дороботки вартість суттєво зросте.

×