Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

2 monoblock

3,670 views

Published on

2 monoblock

Published in: Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

2 monoblock

  1. 1. Образец подзаголовка Силові монолітні трансформатори – «monoblock» Інвестиційний проект запуску виробництва сучасних індуктивних компонентів для імпульсних блоків живлення з використанням нанокристалічних стрічкових магнітопроводів
  2. 2. Образец подзаголовка Опис проекту Готова продукція: термічно-стійкі та механічно- стійкі нанокристалічні магнітопроводи, середньочастотні трансформатори від імпульсних мініатюрних (кілька грамів) до надпотужних (0,25-50 МВт в імпульсі), дроселі та інші котушки індуктивності. Готова продукція: термічно-стійкі та механічно- стійкі нанокристалічні магнітопроводи, середньочастотні трансформатори від імпульсних мініатюрних (кілька грамів) до надпотужних (0,25-50 МВт в імпульсі), дроселі та інші котушки індуктивності. Сфери застосування Силова електроніка Силова електроніка ЕнергетикаЕнергетика Приладо – та машино- будування Приладо – та машино- будування Побудова технологічної лінії на базі технології «monoblock» – використання високостабільних нанокристалічних стрічкових магнітопроводів для виробництва імпульсних блоків живлення. Побудова технологічної лінії на базі технології «monoblock» – використання високостабільних нанокристалічних стрічкових магнітопроводів для виробництва імпульсних блоків живлення.
  3. 3. Образец подзаголовка Проблематика: Актуальність проекту потреба мінімізації втрат потужності в широкому частотному діапазоні потреба мінімізації втрат потужності в широкому частотному діапазоні прямі загрози безпеки потребують сучасних технологій та виробів подвійно-го призначення прямі загрози безпеки потребують сучасних технологій та виробів подвійно-го призначення досягнення макси- мального співвідно- шення перетворю- ваної потужності і масогабаритів досягнення макси- мального співвідно- шення перетворю- ваної потужності і масогабаритів досягнення мінімальних масогабаритів нових індуктивних компонентів досягнення мінімальних масогабаритів нових індуктивних компонентів доступність цін на нову продукцію
  4. 4. Образец подзаголовка Унікальність та затребуваність проекту Технологічні переваги у порівнянні з усіма існуючими аналогами. Конкурентна ціна готової продукції; досягнуто високої термічної, механічної та радіаційної стабільності. Конкурентоспроможність, технологічна інноваційність та затребуваність для ринків України, США, ЄС, Азії. Розроблена технологія готова до масового впровадження, є домовленість з промисловими підприємствами про впровадження на підставі ліцензійних договорів.
  5. 5. Образец подзаголовка Унікальність технології дозволяє зайняти конкурентну позицію на світовому ринку індуктивних компонентів ємністю близько $15 млрд. Унікальність технології дозволяє зайняти конкурентну позицію на світовому ринку індуктивних компонентів ємністю близько $15 млрд. Ринкова привабливість проекту Ринок малогабаритних імпульсних блоків живлення вагою від 0,1 до 3г понад $300млн: Лише 10% існуючих осердь технічно спроможні до використання у вузлах найновішої техніки та приладів. Наша технічна перевага – > 50%. Світовий ринок індуктивних компонентів зростає щороку приблизно вдвічі. Ринок малогабаритних імпульсних блоків живлення вагою від 0,1 до 3г понад $300млн: Лише 10% існуючих осердь технічно спроможні до використання у вузлах найновішої техніки та приладів. Наша технічна перевага – > 50%. Світовий ринок індуктивних компонентів зростає щороку приблизно вдвічі. Конкуренція у технології помірна: випуск трансформаторів та дроселів для імпульсних блоків живлення та цифрових телекомунікаційних систем на основі нанокристалічних сплавів освоїли лише найвідоміші у світі фірми TOSHIBA MATERIALS Co., LTD. та Hitachi metals Co., LTD. (Японія) TOSHIBA MATERIALS Co., LTD. та Hitachi metals Co., LTD. (Японія) General Electric (США) General Electric (США) Vacuumschmelz e GmbH (Німеччина)
  6. 6. Образец подзаголовка Стадія проекту В грудні 2012 запущено серійне виробництво магнітно-м'яких нанокристалічних сплавів та магнітопроводів. В грудні 2012 запущено серійне виробництво магнітно-м'яких нанокристалічних сплавів та магнітопроводів. Власні ресурси: унікальні готові до впровадження у промисловості нанотехнології виробництва магнітопроводів, середньочастотних трансформаторів, дроселів, високоефективних малогабаритних індуктивних компонентів для потреб силової електроніки та машинобудування. Власні ресурси: унікальні готові до впровадження у промисловості нанотехнології виробництва магнітопроводів, середньочастотних трансформаторів, дроселів, високоефективних малогабаритних індуктивних компонентів для потреб силової електроніки та машинобудування.
  7. 7. Образец подзаголовка Розвиток проекту Розширення виробництва, впровадження нових додатків технології «monoblock». Інвестиційні потреби: близько 0,8 млн. USD необхідні для конструювання та побудови технологічної лінії виготовлення трансформаторів, дроселів та інших котушок індуктивності за технологією «моноблок». Гарантії: наявність високого рівня наукового і технологічного обґрунтування, а також практичних результатів (випуск пілотних та промислових партій продукції за технологією monoblock). Перспективи: протягом 1,5-2 років реалізація технологій та вихід з конкурентоспроможною продукцією на ринки України, США, ЄС.

×