Advertisement

Zerex - výživový doplnok - erekcia - mojprimar.sk

Jan. 18, 2016
Advertisement

Zerex - výživový doplnok - erekcia - mojprimar.sk

  1. S Zerex – doplnok výživy www.mojprimar.sk
  2. Zerex - informácie
  3. Zerex - informácie S Zerex je vyvinutý tak, aby poslúžil mužovi do 60 minút od užitia. Predstavuje významný výživový doplnok s kombináciou aminokyselín a tradičných bylín. Umožňuje nárast prekrvenia penisu do 1 hodiny od podania. Výsledkom je opticky zväčšený, tvrdší penis. Po takejto príprave nebráni mužovi nič v tom sexuálne uspokojiť svoju milenku.
  4. Zerex - zloženie S L-Lyzin Táto aminokyselina je nesmierne dôležitá pre ľudské telo, dokonale podporuje sexuálnu aktivitu a pomáha v boji proti slabej erekcii. Používa sa predovšetkým na regeneráciu kostí a svalov, no prináša aj lepšiu a efektívnejšiu regeneráciu po sexuálnom styku. Práve vďaka lyzínu budete pripravený na sexuálny styk skôr a odrazí sa to aj na Vašej výdrži. S Tribulus Terrestris 150mg Prínos tohto prírodného stimulantu spočíva vo zvyšovaní hladiny testosterónu. Ten prispieva k zvýšeniu mužskej sily a výkonu, sexuálnej aktivity a pozitívne podporuje tvorbu spermií. Na problém, akým býva predčasná ejakulácia môžete aj vďaka tejto látke úspešne zabudnúť. Pri pravidelnom použití sa navyše budete cítiť silnejším, mužnejším a výkonnejším ako kedykoľvek predtým.
  5. Zerex - zloženie S L – Arginin Aj táto aminokyselina pomáha v boji proti slabej erekcii. Jej prínosom je vytváranie oxidu dusnatého, ktorý uvoľňuje cievy a svaly okolo ciev zásobujúcich penis. Rozšírením ciev prichádza zvýšenie prietoku krvi, a tak je jednoduchšie udržať erekciu aj dosiahnuť lepšiu pripravenosť na pohlavný styk.
  6. Zerex - zloženie S L-Citrulín L-Citrulline predstavuje látku, ktorá je zdrojom L-Arginínu a udržiava ho v tele na dostatočnej hladine. Penis je preto rýchlejšie a lepši prekrvený, väčší a hrubší, no najmä je možné vyvíjať dlhotrvajúcu sexuálnu aktivitu. Navyše využívanie energie prebieha v inom režime, budete jej mať dostatok na ďalšiu akciu.
  7. Zerex - zloženie S Silybum Marianum Účinky tejto rastliny sú využívané na rôzne liečivé účely, jedným z nich je aj boj proti impotencii. Dostatočným prekrvením panvovej oblasti pocítite nielen uľahčenie pri dosahovaní erekcie, ale aj pozitívny vplyv pri kardiovaskulárnych problémoch a strese. Vaše telo bude chránené, regenerované a neustále pripravené na pohlavný styk.
  8. Zerex - zloženie S Maca Z koreňa tejto rastliny sa získavajú výťažky podporujúce Vašu energiu, ktorá je tak nevyhnutná pre kvalitný sexuálny život. Tiež pomáha znižovať stres, odstraňuje depresie a dodáva veľa síl a chuti na sex. Medzi mnohé ďalšie pozitíva zaraďujeme riešenie problémov s impotenciou, erekciou, libidom, neplodnosťou a prostatou. S Ostatné vitamíny
  9. Zerex – cena a dávkovanie S Odporúčaná denná dávka 1 – 2 kapsule S Balenie obsahuje 12 toboliek, 29 € S Výrobca: iPharma ltd., USA S Viac informácii: http://www.mojprimar.sk/zerex/, http://www.zerex.sk
Advertisement