Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Magiczna Ściana - multimedialna pomoc edukacyjna

331 views

Published on

Nowość w Moje Bambino! Magiczna Ściana (821100) to jedyny w swoim rodzaju system interaktywnej rozrywki grupowej, łączący sport z wirtualną rzeczywistością.
Produkt dostępny w sklepie Moje Bambino: https://www.mojebambino.pl/programy-multimedialne/15795-magiczna-sciana.html

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Magiczna Ściana - multimedialna pomoc edukacyjna

 1. 1. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl MAGICZNA ŚCIANA Kod: 821100, cena: 14 999,90 PLN
 2. 2. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Magiczna Ściana – to jedyny w swoim rodzaju system interaktywnej rozrywki grupowej, łączący sport z wirtualną rzeczywistością. Zabawa polega na rzucaniu lub uderzaniu piłką w cele wyświetlane na interaktywnej ściance.
 3. 3. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Atrakcyjny format Magiczna Ściana to interaktywna rozrywka dla dzieci i dorosłych. Duży ekran projekcyjny wyświetla jasny obraz o przekątnej aż 84 cale (ponad 2 metry!), zapewniając dużą powierzchnię do zabawy i nauki.
 4. 4. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Multimedialne zajęcia Dołączona klawiatura bezprzewodowa umożliwia odtwarzanie filmów, prezentacji i zdjęć oraz programów edukacyjnych. Podłączenie dodatkowego modułu interaktywnego zmieni Magiczną Ścianę w tablicę interaktywną, którą dzieci mogą obsługiwać za pomocą dotyku lub specjalnych pisaków.
 5. 5. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Wielozmysłowe nauczanie Ciekawe zadania i kolorowe animacje łączą naukę z zabawą, angażując różne zmysły dziecka (wzrok, słuch, dotyk). Gry zostały zaprojektowane w taki sposób, by mogły w nich uczestniczyć dzieci w różnym wieku.
 6. 6. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Rozrywka i sport Pakiet gier treningowych wspiera aktywność ruchową dziecka oraz rozwija refleks, spostrzegawczość i celność rzutu. Atrakcyjne zadania wprowadzają element zdrowej rywalizacji i ducha sportu.
 7. 7. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Współpraca w grupie Wiele gier ma na celu angażowanie całej grupy w wykonanie zadania, co pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności społecznych dzieci i zachęca do współpracy z rówieśnikami. Dzieci mają poczucie udziału w osiąganiu wspólnego sukcesu.
 8. 8. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Zajęcia muzyczne Magiczna Ściana wyposażona jest w 2 szerokopasmowe głośniki, które z łatwością nagłośnią każdą uroczystość i wspomogą zajęcia muzyczne. Możliwość podłączenia zestawu mikrofonów bezprzewodowych pozwoli na zorganizowanie karaoke, które uatrakcyjni zajęcia i zachęci do podejmowania aktywności muzycznej przez podopiecznych.
 9. 9. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Quizy edukacyjne Magiczna Ściana łączy zabawę z nauką, dzięki quizom edukacyjnym, które wspierają rozwój różnych umiejętności m.in.: muzycznych, matematycznych czy językowych.
 10. 10. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Mobilność Wygodne przemieszczanie urządzenia umożliwia jego wykorzystanie w różnych pomieszczeniach w zależności od potrzeb w placówce.
 11. 11. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Gry RUNNER Logiczna gra, w której poruszający się ludzik musi pokonać wiele przeszkód na swojej drodze, by jak najdalej dobiec. Zadaniem gracza jest budowanie toru jego biegu poprzez aktywację lub dezaktywację różnych elementów na ściance. SQUAR Gra polega na rzucaniu piłkami w powiększające się kwadraty, widoczne na planszy. Za każdy kwadrat gracze otrzymują określoną ilość punktów (im większy kwadrat, tym wyżej punktowany). Można grać w pojedynkę lub drużynowo, ustanawiając coraz to nowe rekordy. REC-TANG-ZINGS Słodko śpiące buźki mogą pokazać swoje oblicze, gdy tylko trafisz je piłką! Graczu uważaj na czerwień niezadowolenia i szybko usypiaj prostokąty, które jeszcze nie śpią. Grzecznie śpiące ululaj dalej do snu i zdobywaj punkty!
 12. 12. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Gry PIE ATTACK Uwaga! Jagodowe ciasto babuni może wylądować na Twojej buzi! Gra dla osób z poczuciem humoru. Rozwija spostrzegawczość i refleks. GIFTS Gra o tematyce świątecznej pełna niespodzianek. Na interaktywnej ściance pojawiają się kolorowe prezenty, w które trzeba celować. Każdy trafiony prezent odsłania skrywaną niespodziankę, za którą dostaje się punkty. SNOWMAN Lodowy bałwanek zachwycony pięknem zimowych śnieżynek, beztrosko przechadza się po lodowej krainie. Gracz musi go ochronić przed wielkimi bryłami lodu spadającymi z nieba. Za każde celne trafienie zdobywa punkty, a bałwanek może spokojnie kontynuować zimową przechadzkę.
 13. 13. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Symulatory SPEED BOWLING Nowoczesny symulator gry w kręgle. W jednej rozgrywce dziecko może grać aż z 3 innymi osobami. GOAL GOAL GOAL Symulator gry w piłkę nożną. Rozgrywka polega na zdobyciu jak największej liczby goli. Aby trafić w bramkę i przechytrzyć bramkarza trzeba nie lada sprytu i szybkości. Świetna zabawa dla wielu graczy, bo dzięki współpracy można zdobyć więcej punktów.
 14. 14. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Quizy edukacyjne MUZYCZNE Gracz ma za zadanie dopasować do słyszanego dźwięku odpowiednie obrazki prezentujące instrumenty, zwierzęta i przedmioty z otoczenia. MATEMATYCZNE Atrakcyjne quizy rozwijające umiejętności w obszarze: dodawania, cyfr i kształtów. JĘZYK ANGIELSKI Zadaniem gracza jest wybranie odpowiedniego obiektu, którego nazwa pojawiła się na ekranie. KOLORY I KSZTAŁTY Zadaniem gracza jest wskazanie odpowiedniej figury w określonym kolorze.
 15. 15. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Zawartość zestawu Magiczna Ściana (821100) W skład zestawu wchodzą: ✓ mobilny, składany zestaw do gry ✓ projektor ultrakrótkoogniskowy ✓ wbudowane nagłośnienie ✓ wbudowany komputer (z łącznością Wi-Fi i systemem Windows) ✓ wysuwany wysięgnik na projektor ✓ zestaw czujników uderzeń piłek ✓ klawiatura i mysz bezprzewodowa ✓ 50 piłek i wiaderko do ich przechowywania Kod: 821100, cena: 14 999,90 PLN
 16. 16. Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Dodatkowe moduły do uzupełnienia ZESTAW DO KARAOKE Mikrofonowy system bezprzewodowy. 2-kanałowy odbiornik bezprzewodowy wraz z dwoma mikrofonami doręcznymi. System pracuje na częstotliwościach 200.175 MHz/201.400MHz. Kod: 821101, cena: 299,90 PLN MODUŁ INTERAKTYWNY DO MAGICZNEJ ŚCIANY NP01TM Multi-touch module pozwala na zmianę Magicznej Ściany w tablicę interaktywną, którą można obsługiwać za pomocą dotyku. Kod: 821102, cena: 1 699,90 PLN KLAWIATURA LOGITECH TOUCH I MYSZKA Kod: 821103, cena: 199,90 PLN
 17. 17. Zapraszam do kontaktu! Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k., 93-428 Łódź, ul. Graniczna 46 www.mojebambino.pl Urszula Krakowska e-mail: u.krakowska@mojebambino.pl Tel. 504 185 351

×