Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

moda elbiseler 2011

529 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

moda elbiseler 2011

  1. 1. moda elbiseler 2011Istanbul Moda Akademisi, Moda Yönetimi Programi bu alanlarda bilgilenmenizi sagliyor vekariyerinizi yönlendiriyor.Fikir vermesi için dünya kreasyonlarindan modelleri sitemizde görüntüleyebilirsiniz.Bu programda dijital kalem ve tablet kullanimini kavrayarak detayli ve gerçekçi teknik çizimleryaparken ayni zamanda gerçege yakin aksesuar, aplike çizimleri gelistirmeyi, baski ve nakistasarimlari olusturmayi , kumas desenleri yaratmayi ögrenirsiniz.Bunlarin yani sira farkli malzemelerle; isik, renk, renk uyumlarini kullanma ve boyamatekniklerinin uygulanmasiyla kumas dokularinin kagida aktarilmasi, model giydirme vekoleksiyon çizimleri gibi konularin gelistirilmesine yardimci olur.Bu tarihlerden sonra elbiselerde, isleme tarzinda sahsi isaretler kendini göstermeye basladi.Yaratici ve özgün konsept yaratma, esin kaynaklari ve tema yaratmada kullanilan metodolojive tasarim fikirleri, tasarim süreçlerini desteklemek üzere bilgi ve malzeme toplama vearsivleme konulari islenir. Bu derste ögrenci bir görsel arsiv niteliginde olan görsel günlüktutar. Bu görsel günlügün amaci kisinin kendi düsünce gelisimini izleyebilecegi bir arsivlemeyapmaktir.Evet bu sizin gününüz ve sizin gelinliginiz. Pismanliklar yasamamak için hayalinizdekigelinligi gelin beraber ortaya çikartalim. Size en uygun modelin seçimi için bizimtecrübelerimizden yararlanin. En dogru karari birlikte verelim.Bu ünitede moda fotografçiligi, reklamin moda alaninda etkin kullanimi, kendi markalariniolustururken promosyon için kullanabilecekleri araçlar gösterilir.Moda yönetiminin temel kavramlarini ögreneceginiz moda yönetimi alanina giris niteligindekiprogram, moda yönetimi alaninda saglam bir altyapi edinmenizi saglar. Teorik egitimlerin yanisira derslerde yapilacak olan uygulamalar, sektörün ileri gelen yöneticilerinin konusmaciolarak derslere katilimi, workshoplar, fabrika ziyaretleri, grup çalismalari ve program sonundagerçeklestirilen sektör projesi sayesinde endüstri ile bir araya gelerek moda sektörününgerçek dinamikleri ile tanisma imkani bulursunuz.
  2. 2. Moda perakendesinin ürün yönetiminde rol almak isteyen kisilerin katildigi egitim sürecinde;merchandising ve satin alma konularinda uluslararasi standartlardaki uygulamalari ögrenerekperakende operasyonu ve ürün yönetim süreçleri üzerine teorik ve pratik çalismalar yapar,sektördeki son uygulamalar ve trendlerin Türkiye moda perakende sektörüne yansimalarinitakip edersiniz.Moda genel kültürü dersleri, moda tasarimcilarinin egitimlere katilimlari ve sunumlari ilezenginlesir.Moda Tasarimi ve Teknolojisi Sertifika Programi - IMAHep gülersiniz merak edersiniz bazen ah benim olsa diye üzülürsünüz:) ama size hiç sinirkoymaz.Çünkü heyecan içerde oldugu kadar da disardadir.Moda, ayrica sosyal ve ekonomik bir olaydir.Erkek giyiminde “Londra”, kadin giyiminde ise “Paris” moda merkezi olarak ün yapmislardir.Özellikle manevi bosluk ve tatminsizlik içinde bulunan insanlar arasinda ve Avrupagençliginde ortaya çikip yayginlasan bu akimlar, bir süre devam eden çilginliklardan sonrakaybolup gitmektedir.Lal Moda olarak her zaman sadelikten ve zerafetten yanayiz.Gelinlik ve Gelinlik ModelleriModa Toplum hayatina, degisiklik ihtiyaci veya süslenme arzusuyla giren, geçici yenilik.Istanbul Moda Akademisi, Moda Yönetimi Programi bu alanlarda bilgilenmenizi sagliyor vekariyerinizi yönlendiriyor.Istanbul Moda Akademisi’nin tam donanimli fotograf stüdyosunda gerçeklestirilen egitimde,stüdyo ve moda fotografçiligini; temel fotograf egitiminden baslayarak, teorik egitimin yanisira uygulamali atölye çalismalari, stüdyo ve dis mekan moda çekimleri ve kültürel projeler ileinceleyen program sayesinde kendi projelerinizi üretebilecek bilgi ve beceriye sahipolabilirsiniz.Welcome to the Moda google satellite map! This place is situated in Turkey, its geographicalcoordinates are 40° 58 51" North, 29° 1 32" East and its original name (with diacritics) isModa. See Moda photos and images from satellite below, explore the aerial photographs ofModa in Turkey. Moda hotels map is available on the target page linked above.
  3. 3. Uluslararasi pazarlarda marka yönetiminin temellerini ve moda perakende sektörünün günceltrendlerine genel bir bakis açisi kazandirmayi amaçlayan program, IMA ve London College ofFashion isbirligiyle Istanbul ve Londra’da gerçeklesen 2 bölümden olusmaktadir.2011 moda renkler, elbise moda, son moda kiyafetler

×