Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

İstikbal Mobilya

İstikbal Mobilya'nın baza ve sehpalarına ait bir derleme. Mobilya Kulübü'nün sunmuş olduğu bir PDF dökümanı. Bu dökümanda İstikbal Sehpalar ve İstikbal Bazalar hakkında detaylı ve ayrıntılı döküman bulabilirsiniz. Öte yandan mobilyakulubu.com adresinde bulunan İstikbal içerikleri hakkında pek çok bilgi de mevcut.

<div />google</ a></div>

  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

İstikbal Mobilya

  1. 1. İstikbal Sehpalar (2016) http://www.mobilyakulubu.com/istikbal-sehpalar-2016/ 2016 yılına girmemize iki ay kadar kalan şu günlerde İstikbal Mobilya’nın sehpa modelleri dikkat çekmeye başladı. Yeni modeller yeni beklentiler demek. Bunu da çok iyi bilen İstikbal, yaptığı yeniliklerle müşterilerine sehpa konusunda isteklerinin cevap bulacağı seçenekler sunuyor. İstikbal’in 2016 senesinde en çok satılacak sehpa modellerini sizler için seçtik. Bu modeller ile oturma odalarınızda yapacağınız ikramları misafirlerinize eşsiz bir şekilde sunabilirsiniz. Bu sayfada paylaştığımız İstikbal Sehpalar ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutucuğundan yorum olarak bizlere yazmayı unutmayın. Yapacağınız yorumlar ile daha da kaliteli içerik oluşturmaktan mutluluk duyacağız. İstikbal Bazalar (2016) http://www.mobilyakulubu.com/istikbal-bazalar-2016/ Yeni yılda sevdiklerinizle rahat ve şık bir uyku tatmak için İstikbal’in ürettiği kaliteli ve konforlu bazalara bakabilirsiniz. Çoğu sandıklı olan bu eşsiz bazalarla, yataklarınızın altı adeta başka bir odaya dönüşüyor. Çeşit çeşit istikbal bazalar ile konfor şıklıkla birleşiyor. İstikbal’in her renk ve desende muhteşem bazaları görülmeye değer. Her evde bulunması gereken gerek tek kişilik, gerekse çift kişilik bazalar sizleri yatarken mutlu etmeye yetiyor. Üstüne bir de istikbal visco yatak eklerseniz değmeyin keyfinize. Yılların deneyimi ile üretilen istikbal bazalar, size ve ailenize sağlıklı bir uyku için gereken imkanları sunuyor.
  2. 2. Sarı, yeşil, turuncu ve hatta mor renkleri bulunan istikbal bazalar yeni yılda da ilgi göreceğe benziyor. İki ayrı sandıklı çift kişilik bazalar bu yılın da önemli trendlerinden. Böylece eşler diğer tarafın sandığını görmeksizin kendi tarafını kaldırarak istediği gibi eşyalarını alıp kaldırabiliyor. Böylece gerekmedikçe eşinizin eşyalarını görmek zorunda kalmıyorsunuz. İşin ilginç yanı son derece güvenli. Özel amortisör sistemi ile bu sandıklı bazalar istenmeyen sıkışma vakalarına yol açmıyor. Çocukların güvenliği için oldukça önemli olan amortisör sistemi, İstikbal için olmazsa olmazlardan. İstikbal bazalar, 2016 yılında da Türk halkının en büyük tercihlerinden olacak. Gelin siz de evinize en yakın İstikbal bayisine giderek bu eşsiz baza deneyimini yaşayın. Umarız ailenizle birlikte eşsiz bir uyku tadarsınız. Üstelik şimdi İstikbal bazalar tam 5 yıl garantili. İstikbal’in bazasına ne kadar güvendiğini verdiği beş yıl garantiye bakarak çok net anlamanız mümkün. http://www.mobilyakulubu.com/mobilya/istikbal/

×