Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Rustik dekorasyon

523 views

Published on

Rustik dekorasyon

Published in: Design
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Rustik dekorasyon

  1. 1. Rustik MobilyaDoğal yaşamı çağrıştıran rustik dekorasyonu düz,minimalist çizgilerle ifade edilen modern tarziçinde kullanarak odanızı ve hatta yakat odanıza farklı dokunuşlarda bulunabilirsiniz.Birkaç ip ucu*Doğal ahşap mobilyalar,beyaz sıva,kireç duvarlar,taş veya tuğla gibi doğal malzemeler,yün halıve kilimlerle,modern bir kanepeyi birada kullanabilirsiniz.*Siyah-beyaz,aydınlık-karanlık, feminen-maskülen,modern-rustik,eski-yeni,kontrastlarla ortayaçıkan estetik.*Modern-rustik renk paletler:.kum,hardal sarısı,kurşun rengi,kahverengi,bej gibi topraktonları,koyu kırmızılar*Duvarınızda rustik renk ve dokuları kullanacaksanız, buna kontrast olacakmodern mobilyalarıkullanın veya bunun tam tersi modern duvarlarda rustik mobilyaların tercihedin.*Modern parlak aletlerinizi,saat,tost makinesi vb. mutfak aletleri,lambalar,rustik dokulu duvarlarınönünde kullanın.*Modern duvarlarınıza kontrast olabilecek çam veya meşe mobilyalar,odun sobası,taşşömineler,büyük ahşap çerçeveli aynalar,ahşap mutfak birimleri ve ahşap yer döşemesi gibi rustik
  2. 2. unsurları birarada kullanın.*Yemek odanızda modern sandalyeleri,eski doğal ahşap bir masayla kullanabilirsiniz.*Mutfakta Provençal parçalarla modern lüks parçaları birarada kullanın.Yeni paslanmaz çelikfırın,seramik kavanoz ve eski mutfak aletlerini karıtştırn.El yapımı seramikleri gruplar halinderaflarda sergileyebilirsiniz.Eski süt şişeleri,testiler,fincanları raflara asarak eski ve yeni objeleribiraraya getirin.Sepetleri de hem dekoratif hem de depolama amaçlı kullanabilirsiniz.

×