Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Payfull Sunum

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 13 Ad
Advertisement

More Related Content

More from Mustafa Kuğu (20)

Advertisement

Recently uploaded (18)

Payfull Sunum

 1. 1. BULUT TABANLI TAHSİLAT SİSTEMİ
 2. 2. BAZI REFERANSLARIMIZ Karadeniz Bölge Bayisi
 3. 3. “ Payfull olarak amacımız işletmelerin geleneksel tahsilat süreçlerini günümüz teknolojisi ile birleştirerek tahsilatlarını daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde alabilmelerini ve yönetebilmelerini sağlamaktır. “ Online ödemenin kolaylığını işletmenizin ihtiyaçları ile birleştirdik.
 4. 4. PAYFULL Payfull Sanal Pos Sağlayıcısı Değildir, Ödemelere finansal olarak aracılık etmez. Payfull Türkiyedeki Tüm Bankaların API’leri ile Entegre Olarak Çalışır. Tahsilatlar doğrudan anlaşmalı olduğunuz bankaların hesaplarına geçer.
 5. 5. Payfull Nedir ? Payfull, işletmelerin müşterilerinden veya bayilerinden tahsilatlarını online olarak alabilmesini sağlayan, tahsilat süreçlerini kolaylaştırıp nakit akışını düzene sokan çözümler sunar. Payfull ile Tahsilatlar: - Hızlı - Kolay - Güvenli
 6. 6. BAYİ TAHSİLAT ÇÖZÜMÜ
 7. 7. MUHASEBE VE ERP ENTEGRASYONLARI • Payfull tüm muhasebe / ERP sistemleri ile gerçek zamanlı entegre olarak çalışır. • Tahsilat gerçekleştiğinde ilgili bayinin veya müşterinin carisinden otomatik olarak düşer. • Bayi Payfull sistemi üzerinden ana firmadaki cari hareketlerini görebilir. “ Böylelikle Operasyonel Yükünüzü Minimize Eder.”
 8. 8. BAYİ TAHSİLAT PORTALI • Bayiler portal üzerinden kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapabilir. • Geçmişte yapmış olduğu ödemeleri ve ana firma tarafından talep edilen ödemelerini görebilir • Muhasebe sistemine entegre olduğu durumda cari hareketlerini görebilir. • Cüzdan özelliği ile sisteme kredi kartlarını kaydeder, tek tıkla ödemelerini gerçekleştirir. Demo Video : https://vimeo.com/269819461
 9. 9. E-mail – SMS ile Ödeme Talebi Tahsil etmek istediğin tutarı müşteriye email veya sms ile gönder. 1 Müşteri gönderilen bağlantıyı tıklar. 2 Kredi kartı veya banka hesabı üzerinden ödemeyi gerçekleştirir. 3 Demo Video : https://vimeo.com/269816047
 10. 10. TEKRARLAYAN ÖDEMELER Akıllı Tahsilat Algoritması Zamanı geldiğinde otomatik olarak tahsilat gerçekleşir. ( Ay, Yıl, Gün )
 11. 11. MR. TAHSİLDAR İLE TANIŞIN! • İşyerinin belirlediği aralıklarda tahsilata ilişkin müşteriye otomatik sms / email gönderilir. • Gönderilen email / sms lerin şablonları işletme tarafından oluşturulur ve işletmenin email adresi üzerinden gider. Böylelikle robot hissi uyandırmaz. • Ödeme öncesi ve ödeme geciktiğinde gönderilen email / smsler birbirinden farklı şablonlardadır. Her hatırlatma özelleştirilebilinir. • Rahatsız etmek istemediğiniz müşterilere e-mail sms göndermez. • Gönderilen email / sms lerde ödeme linkleri olur. • Her müşterinin ödeme alışkanlıklarına göre skor belirlenir. Kendisi, tahsilatlarda harcanılan operasyonel yükü minimize ederek, tahsilatlarınızı daha kolay, ve hızlı alabilmeniz adına sizlere yardımcı olur.
 12. 12. NAKİT AKIŞI TAHMİNİ - AI Önceden önlem almanızı sağlar. Her müşterinin veya bayinin ödeme alışkanlıklarını analiz eder. Yapay zeka teknolojisi kullanarak geleceğe dair tahminlerde bulunur.
 13. 13. İLETİŞİM Adres Nuhkuyusu Cad. Payanda Sokak No:2 / 5 Altunizade Üsküdar İstanbul E-mail info@payfull.com Web www.payfull.com Telefon +90 (850) 840 1417

×