Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

печериця 1

337 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

печериця 1

 1. 1. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОГОДОСВІДУ
 2. 2. За здоровий спосіб життяПечериця ЛюдмилаМиколаївна,вчитель початковихкласів, спеціаліствищої категорії, старший вчитель.м. Миколаїв, 2012
 3. 3. За здоровий спосіб життя
 4. 4. За здоровий спосіб життяЩе стародавні римлянипроголошували:“ Здоров’я – найвище благо ”.
 5. 5. За здоровий спосіб життяЗ метою збереження та зміцнення здоровя учнівкласу вчителем та батьками був складений планрозвитку“ За здоровий спосіб життя ”– який базується на соціальній моделіздоров’язберігаючих, здоров’язміцнюючих таздоров’яформуючих технологій.
 6. 6. • Духовнездоровя• Психічнездоровя• Фізичнездоровя
 7. 7. За здоровий спосіб життяУ процесі роботи з утвердження здорового способу життядотримується таких принципів: відповідності змісту роботи потребам особистості; активізації зворотнього зв’язку – надання можливості учнямвисловлювати свої думки та почуття; добровільності – мотивувати та пропонувати, а не примушувати тадиктувати; позитивної спрямованості – зміцнення позитивної позиціїособистості щодо власної спроможності підтримання оптимальногостану здоров’я; опори на позитивні моменти – не стільки залякувати наслідкамишкідливих звичок, скільки привертати увагу й посилюватисимпатію до людей, які дотримуються здорового способу життя; врахування вікових та індивідуальних особливостей; залучення батьків, медичних працівників, психолога допропаганди та сприяння утвердженню у свідомості учнівпринципів здорового способу життя.
 8. 8. За здоровий спосіб життяПросвітницька робота Практична роботаз сім’єюіндивідуальніконсультаціїгруповіконсультаціїінформаційно-просвітницькістендиз дітьминавчально-пізнавальнадіяльністьгуртковароботафізично-оздоровчі свята,заходиз педагогамиучасть успільнихнарадахПідготовкаспортивно-оздоровчіхзаходівзгромадськимиорганізаціямивідвідуванняспортивно –оздоровчихмассовихзаходівз сім’єюіндивідуальнадопомогаучасть успільних здітьмифізкультурно-оздоровчихзаходахз дітьмиспортивно-оздоровчароботабезпекажиттєдіяль-ностімедико-педагогіч-нийконтрольдіагностична роботакорекційнаробота
 9. 9. За здоровий спосіб життяДля формування у школярів навичокздорового способу життя використовує:
 10. 10. традиції українського народуЗа здоровий спосіб життя
 11. 11. За здоровий спосіб життяПриказки, прислів’я, казки, вірші, пісні, в якихвшановується та оспівується здоров’я.
 12. 12. За здоровий спосіб життяВикористовує: українські народні дитячіігри: руханки, змагання, спортивні естафети.Кіт і миша;Гуси;Подолянка;Перепілка;Ворон;Дзвіночок;Панас.
 13. 13. За здоровий спосіб життяплануючи навчально-виховний процес, практикуєпроведення кольоротерапії, казкотерапії, ігротерапії,сміхотерапії, музикотерапії тощо.
 14. 14. За здоровий спосіб життя
 15. 15. За здоровий спосіб життя
 16. 16. За здоровий спосіб життя
 17. 17. За здоровий спосіб життяДо роботи з учнями, батьками залучаємедперсонал.У закладі лікар-педіатр, який закріплений зашколою, медсестра проводять роботу зфізичного виховання, слідкують за організацієюхарчування, проводять медико-профілактичну тамедико-просвітницьку роботу .
 18. 18. За здоровий спосіб життяУ вирішенні поставленихздоров’ятворчих, здоров’язміцнюючих таздоров’яформуючих заходів відводитьпрактичному психологу, так як психічнездоров’я дітей є одним із складових здоров’яв цілому. Практичний психолог ШрамоваО.В. має власні напрацювання з проблемиподолання страхів і тривожності у дітейшкільного віку.
 19. 19. За здоровий спосіб життяОздоровчі заходи: повітряні та сонячні ванни,точкові масажі, сухе та вологе обтирання махровимрушничком тощо.Профілактичні заходи: комплекси корегуючих вправ напрофілактику сколіозу, захворювань носа і горла.Ранкова гімнастика.Батьки Діти
 20. 20. За здоровий спосіб життяБатьки разом з дітьми відвідують плавбасейни. В басейні діти не лишеоздоровлюються, а й навчаються плавати, що є унікальним засобомвпливу на організм дитини, вдосконалення рухів та розвитку фізичноївитривалості, самостійності, наполегливості.
 21. 21. За здоровий спосіб життя
 22. 22. За здоровий спосіб життяДитяча бібліотекаБТ. Студіямалювання.ОПК. Вокальнийансамбль .ЗоопаркМіська дитяча поліклінікаМузична школаКраєзнавчиймузейБатьківськагромадаПлавальнийбасейнСекціярукопашногобою “Рись”БТ.Танцевальнийгурток

×