Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Tutorial etwinning live vyhledani partnera

2,858 views

Published on

Jak vyhledat partnera

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Tutorial etwinning live vyhledani partnera

  1. 1. Profil partnera Komunikace s partnerem Přidání partnera do seznamu kontaktů Tutorial zpracovala: Mgr. Miroslava Filipi
  2. 2. Na portále eTwinning Live jděte na položku „Lidé“
  3. 3. Otevře se vyhledávací okénko, kam můžete zadat jméno partnera, pokud jej znáte a potvrdit tlačítkem „Hledat“. Další možností je rozšířené vyhledávání podle podrobnějších kritérií.
  4. 4. Při rozšířeném vyhledávání zadejte kritéria, která považujete za důležitá. Nezapomeňte zatrhnout, zda jste připraveni na realizaci eTwinningového projektu či navázání partnerství eTwinning Plus. Nezapomeňte kliknout na „Hledat“ Systém vygeneruje možné partnery. Kliknutím na jméno vámi vybraného partnera se dostanete na jeho profil
  5. 5. Otevřený profil vyhledaného partnera nabízí : „Úvod“ - informace o škole, vyučovaných předmětech, jazyku komunikace účastníka „Projekty“ – již realizované nebo probíhající projekty účastníka Dále „Obálka vpravo“ viz červená šipka možnost zaslání e-mailu vyhledanému účastníkovi „Komentář“ – možnost napsání vzkazu účastníkovi na zeď , kde jsou také info, které o sobě účastník napsal, případně i jeho projektový záměr.
  6. 6. Účastníka do svých kontaktů pozvete kliknutím na „Zaslat žádost o navázání kontaktu“. Účastník pak na svém desktopu dostane oznámení viz červená šipka, (modrý zvonek), rozkliknutím se rozbalí okno s pozvánkou, kde zvolí „Přijmout“, účastník se následně objeví ve vašich kontaktech a poté s ním můžete zaregistrovat projekt.

×