Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Prezentace 7 technik, jak zvýšit prodejní výsledky

1,059 views

Published on

KURZ určený pro obchodníky. Obsahuje praktické techniky, jak zvýšit prodejní výsledky. Stačí se rozhodnout a nejpozději do 48 hodin začít!

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Prezentace 7 technik, jak zvýšit prodejní výsledky

 1. 1. Marketingové inspirace Proč jsme se sešli? Pronesu známé zaklínadlo „čáry máry fuk“ a vaše tržby se navýší o 10 až 15%!
 2. 2. Marketingové inspirace Proč jsme se sešli? Tak to nepůjde ! Jinak !
 3. 3. Marketingové inspirace Proč jsme se sešli? Projdeme 7 praktických technik a vy se rozhodnete, co budete aplikovat. A co je nejdůležitější? Do 48 hodin ZAČNETE !!!
 4. 4. Marketingové inspirace Otázka na úvod Definujte co pro vás znamená zvýšení tržeb o 10 až 15%?
 5. 5. Marketingové inspirace ÚSPĚCHU NELZE DOSÁHNOUT BEZ KOMBINACE VŠECH TŘÍ ROVIN: Tři andělé UMÍM CHCI DĚLÁM
 6. 6. Marketingové inspirace HLAVNÍ PRINCIP Změna systému. Nelze se skutečně zlepšit, pokud se nezmění systém. Systém nepracuje s náhodou. Ke změnám musí dojít uvnitř a ne v okolí! Úspěšný obchodník je kombinace ctižádosti, touhy uspět a chuti se učit.
 7. 7. Marketingové inspirace 7 TECHNIK 1) zkrácení dob zakázek 2) odstranit úzké místo, kde nejvíce ztrácíme 3) prodávat hodnotu 4) rezervy v segmentaci 5) zvýšit průměr na jednu zakázku 6) jak získat doporučení 7) psychologická změna v myšlení
 8. 8. Marketingové inspirace Čas je největší kapitál, který máte! ZKRÁCENÍ DOBY ZAKÁZEK Zkraťte dobu, kterou potřebujete k prodávání. Prodáte více. Co brzdí dokončení prodeje?
 9. 9. Marketingové inspirace Čas je největší kapitál, který máte! ZKRÁCENÍ DOBY ZAKÁZEK 1) DEFINUJTE VŠE, CO JE ROZJEDNÁNO, KDY BUDE DOKONČENO, 2) TRVALÉ VYUŽITÍ METODY GTD, 3) OBCHODNÍKŮM NEBRAŇTE, OBCHODNÍKY NUTŤE.
 10. 10. Marketingové inspirace NAJÍT ÚZKÉ MÍSTO Každý obchodník má svoje úzké místo – bod v rámci obchodování, kde ztrácí nejvíce obchodů! Když ho najde a odstraní, skokově se zlepší!
 11. 11. Marketingové inspirace NAJÍT ÚZKÉ MÍSTO 1) málo příležitostí (pořád zkouší stejné osoby) 2) chyby v prezentaci 3) nezvládání námitek 4) neumí dokončit a říct si o obchod.
 12. 12. Marketingové inspirace POSKYTOVAT HODNOTU Služba zákazníkům je příčina. Obchodní úspěch je výsledek. Chceš-li sobě prospět, mysli na prospěch těch, na nichž tvůj prospěch závisí.
 13. 13. Marketingové inspirace POSKYTOVAT HODNOTU 1) zeptejte se nejvěrnějších zákazníků, jak vnímají hodnotu, kterou jim poskytujete, 2) použijte slova svých zákazníků pro ostatní, 3) všichni obchodníci ať ví, jakou hodnotu poskytujete.
 14. 14. Marketingové inspirace SEGMENTACE DATABÁZE Žádný obchodník nemůže prodávat všem. Tajemství je ve specializaci. Pozor na podíl hledání nových versus obchod se stávajícími. Zaměřte se na ziskové zákazníky platící /minimalizace barterů, více hotově/
 15. 15. Marketingové inspirace SEGMENTACE DATABÁZE 1) vyberte svoje věrné ziskové zákazníky a zvolte, co je možné jim prodat, z toho, co ještě nemají, 2) vyberte ze zákazníků, kteří odešli před nějakou dobou, ty, kde probíhala spolupráce dobře a oslovte je s něčím novým.
 16. 16. Marketingové inspirace PRŮMĚR NA ZAKÁZKU Obchodníci fungují zvykově. Jejich prodej se opakováním stává rutinou. Prodávají všem stejně. Jak vznikne průměr na jeden obchod?
 17. 17. Marketingové inspirace PRŮMĚR NA ZAKÁZKU Jak zvýšit průměr? 1) začněte jednání na vyšší částce, 2) zkoušejte prodat něco navíc.
 18. 18. Marketingové inspirace ZÍSKAT DOPORUČENÍ Vytvořte si systém, jak získat u každého obchodu doporučení na potenciální zákazníky. Důsledně kontrolujte dodržování.
 19. 19. Marketingové inspirace VLIV PSYCHOLOGIE 80% úspěchu přímého obchodu tvoří osobnost obchodníka! Zařiďte pozitivní postoj, když přicházíte k zákazníkovi.
 20. 20. Marketingové inspirace SHRNUTÍ Máte 48 hodin na to, abyste začali měnit svoje výsledky! Pro co jste se rozhodli?
 21. 21. Marketingové inspirace Přeji hezký den, děkuji za pozornost.

×