Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Budování osobního brandu přes sociální síť Twitter

Během 40-ti minutové přednášky popíšu nejdůležitější triky, kterými buduji osobní brand na sociálních sítích, jaké používám nástroje a prozradím, jak důležité jsou pro můj business sociální sítě pro získávání klientů i lidí do týmu.

Twitter je jednou z mých nejoblíbenějších sociálních sítí. Zpočátku jsem si ho zvolil hlavně proto, že se mi líbil formát krátkých a výstižných zpráv. Člověk musí vážit každé slovo, aby se sdělení vešlo do povolených 140 znaků.

Proč je vlastně důležité budování osobního brandu na Twitteru? Tato sociální síť má stále větší zásah a je velmi vlivná při oslovování odbornější cílové skupiny a v podnikání mi velmi účinně pomáhá zaujmout potenciální klienty a zákazníky. Osobní přístupem nastartujete komunikaci a budujete vztahy, ať už v digitální agentuře www.stario.cz nebo ve startupu www.vimvic.cz. To s firemním účtem není úplně možné. Pro majitele i manažery firem je to rozhodně velmi atraktivní kanál pro růst businessu.

Věřím také, že by i zaměstnanci měli být aktivní na sociálních sítích a působit jako tzv. ambasadoři značky té firmy, ve které pracují. Firmě příspěvky od konkrétních lidí pomáhají budovat důvěru, protože takové zprávy a zmínky se neschovávají za neosobní profil firmy, proto jsou velmi účinné.

Osobní brand na Twitteru může budovat skutečně každý a na mé přednášce poradím, jak na to.

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Budování osobního brandu přes sociální síť Twitter

 1. 1. BUDOVÁNÍ OSOBNÍHO BRANDU PŘES SOCIÁLNÍ SÍŤ TWITTER MICHAL HARDYN @michalhardyn
 2. 2. “KOLIK Z VÁS JE NA TWITTERU?”
 3. 3. “KDO Z VÁS ZÍSKAL V POSLEDNÍM ROCE ZAKÁZKU NA TWITTERU?”
 4. 4. PROČ BÝT NA TWITTERU ČR | Svět 300.000 313.000.000 100.000 100.000.000 69 % muži 170 min. uživatelů aktivních uživatelů denně měsíčně Zdroje: mediahub.cz, markomu.cz, expandedramblings.com a. Otevřenost a transparentnost b. Můžete kohokoliv kontaktovat c. Rychlost d. Twitter jako komunikační kanál
 5. 5. 44 % LIDÍ NIKDY NETWEETUJE => PŘÍLEŽITOST Během 5 let cca 5.000 tweetů Tzn. 1.000 tweetů za rok = 3 denně
 6. 6. NEJRYCHLEJI ROSTOUCÍ PROFILY V ČR “Mezi nejrychleji rostoucími Twitter účty dle statistik Socialbakers v ČR v kategorii Community / Personal.”
 7. 7. OBSAHOVÁ STRATEGIE JE DŮLEŽITÁ Osobní Pracovní Sporty Trendy Aktuální informace Video - pracovní i osobní
 8. 8. VYTVÁŘEJTE OBSAH A BUĎTE AKTIVNÍ KAŽDÝ DEN Tweetujte minimálně 2x denně. Vytrvat.
 9. 9. MÉ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ TWEETY Statistika Myšlenka ZábavaMotivace
 10. 10. Top 20 - kdo to v ČR dělá dobře (kategorie osobní)
 11. 11. TWITTER LISTY - NEUTOPTE SE V TWEETECH sledujte jen relevantní content dle oboru najděte inspiraci, sledujte trendy pro váš business
 12. 12. ČÍM ZAČÍT? NASTAVTE SI SEXY PROFIL 1, BIO - co děláte a náhled do soukromí. 2, Fotka, která zaujme. Pečlivě vyberte a neměňte ji! 3, Využijte na 100 % cover foto. 4, Pinnujte nejlepší příspěvky.
 13. 13. FOLLOWUJTE A OBJEVUJTE NOVÉ LIDI Používejte Retweet, Like a Follow. Buďte aktivní. Princip reciprocity stále funguje. Dejte si influencery do notifikací na mobil.
 14. 14. VYTVÁŘEJTE VZTAHY Osobní poděkování. Nepoužívejte na to žádné automatické nástroje. Velmi neosobní. Nebojte se oslovit první. Oslovení = jste v TOP 10 % úspěšných.
 15. 15. KDY JE VHODNÉ TWEETOVAT 8:00 - 9:00 - snídaně práce a cesta do práce 12:00 - 13:00 – volná chvíle během oběda 19:00 - 21:00 – volná chvíle po večeři
 16. 16. KONTROLUJTE SVÉ NOTIFIKACE A MONITORUJTE KLÍČOVÁ SLOVA Každý den jděte do své notifikační karty a zjistěte, co se stalo během doby, co jste byli pryč. Pokud odbýváte své notifikace, odbýváte kritickou část nadšení z Twitteru. Ano, je to dřina. Pokud máte 5.000 followerů, je to dřina.
 17. 17. BUSINESS PŘÍLEŽITOSTI NA TWITTERU
 18. 18. CASE STUDY KATEŘINA MALINOVÁ @malinovak
 19. 19. VÁŠ ZÁKAZNÍK ČEKÁ NA TWITTERU A SÁM VÁM TO PROZRADÍ
 20. 20. lidi se ptají otázky a vy jen odpovíte VAŠE SALES ODDĚLENÍ bude svou práci konečně milovat
 21. 21. CASE STUDY Každý den 10 min. ráno Odpovědělo 95 % lidí 72 % chtělo demo 2x prodej za cca 30K EUR
 22. 22. DÍKY! MICHAL HARDYN Chyťte příležitost do svých sítí KATEŘINA MALINOVÁ @michalhardyn hardyn@stario.cz @malinovak malinova@stario.cz

×