Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Medya Akademi - Yeni Medya Okulu

695 views

Published on

Medya Medya Akademi, 2013 yılında Bursa'da kuruldu. Dijital pazarlama, sosyal medya ve internet haberciliği alanlarında yayınlar yaparak, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sundu.

Bursa'nın ardından İstanbul'da faaliyet gösteren Medya Akademi, Mayıs 2018'de Ankara Ofisini açtı.

Medya Akademi, 5 yılı aşkın deneyimi ve yüksek müşteri memnuniyetiyle tüm Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Türk şirketlerine danışmanlık hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Published in: Social Media
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Medya Akademi - Yeni Medya Okulu

 1. 1. . MEDYA AKADEMİ - KURUMSAL ▸ Kuruluş ▸ Misyon ve Vizyon ▸ Hizmetler ▸ Eğitim ▸ Danışmanlık ▸ Yayıncılık ▸ Güçlü Kadro ▸ Eğitmen Kadrosu ▸ Danışman Kadrosu ▸ Referanslar ▸ Sosyal Sorumluluk Projeleri ▸ İletişim
 2. 2. . MEDYA AKADEMİ - KURULUŞ ▸ Medya Medya Akademi, 2013 yılında Bursa'da kuruldu. Dijital pazarlama, sosyal medya ve internet haberciliği alanlarında yayınlar yaparak, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sundu. ▸ Bursa'nın ardından İstanbul'da faaliyet gösteren Medya Akademi, Mayıs 2018'de Ankara Ofisini açtı. ▸ Medya Akademi, 5 yılı aşkın deneyimi ve yüksek müşteri memnuniyetiyle tüm Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Türk şirketlerine danışmanlık hizmetleri sunmaya devam ediyor.
 3. 3. . MEDYA AKADEMİ - MİSYON ‣ MEDYA AKADEMİ MİSYONU ‣ Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler tüm hayatımızı olduğu gibi medya, iletişim, reklamcılık, pazarlama, halka ilişkiler ve iletişim sektörlerini de derinden etkiledi. Dijital mecralar sonunu pek de göremediğimiz bir yolda, hızla ilerliyor ve sürekli dönüşüyor. ‣ Yaşanan bu hızlı dönüşüme seyirci kalmamak, bu sürecin bir parçası olmak için yola çıktık. Medya Akademi’de bu amaçla şirketleri ve sektör profesyonellerini medya ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler hakkında bilinçlendirmeyi hedefliyoruz.
 4. 4. . MEDYA AKADEMİ - VİZYON ‣ MEDYA AKADEMİ VİZYONU ‣ Kaliteli içerik, ürün ve hizmet sunan medya kuruluşları ve şirketlerin, dijital platformlarda en iyi şekilde yer alarak okuyucuya/müşteriye en hızlı ve kaliteli şekilde ulaşmasını sağlamak. ‣ Bu vizyon çerçevesinde Türkiye’deki medya kuruluşları ve firmaların ulusal ve uluslararası pazarlarda dijital platformlarda en iyi şekilde temsil edilmesini sağlamak.
 5. 5. . MEDYA AKADEMİ - HİZMETLER ▸ EĞİTİM ▸ Medya Akademi, kurum, kuruluş, şirket ve profesyonellere yönelik eğitim hizmetleri vermektedir. Ankara ofisimizdeki eğitim programlarımız: ▸ Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı (Aylık, düzenli.) ▸ Dijital İçerik Editörlüğü Sertifika Programı (Aylık, düzenli.) ▸ İnternet Haberciliği Sertifika Programı (Aylık, düzenli.) ▸ Etkili İletişim ve Diksiyon Sertifika Programı (Aylık, düzenli.)
 6. 6. . MEDYA AKADEMİ - HİZMETLER ▸ EĞİTİM ▸ Medya Akademi, kurum, kuruluş, şirket ve profesyonellere yönelik eğitim hizmetleri vermektedir. Ankara ofisimizdeki eğitim programlarımız: ▸ Video Kurgu Uzmanlığı Sertifika Programı (Aylık, düzenli.) ▸ İnternet Radyoculuğu ve Podcast Yayıncılığı ▸ Wordpress ve Web Tasarım Uzmanlığı
 7. 7. . MEDYA AKADEMİ - HİZMETLER ▸ DANIŞMANLIK ▸ Medya Akademi, kurum, kuruluş, şirket ve profesyonellere yönelik danışmanlık hizmetleri vermektedir. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz alanlar: ▸ Dijital pazarlama ▸ Sosyal medya ▸ İnternet haberciliği ▸ Halkla ilişkiler
 8. 8. . MEDYA AKADEMİ - HİZMETLER ▸ YAYINCILIK ▸ Medya Akademi kitap ve dijital yayıncılık sektörlerinde hizmet vermektedir. ▸ Medya Akademi eğitim kadrosunun, eğitimlerde kullandığı kitaplar kendi yazdıkları ve Medya Akademi ile ortak yayıncılar tarafından yayınlanan eserlerdir. ▸ Medya Akademi, dijital yayıncılık alanında şirketlere web tasarım, blog, mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Blog, Politik Akademi, Maksat Muhabbet
 9. 9. . MEDYA AKADEMİ - HİZMETLER ▸ YAYINCILIK ▸ Medya Akademi, dijital yayıncılık alanında projeler yürütmektedir. Kendi alanında ödüllü birçok dijital yayının sahibiz.
 10. 10. . MEDYA AKADEMİ - KADRO ▸ Güçlü eğitmen ve danışman kadrosuyla yola çıkan Medya Akademi, her geçen gün büyümeye ve insan kaynaklarını güçlendirmeye devam ediyor. ▸ Medya Akademi kadrosunda farklı uzmanlık alanlarına sahip 5 kişi yer alıyor: ▸ 3 Gazeteci ve İletişim Uzmanı ▸ 2 Sosyolog ▸ 1 Psikolog ▸ 1 Tasarımcı
 11. 11. . MEDYA AKADEMİ - KADRO
 12. 12. . MEDYA AKADEMİ - REFERANSLAR ▸ Medya Akademi ve güçlü kadrosu 2013’ten bugüne hizmet veriyor. ▸ Kamu Kurum ve Kuruluşları ▸ Devlet ve Vakıf Üniversiteleri ▸ Sivil Toplum Kuruluşları ▸ KİT ve Şirketler ▸ Profesyoneller                                 
 13. 13. . MEDYA AKADEMİ - REFERANSLAR ▸ Medya Akademi ve güçlü kadrosu 2013’ten bugüne hizmet veriyor. Medya Akademi kadrosu bugüne kadar birçok kamu kurumuna hizmet/eğitim verdi.                                 
 14. 14. . MEDYA AKADEMİ - REFERANSLAR ▸ Medya Akademi ve güçlü kadrosu 2013’ten bugüne hizmet veriyor. Medya Akademi kadrosu bugüne kadar birçok üniversitede konferans/eğitim verdi.                                 
 15. 15. . MEDYA AKADEMİ - SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ Medya Akademi, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek, toplumsal ve çevresel gelişmeyi hedeflemektedir. Öğrencilere, gazetecilere ve çevreye yönelik 3 farklı sosyal sorumluluk projesi yürütülmektedir. ▸ Öğrencilere Yönelik Eğitim Bursu ▸ Gazetecilere Yönelik Destekler ▸ Çevre ve Ağaçlandırma Projesi
 16. 16. . MEDYA AKADEMİ - SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ ▸ Öğrencilere %20 Eğitim Bursu ▸ Medya Akademi Ankara Ofisi tarafından verilen tüm eğitim ve sertifika programlarından tüm öğrenciler %20 bursla yararlanabilir. Tüm öğrencilere %20 indirim uygulanmaktadır.
 17. 17. . MEDYA AKADEMİ - SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ ▸ Öğrencilere %100 Eğitim Bursu ▸ Medya Akademi Ankara Ofisi tarafından verilen eğitim ve sertifika programlarında kontenjanın %10’u, ihtiyaç sahibi ve sektöre ilgi duyan üniversite öğrencilerine %100 burslu olacak şekilde tahsis edildir.
 18. 18. . MEDYA AKADEMİ - SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ ▸ Gazetecilere Yönelik Destekler ▸ Medya Akademi Ankara Ofisi tarafından verilen “Sosyal Medya Uzmanlığı” ve “İnternet Haberciliği” eğitimleri, gazetecilere %50 bursla verilmektedir.
 19. 19. . MEDYA AKADEMİ - SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ ▸ Çevre ve Ağaçlandırma Projesi ▸ Medya Akademi Çevre ve Ağaçlandırma Projesi kapsamında, mezun olan her öğrencimiz için bir fidan dikilmesi sağlanır. Türkiye’nin daha bir çevreye sahip olması için çevre projeleri desteklenir.
 20. 20. . MEDYA AKADEMİ - İLETİŞİM Medya Akademi Ankara Ofisi Adres: Kavaklıdere Mah. Tunus Cad. 6/5 Çankaya/ANKARA Telefon: 0 (312) 419 66 42 Web: www.medyaakademi.com.tr E-Posta: iletisim@medyaakademi.com.tr

×