Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Зірка Мензатюк та її повість

10,206 views

Published on

Презентація

Published in: Art & Photos

Зірка Мензатюк та її повість

  1. 1. “ Хороша дитяча книжка має не тільки зачаровувати пригодами, а й розвивати дитину, збагачувати духовно ”
  2. 2. 1. Поглибити розуміння змісту повісті “ Таємниця козацької шаблі ”. 2. Удосконалювати навички роботи з текстом. 3. Розвивати увагу, пам’ять, зв’язне мовлення. 4. Виховувати патріотизм і повагу до героїчного минулого нашого народу.
  3. 3. 1) Чому саме шабля стала центральним мотивом усіх пригод ? 2) Чи потрібно було її рятувати? Навіщо? 3) Що символізує шабля? Яке значення має для усвідомлення історичної пам'яті народу?
  4. 4. козаки зброя ШАБЛЯ мужність битва скарб історія
  5. 5. Пласт – це скаутська організація України, мета якої – сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Три головні обов'язки пластуна: бути вірним Богові та Україні, допомагати іншим і жити за Пластовим законом. В Україні кількість пластунів становить близько 6000 осіб.
  6. 6. Дубно Берестечко Підгірці Хотин Київ Кам’янець-Подільський Олесько
  7. 7. 1. Написати відгук на книгу “ Таємниця козацької шаблі ” (за орієнтовним планом) 2. Скласти акровірш “ Шабля “ 3. Скласти сенкан “ Козак “
  8. 8.  Що символізує шабля у повісті? Чому саме їй присвячені детективні пригоди героїв?  Чи потрібно було її рятувати? Навіщо?  Що нам, українцям, треба берегти і захищати?  Що було для вас цікавим на цьому уроці?  Що він допоміг зрозуміти? Які думки і почуття він у вас викликав?  Які висновки для себе ви зробили після уроку?

×