Mazo un Vidējo komersantu mikrokredīti
VAS “Latvijas Hipotēku un zemes bankā”


        Jānis Bucis
       Li...
MVK Mikrokredīts

Mērķis – Mazo un vidējo komersantu mikrokredīti tiek
 piešķirti biznesa projektu realizācijai - investīc...
MVK Mikrokredīts
 Mikrokredītu var saņemt:
   Mazie un vidējie komersanti;
   Fiziskas personas, kas reģistrētas kā i...
MVK Mikrokredīts (2)
 Aizdevuma izvērtēšanai,       Aizņēmēja kredītspēju izvērtē,
 aizņēmējam bankā jāiesniedz: ...
MVK Mikrokredīts (3)
 Aizdevumu nepiešķir tādās nozarēs:
    Lauksaimniecības produktu ražošana un pirmapstrāde;
   ...
PALDIES par uzmanību!

   Jautājumi....

    janis.bucis@hipo.lv
      63424915
              ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Mikrokredīts - Hipotēku banka

1,319 views

Published on

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Mikrokredīts - Hipotēku banka

 1. 1. Mazo un Vidējo komersantu mikrokredīti VAS “Latvijas Hipotēku un zemes bankā” Jānis Bucis Liepājas filiāle Hipotēku banka
 2. 2. MVK Mikrokredīts Mērķis – Mazo un vidējo komersantu mikrokredīti tiek piešķirti biznesa projektu realizācijai - investīcijām un apgrozāmiem līdzekļiem un tie paredzēti izsniegšanai uzņēmējiem ārpus Rīgas pilsētas teritorijas. Tie tiek piešķirti "Latvijas mazo un vidējo komersantu mikrokreditēšanas programmas" ietvaros.
 3. 3. MVK Mikrokredīts  Mikrokredītu var saņemt:  Mazie un vidējie komersanti;  Fiziskas personas, kas reģistrētas kā individuālā darba veicēji.  Aizdevuma pamatnosacījumi:  Iespējams aizdevums līdz pat 3000 LVL un uz piešķiršanas brīdi nav nepieciešams aizdevuma nodrošinājums;  Procentu likme ir fiksēta un atkarīga no aizdevuma apmēra, sastāda 5-8% gadā;  Aizdevuma termiņš iespējams līdz pat 5 gadiem;  Aizdevuma pieteikuma izskatīšana – Bezmaksas;  Maksa par aizdevuma pirmstermiņa atmaksu – Bezmaksas.
 4. 4. MVK Mikrokredīts (2)  Aizdevuma izvērtēšanai,  Aizņēmēja kredītspēju izvērtē, aizņēmējam bankā jāiesniedz: ņemot vērā:  Aizdevuma pieteikums;  Ekonomiski pamatotu biznesa  Uzskaites veidlapa de minimis ideju; atbalsta piešķiršanai, ja ir;  Datus no Latvijas Bankas kredītu  VID un pašvaldības izziņa par reģistra: nodokļu nomaksu;  Negatīvi ieraksti pēdējā gada  Biznesa idejas apraksts; laikā;  Naudas plūsma;  Aktuāli negatīvi ieraksti.  Citi dokumenti – pēc bankas pieprasījuma.  Koējās saistības nepārsniedz 10 000,- Ls;  Nav aktuāli nodokļu parādi.
 5. 5. MVK Mikrokredīts (3)  Aizdevumu nepiešķir tādās nozarēs:  Lauksaimniecības produktu ražošana un pirmapstrāde;  Zvejniecība;  Finansu starpniecība un apdrošināšana;  Azartspēles;  Ieroču ražošana, piegāde un tirdzniecība;  Tabakas ražošana un tās specializēta tirdzniecība;  Ieguves rūpniecība;  Operācijas ar nekustamajiem īpašumiem;  Būvniecība;  Vairumtirdzniecība.
 6. 6. PALDIES par uzmanību! Jautājumi.... janis.bucis@hipo.lv 63424915 6

×