Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

стереотипи та їх роль в житті людини

12,459 views

Published on

Published in: Education
 • Sex in your area is here: ❶❶❶ http://bit.ly/2F4cEJi ❶❶❶
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Dating for everyone is here: ♥♥♥ http://bit.ly/2F4cEJi ♥♥♥
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here

стереотипи та їх роль в житті людини

 1. 1. Людина - істота соціальна. Все життя його оточують інші люди. Тому здійснюючи той чи інший вчинок, ми так чи інакше озираємося на суспільство, сподіваючись на їхню підтримку і побоюючись їх засудження. Тим самим ми встановлюємо для себе рамки, обмежуємо себе.
 2. 2. Стереотип – це те, що часто повторюється, стал о звичайним, загальн оприйнятим , і чого дотримуються, що наслідують у своїй діяльності.
 3. 3. Найцікавіше ж в існуванні стереотипів - це те, що їх зміст не написано в книжках, цьому не навчають у школах, але тим не менше установки предків міцно сидять в наших головах. Іноді дуже глибоко, тоді людина може протистояти суспільству, іноді просто на поверхні, і тоді ми йдемо на повідку в соціуму. Виходить, що ми спираємося не на свій досвід, а на досвід цілих поколінь. Що змушує нас так поступати, брати на віру чужі слова? Відповідь проста - страх. Страх зробити помилку, зробити собі боляче, почути "як ти міг так вляпатися, ти ж знав ..."
 4. 4. Спрощенний схематизований образ або уявлення про певний соціальний об’єкт або явище. Стереотипи характеризуються та стійкістю. Їх можна порівняти з таким природним явищем, як айсберг, лише 1/10 якого ми бачимо над поверхнею води.
 5. 5.  Звичайно, часи змінюються, змінюються і стереотипи. Люди стають більш відкритими, більш сміливими. Але позбутися такого феномену, як стереотип, повністю не можуть. Згадайте, як було відношення до нерівним шлюбів, в яких один з двох заможний, а один убогий. Зараз ставлення до цього набагато лояльніше, але тим не менше існування виразу "зустрічатися з гаманцем", "утриманка" як і раніше існують
 6. 6.  Узагальнені образи типових представників окремих професій.
 7. 7.  Вони грунтуються на визнанні зв’язку між зовнішністю та рисами характеру людини
 8. 8.  Фіксують взаємини між етнічними групами, пов’язані з національним характером

×