Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
деспот стефан
деспот стефан
Loading in …3
×
1 of 16

Rýchlokurz 2016 - začni hrať na gitare zdarma

0

Share

Download to read offline

ONLINE VIDEO "RÝCHLOKURZ 2016" to je zdarma 7 stredne náročných lekcií hry na gitare počas nasledujúcich 7 dní.

Užite si:
- prístup 24 hodín denne,
- perfektnú kurzovú zónu,
- materiály na stiahnutie, - komunikáciu s Vašim osobným lektorom...
http://oravec.squeezefunnels.com/rychlokurz

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Rýchlokurz 2016 - začni hrať na gitare zdarma

 1. 1. PREDSTAVUJEME
 2. 2. REFERENCIA: Utorok 17. november 2015 - Michaela (30): Maroš, v prvom rade veľká vďaka, za to, čo robíš pre ľudí, nie každý je tak otvorený a ochotný svoje dlhoročné skúsenosti posúvať ďalej. S rýchlokurzom som začala presne pred siedmimi dňami a už si viem svoju prvú pieseň aj vybrnkať, skvelý pocit. Chcela by som ho odporučiť všetkým, či už tým, čo snívajú o gitarovej kariére, ale aj takým ako som ja, čo si chcú vytvoriť, svoj vlastný malý hudobný svet. Maroš je človek, ktorý vie čo učí a učí to dobre. Nikdy predtým som nedržala gitaru v ruke, ale zapáčila sa mi a odkedy sa učím s Marošom, páči sa mi každý deň viac.
 3. 3. Ako veľmi by Vás potešilo za 1 TÝŽDEŇ zdarma odhaliť tajomstvo najľahšieho a najrýchlejšieho nácviku hry na gitare? Možno ste sa už pokúšali naučiť hrať a nevyšlo to, TU A TERAZ JE TO ALE INÉ! Vďaka nášmu osvedčenému systému výuky sa na gitare môžete naučiť hrať oveľa RÝCHLEJŠIE A ĽAHŠIE než ste kedykoľvek považovali za možné!
 4. 4. ONLINE VIDEO "RÝCHLOKURZ 2016" to je zdarma 7 stredne náročných lekcií hry na gitare počas nasledujúcich 7 dní. Užite si: - prístup 24 hodín denne, - perfektnú kurzovú zónu, - materiály na stiahnutie, - komunikáciu s Vašim osobným lektorom...
 5. 5. REFERENCIA: Utorok 27. október 2015 - Mirka (36): Nikdy som nemala predstavu že gitara obnáša tak veľa. Je to úplne niečo iné ako klavír, preto je to pre mňa všetko nové a zaujímavé. A čo ma najviac teší? Za tak krátky čas viem zahrať 3piesne, viem rytmy, viem 5 akordov, prešla som si nespaním kôli bruškám na prstoch:-) Všetko za to stálo a neskutočne sa teším, že som natrafila na tak úžasného učiteľa, človeka s veľkým srdcom, trpezlivého, ktorý VIE naučiť! Určite by som šla ďalej v snahe naučit sa ešte pár dalších akordov aby som dokázala viac piesní zahrať pre potešenie :-) Veľké ĎAKUJEM Maroš :-)
 6. 6. Chcete sa naozaj naučiť hrať na GITARE ? DOČASNE SPRÍSTUPNENÉ: Presné postupy nácviku prvých akordov, rytmov a ďalších nevyhnutných zručností! Nepotrebujete žiadne skúsenosti ani žiadne špeciálne danosti – zvládli to už stovky účastníkov, určite to dokážete aj VY.
 7. 7. Teraz ZDARMA viac ako 120 minút videí + živý webinár pre gitaristov + na stiahnutie E-booky, ladička a metronóm + osobná komunikácia s autorom kurzu + ...
 8. 8. REFERENCIA: 24.10.2015 – Bohuš (28): Tento kurz je super ;) Veľmi sa mi páči akým spôsobom vyučuješ a ako k tomu pristupuješ. Oceňujem postupnosť informácií a formu prezentácie. Je fajn, že učís nové trendy a netlačís nás do starej školy, ktorou som z počiatku začal aj ja. Našťastie to netrvalo to dlho. Je úplne geniálne, že výučbu realizuješ pomocou videií, lebo je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť (čítať). Tvoja prítomnosť na emaile a na webinároch pridáva tomuto kurzu na hodnote a pocit, že si tu naozaj pri nás a záleží Ti na našom postupe a otázkach. Ďakujem Ti, že si takéto niečo vytvoril lebo si neskutočným prínosom pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť hrať na gitare. Rob to tak ďalej ;)
 9. 9. RÝCHLOKURZ 2016 je vysoko efektívny spôsob učenia zapracovaný do lekcií a komunikácie s lektorom. Krok za krokom Vás prevedie všetkým potrebným od správneho uchytenia trsátka, cez ladenie, akordy, rytmy... Lekcie pre začiatočníkov i pokročilých
 10. 10. Prihláste sa teraz a doprajte si ZDARMA CELÝ TÝŽDEŇ "RÝCHLOKURZU 2016" Počas 7 dní máte denne všetko, čo je tu písané (i oveľa viac). Z Rýchlokurzu 2016 môžete vystúpiť KEDYKOĽVEK
 11. 11. REFERENCIA: 16.11.2015 - Pavla: Naučiť sa hrať na gitare bol môj sen už dlho. Náhodou sa ku mne aj dostala a tak som začala rozmýšľať ako sa čo najrýchlejšie a najjednoduchšie naučiť základy. Som rada, že som natrafila na tento rýchlokurz. Naučila som sa veľa za krátky čas a mám z hrania radosť.
 12. 12. Maroš Oravec (autor a lektor kurzu) bude po celý týždeň sprevádzať Rýchlokurzom 2016 každého, kto sa zaregistruje teraz na tejto stránke.
 13. 13. Prihláste sa a okamžite získate vstup na špeciálnu stránku, prvé materiály a kontakt s Vašim osobným lektorom. Váš kurz práve začína... Počas nasledujúcich 7 dní Vám denne odošleme prístup do 1 špeciálnej tréningovej, alebo náučnej lekcie s účinnými video návodmi.
 14. 14. REFERENCIA: 9. november 2015 - Mária (49): Myslím, že rýchlokurz je OK a Ty Maroško si fantastický človek, ktorý má neuveriteľné strpenie s takými "hráčmi" ako som napríklad ja. Veľké ĎAKUJEM aj za ostatných a ešte dlho dobré zdravie a hlavne nervy.
 15. 15. Nechajte sa viesť skúseným učiteľom - gitaristom - rovnako ako už takmer 3.900 účastníkov Marošovych online video kurzov od r. 2012. Nezaváhajte - do Rýchlokurzu vieme každý mesiac prijať len určitý počet nových účastníkov – DNES JE VAŠA ŠANCA! ZAREGISTRUJTE SA TERAZ!
 16. 16. www.marosoravec.com Vaše miesto v Rýchlokurze 2016 môže práve obsadiť niekto iný. ZAREGISTRUJTE SA TERAZ, ZAČAŤ MÔŽETE IHNEĎ Teším sa na Vás :-)

×