Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

České firmy na internetové vlně

430 views

Published on

Výzkum o malých a středních podnicích a jejich vztahu k online marketingu.

Published in: Business
 • Be the first to comment

České firmy na internetové vlně

 1. 1. České firmy na internetové vlněČeské firmy nainternetové vlněTento výzkum o malých a středních podnicích a jejichvztahu k online marketingu byl realizován společnostíGoogle ve spolupráci s výzkumnou agenturou MillwardBrown a Asociací malých a středních podniků aživnostníků (AMSP).Jeho využití pro marketingové aktivity společnostíSKANnet.cz je schváleno programem Google Engage.
 2. 2. České firmy na internetové vlněProč internetová vlna?Internet je atraktivní alternativou pro cenověsensitivní české zákazníky (BCG studie, 2011) Proč? České Online Obavy Správa Závěr firmy reklama kampaní*Zdroj: Customer Barometer, březen 2013.
 3. 3. České firmy na internetové vlněČeské firmy a reklama90 % firem, kterépravidelněvyužívajíreklamu,považuje onlineza vhodnoucestu Proč? České Online Obavy Správa Závěr firmy reklama kampaní*Zdroj: Výzkum České firmy na internetové vlně, Millward Brown, březen 2013, vzorek 828 firem.
 4. 4. České firmy na internetové vlněMalé firmy nejsou výjimkou Proč? České Online Obavy Správa Závěr firmy reklama kampaní*Zdroj: Výzkum České firmy na internetové vlně, Millward Brown, březen 2013, vzorek 828 firem.
 5. 5. České firmy na internetové vlněNejvíce využívají Proč? České Online Obavy Správa Závěr firmy reklama kampaní*Zdroj: Výzkum České firmy na internetové vlně, Millward Brown, březen 2013, vzorek 828 firem.
 6. 6. České firmy na internetové vlněČeské firmy a online reklamaFirmy s vlastníwebovoustránkoupoužívajíreklamu vevyhledávánív 62 % případů Proč? České Online Obavy Správa Závěr firmy reklama kampaní*Zdroj: Výzkum České firmy na internetové vlně, Millward Brown, březen 2013, vzorek 828 firem.
 7. 7. České firmy na internetové vlněNejvětší potenciál růstuMédia, do kterých chtějí firmy v roce 2013 navýšit investice (%) Proč? České Online Obavy Správa Závěr firmy reklama kampaní*Zdroj: Výzkum České firmy na internetové vlně, Millward Brown, březen 2013, vzorek 828 firem.
 8. 8. České firmy na internetové vlněNejvíce plánují více investovat Proč? České Online Obavy Správa Závěr firmy reklama kampaní*Zdroj: Výzkum České firmy na internetové vlně, Millward Brown, březen 2013, vzorek 828 firem.
 9. 9. České firmy na internetové vlněBariéry použití online reklamy Proč? České Online Obavy Správa Závěr firmy reklama kampaní*Zdroj: Výzkum České firmy na internetové vlně, Millward Brown, březen 2013, vzorek 828 firem.
 10. 10. České firmy na internetové vlněKdo ve firmách zodpovídá Proč? České Online Obavy Správa Závěr firmy reklama kampaní*Zdroj: Výzkum České firmy na internetové vlně, Millward Brown, březen 2013, vzorek 828 firem.
 11. 11. České firmy na internetové vlněCo z toho vyplývá?České firmy jedou na internetové vlně.Nenechte si ji ujet ani Vy.• Internet je místo, kde se čeští zákazníci rozhodují o svých nákupech.• Do placené reklamy na internetu investuje již třetina českých firem.• Vyplatí se obrátit se na odborníka. Proč? České Online Obavy Správa Závěr firmy reklama kampaní
 12. 12. České firmy na internetové vlněDěkujeme.Pokud máte jakékoli dotazy nebo pokudpotřebujete pomoc při zajištění služeb AdWords,můžete se obrátit na uvedenou kontaktní osobu:Marek Mlčochmarek.mlcoch@skannet.cz

×