Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Adapter - альтернативний культурний центр в Кременчуці

Презентація Ірини Каць на Urban Cafe Day, яка відбулась в рамках конференції на Майстерні "Партисипативні практики в урбаністиці, бюджетуванні, культурі". Організатори: Інститут міста (Львів) та Аналітичний центр CEDOS (Київ) за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Фундації Чарльза Стюарта Мотта та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.
http://www.maisterniamista.org.ua/2016/06/21/partysypatyvna-konferentsiya/

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Adapter - альтернативний культурний центр в Кременчуці

 1. 1. #ADAPTER – АЛЬТЕРНАТИВНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР СПІЛЬНОСТВОРЕНЕ МІСЦЕ В КРЕМЕНЧУЦІ Ірина Каць, ГО Культурний ді@лог
 2. 2. Протягом 1 місяця, за мінімальні ресурси, незалежні культурні активісти Кременчука трансформували закинуту столярну майстерню в альтернативний культурний центр #ADAPTER . За 6 місяців на базі #ADAPTER відбулося більше 300 різноманітних заходів та зустрічей. Більше 1500 різних людей відвідали спільностворене місце.
 3. 3. Трансформація у сфері культури ПАНУЮЧІ ФОРМИ ЕСТЕТИКИ КУЛЬТУРА, ЯКОЇ ХОЧУТЬ ЧИ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВА ЗНАЧИМІСТЬ ОКРЕМИХ ДІЯЧІВ, МЕНЕДЖЕРІВ, ЗАКЛАДІВ ПЕРЕРОЗПОДІЛ ФІНАНСОВИХ ТА ІНШИХ РЕСУРСІВ СТАРІ ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ СУСПІЛЬСТВОМ ВИНИКНЕННЯ НОВИХ НАПРЯМКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРАЛІЗОВАНИЙ ПІДХІД В УПРАВЛІННІ УЧАСТЬ НОВИХ ГРУП ГРОМАДЯН ЧИ ПУБЛІКИ КУЛЬТУРА ДЛЯ ВСІХ КУЛЬТУРА ВСІХ
 4. 4. ПЕРЕДУМОВИ #ADAPTER. ПОШУК СВОГО МІСЦЯ В МІСТІ – велике бажання отримати можливість співучасті у процесах формування культури й культурної політики.
 5. 5. У період з березня по серпень 2015 року, в пошуках СВОГО МІСЦЯ В МІСТІ культурними активістами було трансформовано 2 занедбаних публічних простори міста Кременчука 1 трансформація: пострадянський ХУДОЖНІЙ САЛОН (створений простір діяв 3 місяці) 2 трансформація: закинутий КІНОТЕАТР (створений простір діяв 2 місяці)
 6. 6. #ADAPTER – ЗОНА ПЕРЕХОДУ усвідомлення культури, як важливої точки перетину і взаємодії з іншими секторами
 7. 7. #ADAPTER - епіцентр подій, місце зустрічі різних людей для взаємодії, розвитку і реалізації власного потенціалу. • Простір діє на умовах довготермінової оренди. • Оренда сплачується за рахунок внесків активістів. • Відбувається спільне планування використання простору. • Рух в напрямку соціально активного мистецтва • Окрема увага спрямовується на вибудовування стосунків з різними соціальними групами.
 8. 8. Проект "СОНЦЕ БЕЗ МЕЖ" - серія партисипативних воркшопів з виготовлення системи сонячного водонагріву на базі альтернативного культурного центру #ADAPTER
 9. 9. Спільне планування
 10. 10. Спільне прийняття рішень
 11. 11. Спільне виготовлення
 12. 12. НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ/НАУКА
 13. 13. АРТ ПРОСТІР
 14. 14. Welcome to #ADAPTER! www.facebook.com/adapterplace/

×