Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Cykl Mistrzostwa

982 views

Published on

Cykl Mistrzostwa objawił się w moim Sercu jako dar, który mam Ci
teraz do przekazania.
Zawiera w sobie wszystkie lekcje, jakich się nauczyłam, by poczuć całą sobą, że jestem Nauczycielem i że to jest moja jedyna funkcja. Nie zawiera w sobie niczego, co pochodzi ze świata złudzeń, jednak wykorzystuje stare postrzeganie jako trampolinę do Prawdy.
Jest to cykl 6 spotkań przeznaczony dla osób, które rozpoznają w nim siebie, które czują rezonans w Sercu, czytając te słowa, które WIEDZĄ, że to dla nich.
Forma i struktura tematyczna są zaprojektowane tak, by całą uwagę skoncentrować na Prawdzie (dlatego nie jest to kolejna forma terapii), na przywróceniu naturalnego dla Wyższej Świadomości, sposobu widzenia, a przez to na odzyskaniu pełni swojej Mocy.
Tak powracasz do domu, do swojego Mistrzostwa, do sensu swego istnienia.

Z miłością
Dominika Radwańska

Published in: Spiritual
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Cykl Mistrzostwa

 1. 1. Cykl Mistrzostwa objawił się w moim Sercu jako dar, który mam Ci teraz do przekazania. Zawiera w sobie wszystkie lekcje, jakich się nauczyłam, by poczuć całą sobą, że jestem Nauczycielem i że to jest moja jedyna funkcja. Nie zawiera w sobie niczego, co pochodzi ze świata złudzeń, jednak wykorzystuje stare postrzeganie jako trampolinę do Prawdy. Jest to cykl 6 spotkań przeznaczony dla osób, które rozpoznają w nim siebie, które czują rezonans w Sercu, czytając te słowa, które WIEDZĄ, że to dla nich. Forma i struktura tematyczna są zaprojektowane tak, by całą uwagę skoncentrować na Prawdzie (dlatego nie jest to kolejna forma terapii), na przywróceniu naturalnego dla Wyższej Świadomości, sposobu widzenia, a przez to na odzyskaniu pełni swojej Mocy. Tak powracasz do domu, do swojego Mistrzostwa, do sensu swego istnienia. Test dla Ciebie, zanim wyślesz zgłoszenie: Sprawdź czy potrafisz z przekonaniem powiedzieć: WYBIERAM WIDZIEĆ PRAWDĘ.
 2. 2. I. PERSPEKTYWA Twoja perspektywa postrzegania świata, zjawisk, ludzi, zdarzeń, przeszłości i przyszłości, została wytworzona przez twój umysł, aby cię chronić. A ściślej, została wytworzona w okresie niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa, aby chronić małe dziecko przed bólem i groźbą śmierci na skutek możliwego odrzucenia przez opiekuna, w którego rękach spoczywało Twoje życie, kiedy byłeś bezbronny, całkowicie zdany na osoby z zewnątrz i nie miałeś fizycznej możliwości zadbać o siebie. Tak wytworzona perspektywa jest systemem mechanizmów obronnych, których istotą jest PROJEKCJA. Oznacza to, że nie widzisz rzeczy takimi, jakimi naprawdę są, tylko nieustannie generujesz i postrzegasz racjonalizacje – swego rodzaju nakładki na Rzeczywistość. Za ich sprawą pozostajesz odcięty od Siebie, gdyż w nie wierzysz i ich bronisz tak, jakby były Prawdą. A nie są. Celem pierwszego spotkania jest podważenie na głębokim poziomie Twojej dotychczasowej perspektywy poprzez zdemaskowanie kluczowych mechanizmów obronnych, dostrzeżenie funkcji, jaką dla Ciebie do tej pory sprawowały, podjęcie świadomej decyzji o tym, które z nich jeszcze zachowasz, a których już nie potrzebujesz. W pełni dorosły człowiek nie potrzebuje mechanizmów obronnych, gdyż bierze za siebie pełną odpowiedzialność. Nieświadome mechanizmy zamienia na świadome dbanie o Siebie zawsze i wszędzie.
 3. 3. STRUKTURA PIERWSZEGO SPOTKANIA: Dzień 1 1. Przedstawienie się 2. Wprowadzenie teoretyczne: O tym, jak powstaje projekcja i mechanizmy obronne 3. Demaskowanie kluczowych mechanizmów obronnych uczestników na podstawie wiodących ograniczeń i dominujących aspektów tożsamości. 4. Uzdrawianie – praca z Wewnętrznym Dzieckiem, Radykalne Wybaczanie, procesowanie – nauka technik do samodzielnego stosowania. 5. Wąska i szeroka perspektywa – to, co było zobaczysz w nowym świetle. 6. Sesja z grą SATORI Dzień 2 7. Dzielenie się doświadczeniami z pierwszego dnia 8. Medytacja i formułowanie intencji 9. Zamykanie kluczowych wątków starej perspektywy 10. Osadzenie w nowej perspektywie na głębokim poziomie 11. Zadanie domowe
 4. 4. II. SZCZEROŚĆ Tym, co więzi Cię w ograniczonej perspektywie doświadczania Siebie jest strach. Strach, że kiedy ujrzysz siebie takiego, jakim naprawdę jesteś, okaże się, że jesteś zły, interesowny, warunkowy, nie w porządku, zdolny czynić podłe rzeczy. I rzeczywiście – w akcie szczerości wszystkie tego typu cienie ujrzą światło dzienne. Jednakże jest to obnażenie mechanizmów obronnych, zwanych ego, które ze swej natury jest interesowne i niezdolne kochać. Tak długo, jak boisz się, że tym jesteś, nie jest Ci dostępna bezwarunkowa Miłość, czyli poziom świadomości, na którym następuje przemienienie. Podczas tego spotkania oddzielimy małe ja, czyli ego od tego, kim w istocie Jesteś. Wprowadzimy Obserwatora. Skupimy się na rozpracowaniu małego ja, widząc je już z perspektywy osoby trzeciej. Kiedy już się nie utożsamiasz z małym ja, szczerość przychodzi naturalnie, lęk traci prawo bytu, przez co znika, objawia się radość tego, Kim Jesteś – inna niż wszystko, co do tej pory nazywałeś radością – to prawdziwa RADOŚĆ ISTNIENIA.
 5. 5. STRUKTURA DRUGIEGO SPOTKANIA: Dzień 1 1. Przywitanie i podzielenie się tym, z czym aktualnie jesteś 2. Wprowadzenie teoretyczne – Jest was dwoje + rola Obserwatora 3. Medytacja wprowadzająca – ja i JA 4. Tworzenie Karty Postaci – zobaczysz na zewnątrz Ciebie tego, z kim się do tej pory utożsamiałeś 5. Praca w Polu – przejęcie siebie przez Siebie Dzień 2 6. Intencja i decyzja – rozpuszczanie ostatnich wątpliwości 7. Szczera diagnoza aktualnej sytuacji życiowej (zdrowie, praca, relacje) 8. Procesowanie: uwalniamy obszary, w których utknęło małe ja (na głębokim poziomie) 9. Przygotowanie do podjęcia działania (motywacja, decyzja, pierwszy krok) 10. Zadanie domowe
 6. 6. III. OBECNOŚĆ Z chwilą, kiedy podjąłeś podróż w głąb siebie, oprócz praktycznych korzyści, płynących z przerabiania różnych życiowych tematów, problemów, traum, wątków rodowych, schematów i programów zapisanych w podświadomości, otwarła się przed tobą otchłań tematów do pracy, w której dna nie widać. Pozornie wydaje ci się, że jesteś na właściwej drodze, podczas gdy w istocie tkwisz w pułapce, adekwatnej do Twojego aktualnego poziomu świadomości. Tylko widząc odległy w czasie cel, ego może nadal istnieć. Tymczasem klucz do wolności stanowi Chwila Obecna, w której osiągasz Cel TERAZ. Podczas tego spotkania będziemy pracować nad koncentracją świadomości na tym, co Jest, dzięki czemu wyłania się potencjał każdej Chwili Obecnej, wcześniej niedostrzegany. Wprowadzimy świadomy oddech, który jest zawsze dostępną furtka do Teraźniejszości. Rozpracujemy mechanizm umysłu odciągania Cię od Teraźniejszości, któremu do tej pory ulegałeś bezwiednie. Mistrz jest u celu TERAZ.
 7. 7. STRUKTURA TRZECIEGO SPOTKANIA: Dzień 1 1. Przywitanie i podzielenie się doświadczeniami obecności – czym jest dla Ciebie Tu i Teraz? 2. Sesja oddechowa – nauczysz się świadomie i w dowolnym momencie „łączyć” z Teraźniejszością. 3. Kiedy myśli przesłaniają to, co Jest – wprowadzenie teoretyczne 4. Praktyka: rozpoznawanie, kiedy myśl próbuje cię uwieźć – medytacja z elementami zaskoczenia 5. Sesja z końmi: UWAŻNOŚĆ i OBECNOŚĆ Dzień 2 6. Podzielenie się doświadczeniami 7. Procesowanie: haki, na które nabiera Cię Twój własny umysł – indywidualna praca z każdym uczestnikiem 8. Praca w Polu: Ty i Twój umysł 9. Obecność: Decyzja, deklaracja, energetyczne osadzenie
 8. 8. IV. ZAUFANIE Dopóki umysł Tobą rządzi, odczuwasz potrzebę kontroli, planowania i przygotowywania. Martwisz się. Stres i napięcia również są wynikiem potrzeby kontrolowania. W konsekwencji odczuwasz nieadekwatny ciężar na swoich barkach. Wydaje ci się, że masz wpływ na rzeczywistość, którą widzisz, dzięki kontrolowaniu. Tymczasem, tak naprawdę nie jesteś i nigdy nie byłeś w stanie niczego kontrolować. Zrozumienie tego na głębokim poziomie jest podstawą Zaufania, Zaufanie zaś jest otwartą na oścież bramą do Wolności. Tym jest ścieżka Mistrzów. To tam, gdzie kończy się kontrola, zaczynasz się Prawdziwy Ty. Podczas tego spotkania przekonasz się na głębokim poziomie, czym w istocie jest kontrolująca część ciebie, w co wierzy i co utrzymuje ją przy życiu. Poruszymy ją u samych podstaw, odsłaniając Prawdę. Zobaczysz na przykładzie własnych doświadczeń, jak to jest być prowadzonym przez Wyższe Ja. Odsłoni się przed Tobą wybór, który stanie się oczywisty.
 9. 9. STRUKTURA CZWARTEGO SPOTKANIA: Dzień 1 1. Powitanie i rozmowa diagnostyczna 2. Wprowadzenie teoretyczne: Kontrola=brak możliwości vs. Zaufanie=nieograniczone możliwości 3. Dzielenie się doświadczeniami Prowadzenia + procesowanie 4. Świadomość woli – czyją wolę postanawiasz wypełniać? 5. Arteterapia: odcinamy ostatnie nitki strachu Dzień 2 6. Podzielenie się doświadczeniami 7. Decyzja 8. Sesja z końmi: ZAUFANIE 9. Medytacja prowadzona i osadzenie w Zaufaniu 10. Zadanie domowe
 10. 10. V. SZERZENIE Twój umysł musi tworzyć – taka jest jego natura. Tworzenie odbywa się zawsze, niezależnie czy jesteś tego świadomy, czy nie. Są dwa sposoby tworzenia: projekcja lub szerzenie. Ego projektuje, Mistrz szerzy. To Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do sposobu, w jaki użytkujesz umysł. Poszerzanie świadomości do Pełni to dosłownie szerzenie Siebie w każdej chwili obecnej. Na tym spotkaniu zobaczysz Siebie takiego, jakim jesteś, w pełni doskonałym i gotowym dawać światu to, co posiadasz i czym jesteś. Zobaczysz, na głębokim poziomie, jak cennym darem jesteś, jak ten dar zachować i jak otrzymać go więcej. Otworzy się przed Tobą nowa ścieżka nauki i nauczania, obfitości i sensu. Ty i twoja droga, Twój umysł, Twoje pragnienia, Twoje cele – staniecie się jednym – Mistrzem.
 11. 11. STRUKTURA PIĄTEGO SPOTKANIA: Dzień 1 1. Przywitanie i podzielenie się doświadczeniami 2. Wprowadzenie teoretyczne: Szerzenie Pierwszą Przyczyną Życia oraz dlaczego faktycznie jesteś doskonały tu i teraz. 3. Transformacja postrzegania: Zobaczysz Siebie doskonałym TERAZ (proces grupowy) 4. Medytacja prowadzona: Jesteś Mistrzem 5. Arteterapia: Twoje unikatowe kompetencje 6. Procesowanie ostatnich wątpliwości i haków myślowych Dzień 2 7. Twoja opowieść – zabierz nas do Swojej Przestrzeni (30 minut dla każdego uczestnika + procesowanie grupowe) 8. Praca w Polu: Twoje unikatowe kompetencje (z materiałami wykonanymi podczas wczorajszej arteterapii) 9. Inspiracje i natchnienie – rozmowa w grupie
 12. 12. VI. RADOŚĆ Jesteś doskonale radosny każdą komórką każdego ze swoich ciał wówczas, gdy jesteś w pełni obecny. To się dzieje automatycznie i synchronicznie. Ilekroć nie czujesz radości, jest to informacja, że znów zawierzasz czemuś, co nie jest prawdziwe. Zatracić się w radości to zniknąć ego – i o tym jest nasze ostatnie spotkanie. Struktura tego spotkania pozostaje niespodzianką ;)
 13. 13. O autorze: Dominika Radwańska – formalnie magister socjologii, diet coach i psychoterapeuta wielu metod. Z powołania nauczyciel duchowy, pisarz, twórca. Urodzona jako mistrzowska trzydziestka trójka przebudziła się do Prawdy w wieku dwudziestu paru lat. Na mocy świadomej decyzji oddaje całą siebie jako Narzędzie Wszechświata, podążając za Głosem Serca. Jej misją na ten moment jest uzdrawianie ludzkiej świadomości poprzez otwieranie umysłów na Prawdę Uniwersalną, która jest dostępna każdemu, kto tak postanowi. Na codzień mieszka na rancho pod Warszawą razem z dwoma końmi i trzema kotami, kreuje w kuchni, prowadzi sesje terapeutyczno-rozwojowe, warsztaty z partnerstwie z końmi, a także publikuje na blogu www.swiadomoscpoprzezjedzenie.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/swiadomoscpoprzezjedzenie.
 14. 14. Informacje organizacyjne: Rozpoczynamy Cykl Mistrzostwa 8 grudnia 2018. Terminy kolejnych spotkań: I spotkanie – Perspektywa: 8-9 grudnia 2018 II spotkanie – Szczerość: 5-6 stycznia 2019 III spotkanie - Obecność: 2-3 luty 2019 IV spotkanie – Zaufanie: 2-3 marca 2019 V spotkanie – Szerzenie: 30-31 marca 2019 VI spotkanie – Radość: 27-28 kwietnia 2019 Ilość miejsc: 6 Miejsce spotkań: Zaprszam Cię do siebie – do Natural Road Ranch (50 km na południe od Warszawy) Koszt inwestycji: 3300 zł (550 zł/spotkanie) albo 3000 zł (500 zł/spotkanie) przy jednorazowej wpłacie. Noclegi: polecam sąsiednią agroturystykę w cenie ok. 30 zł/nocleg Zgłoszenia/zapytania: dominika@dorad.pl

×