MD 2012 / VWilliam Gregory ( born May 14, 1957 ), is a retired NASA astronaut andUnited States Air Force Lieutenant Colone...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

William Gregory an US astronaut & Albanian descent, too!

1,958 views

Published on

William Gregory ( born May 14, 1957 ), is a retired NASA astronaut and
United States Air Force Lieutenant Colonel, and Albanian descent, too!

Ai ( William Gregory ) është krenaria e jonë dhe i bënë nderë vetës dhe
gjithë shqipëtarëve, nga që nuk e harron prejardhjen e Tijë si shqiptar !!

Published in: Education, Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,958
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

William Gregory an US astronaut & Albanian descent, too!

  1. 1. MD 2012 / VWilliam Gregory ( born May 14, 1957 ), is a retired NASA astronaut andUnited States Air Force Lieutenant Colonel, and Albanian descent, too!Ai ( William Gregory ) është krenaria e jonë dhe i bënë nderë vetës dhegjithë shqipëtarëve, nga që nuk e harron prejardhjen e Tijë si shqiptar !!

×