Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
 
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Mbi Pellazget, Iliret dhe Shqiptaret - 5 libra dhe 3 video brenda ketij prezantimi te cilat mund te lexohen dhe shikohen me nje te klikuar

6,183 views

Published on

 • @BesfortLokaj : Me vjen mire qe te ka pelqyer. Nese futen shume info me nji vend kam frigen se disa nuk kane ide se cka jane ato. Per keto dy personalitete qe permendni kam ne kete koleksionin tim dhe mund te i gjeni ne google, slideshare, scribd dhe ne PC time normalisht.
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Vepra te mrekullushme , sidomos ato te Elenes . Do ishte mire qe ne kete linje te futeshin edhe veprat e Aristidh Koles dhe Dhimiter Pilikes
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • NOTE:
  Click the book, link or video to be open ( About Pelasgians, Illyrians and Albanians)

  Shenim:
  Kliko librin, linkun apo video-n e deshiruar per tu hapur.
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

Mbi Pellazget, Iliret dhe Shqiptaret - 5 libra dhe 3 video brenda ketij prezantimi te cilat mund te lexohen dhe shikohen me nje te klikuar

×