E Drejta Nderkombetare private (komplet)

23,281 views

Published on

E Drejta Nderkombetare private (komplet) postuar nga m.d.

1 Comment
5 Likes
Statistics
Notes
No Downloads
Views
Total views
23,281
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
4
Actions
Shares
0
Downloads
284
Comments
1
Likes
5
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

E Drejta Nderkombetare private (komplet)

  1. 1. Materiale nga: Ju klikoni në PDF ikonaE Drejta Nderkombetare privateLeksion 1 Adobe Acrobat Objekti dhe detyrat e te drejtes nderkombetare private DocumentLeksion 2 Adobe Acrobat Burimet e se Drejtes Nderkombetare Private DocumentLeksion 3 Marredheniet Juridike Nderkombetare Adobe Acrobat DocumentLeksion 4 Marredheniet e Konfliktit Ndertimi dhe Vecorite e Saj Adobe Acrobat DocumentLeksion 5 Adobe Acrobat Kualifikimi Ligjor DocumentLeksion 6 Adobe Acrobat Pronesia ne te drejten nderkombetare private DocumentLeksion 7 Adobe Acrobat Trashegimia ne te Drejten Nderkombetare Private DocumentLeksion 8 Martesa ne te drejten nderkombetare private Done by: marjandodaj@msn.com Adobe Acrobat

×