Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

TIDAR BALI – TRAVEL AGENCY

148 views

Published on

Tidar Bali is Polish - Indonesian travel agency, whose main goal is to promote Indonesia on the Polish market through tourism and sport.

Design: Invenzio
www.invenzio.pl/en

Published in: Travel
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

TIDAR BALI – TRAVEL AGENCY

  1. 1. 2
  2. 2. 3 Jesteśmy polsko-indonezyjską agencją turystyczną, której głównym celem jest promocja Indonezji na polskim rynku poprzez turystykę wypoczynkową i aktywną. Nasza agenc- ja organizuje wyjazdy na kilka wysp indonezyjskich, które charakteryzują się różnorodnym klimatem, kulturą, florą i fauną. Poprzez odkrywanie ich chcemy zachęcić wszyst- kich do próby doznania czegoś nowego w czasie wakacji. Naszym głównym celem jest połączenie aktywnego wypoc- zynku wraz z odkrywaniem uroków, kultury i tradycji archi- pelagu wielu wysp jakim jest Indonezja. Oferujemy pakiety wypoczynkowe, kursy surfingu, praktyki jogi, sesje golfa jak również relaks, wypoczynek i  wycieczki fakultatywne po najciekawszych wyspach Indonezji. Organizujemy wyjazdy wakacyjne dostosowane do potrzeb i wymagań klienta orga- nizowane przez cały rok. Nasza agencja mieści się na Bali w mieście Kuta, jednym z największych kurortów wakacyjnych w Indonezji. Jest to główne centrum rozrywki i na przestrzeni lat stało się ulu- bionym miejscem wakacyjnym dla turystów z całego świata. Jest tam wszystko czego potrzebuje turysta: białe piaszczyste plaże, mnóstwo barów i różnorodnych restauracji, kluby, salony piękności, szkoły surfingu oraz wiele sklepów i mar- ketów. BIURO TIDAR BALI
  3. 3. 4 WYSPA BALI Bali jest małą, przepiękną wyspą archipelagu indone- zyjskiego. Jej krajobraz jak i unikatowa kultura sprawia, że jest ona wyjątkowa. Nazwa Bali budzi skojarzenia z magic- znymi obrazami, które od stuleci urzekają podróżników. Uważana jest za wymarzone miejsce na wakacje ze względu na usytuowanie w tropikalnym klimacie. Znajduje się tam wiele miejsc, które warto zobaczyć: oszałamiające pola ryżowe, niezliczona liczba Świątyń, niezwykłe widoki, wul- kany wznoszące się ponad chmury, gęste tropikalne dżungle, szerokie piaszczyste plaże, przeźroczyste ciepłe wody, rozbijające się o brzeg fale. Ponad to, mieszkańcy Bali, którzy są ludźmi o niezwykłej kulturze i tradycji, mogą sprawić, że Twoje wakacje będą niezapomniane. Na Bali księżycowe noce to czas, kiedy duchy wychodzą i harcują w jego świetle, gdzie każda noc jest rytuałem i nawet pogrzeb może być okazją do przeżycia niezwykłych chwil. Ta niezwykła wyspa jest wyjątkową mieszanką nowoczesnych udogodnień dla turystów, które łączą się z niezapomnianymi zakupami, przeszłością i dziedzictwem kulturowym.
  4. 4. 5 DODATKOWE ATRAKCJE NA BALI SURFING Bali to drugie najlepsze miejsce na świecie do surfowania tuż po Hawajach, ciepła woda oraz wysokie fale przez cały rok sprawiają, że sezon surfingowy trwa tutaj przez większość roku. Jest to idealne miejsce dla początkujących surferów (Kuta Beach oraz Padam Beach) jak i tych, którzy doświadczyli już uroków tego sportu i poszukują mocnych wrażeń (Uluatu oraz Padang Padang). Oferujemy kursy surfingu na różnych poziomach zaawansowania: początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany oraz kursy dla dzie- ci. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom zostaniesz wprowadzony w świat surfingu bez stresu i z gwarancją szybkich postępów. Zajęcia prowad- zone są zarówno w grupie jak i indywidualnie. GOLF Bali, zwana „Wyspą Bogów”, w szybkim tempie nabiera reputacji wielce pożądanego miejsca do gry w golfa. Nic więc dziwnego, że miłośnicy golfa przyjeżdżają tutaj z całego świata, żeby grać na 18-dołkowych polach gol- fowych o wysokiej klasie. Miejsca które polecamy, Nirwana Bali Golf Club, Bali Golf and Country Club in Nusa Dua jak również New Kuta Golf Club są znane na całym świecie i uznawane jako jedne z najlepszych w całej Azji. Organizujemy pakiety wyjazdowe połączone z grą w golfa na jednym z wyżej wymienionych pól golfowych, jak również możliwość połączenia gry w golfa z wypoczynkiem i zwiedzaniem tej pięknej wyspy jaką jest Bali. Zapewniamy zakwaterowanie, transfery oraz całkowitą obsługę związaną z grą w golfa. Ist- nieje możliwość wyjazdów grupowych oraz indywidualnych. WYCIECZKI FAKULTATYWNE 1) Wycieczka na wyspę Lembogan 2) Rafting (Ayung&Telaga Waja River) 3) Wycieczka rowerowa 4) BOUNTY – jednodniowy rejs 5) BALI FUN SHIP –jednodniowy rejs
  5. 5. 6 DODATKOWE ATRAKCJE NA LOMBOK NURKOWANIE I SNORKELING Lombok, przez lata pozostający w cieniu sąsiedniej wyspy Bali, oferuje to wszystko, czego oczekuje się od “rajskiej wyspy” - dzikie, białe plaże, turkus oceanu, bujną przyrodę, które zapierają dech w piersiach i pozwalają na wymarzony odpoczynek. Odkryty przez surferów, Lombok okazał się również doskonałym miejscem dla miłośników nurkowania i snorkelingu. Fasc- ynuje różnorodnością podwodnych krajobrazów- od piaszczysto-koralowe- go dna Gili Islands po mistyczne formacje skalne, tunele i kaniony okolic Kuty, Sekotong czy Belongas. Zachwyca bogactwem fauny i flory, szczegól- nie tak lubianych żółwi, oraz kolorami raf i ogrodów koralowych. Pasjonuje doświadczonych nurków możliwością zmierzenia się z prądami morskimi, spotkaniami z rekinami, mantami, szkółkami barakud, ale również okazjami do sfotografowania rzadkich okazów stworzeń morskich. W ramach nurkowania i snorkelingu współpracujemy z wykwalifikowanymi trenerami centrum nurkowego Scuba Froggy PADI Dive Resort, które oferuje kursy i wyprawy nurkowo-snorkelingowe od północy (Gili Islands, Senggigi) po południe Lomboku (Kuta, Gerupuk, sekotong i Belongas). Scuba Froggy jest również jedynym na wyspie organizatorem nocnego nurkowania oraz programów dla dzieci. Osobom, które dotąd nie miały okazji spróbowania podwodnej przygody, proponuje bezpłatne lekcje w basenie oraz nurkowania na wodach otwartych pod opieką instruktora. Gdzie nurkujemy? ► Gili Islands – nurkowanie z łodzi ► Senggigi i okolice – nurkowanie z szybkiej łodzi motorowej oraz z plaży ► Kuta i Gerupuk – nurkowanie z łodzi ► Belongas – nurkowanie z łodzi ► Sekotong – nurkowanie z łodzi
  6. 6. 7 WYSPA LOMBOK Lombok,częstonazywanawyspątysiącameczetów,jestbard- zo zróżnicowana pod względem etnicznym i kulturowym. Położona jest na wschód od Bali i zajmuje powierzchnię 4700 km2. W krajobrazie dominuje łańcuch 13 szczytów górskich z Gunung Rinjani – trzecią co do wielkości górą Indonezji. Wyspa ta znacznie różni się od wyspy Bali nie tylko obyczaja- mi i dziedzictwem kulturowym, ale również klimatem, florą i fauną. Na Bali są one zdecydowanie bardziej azjatyckie, na Lombok – australijskie. Jest to idealne miejsce do uprawi- ania różnych sportów takich jak nurkowanie, surfing, golf oraz wspinaczka górska. Jej kolejną atrakcją są plaże, które są nieskażone i bardziej dzikie niż na Bali. Główny ośrodek turystyczny znajduje się na zachodniej części wyspy i oferuje szeroki wybór miejsc noclegowych oraz atrakcji turystyc- znych.
  7. 7. 8 WYSPA GILI Na północnym zachodzie wyspy Lombok położone są trzy małe wyspy: Gili Trawangan, Gili Meno i Gili Air, chętnie odwiedzane przez turystów, szczególnie ama- torów nurkowania. Te trzy niewielkie wyspy są wymarz- onym miejscem odpoczynku w otoczeniu wspaniałych plaż i przepięknych raf koralowych. Każda wyspa posiada kilka kurortów wakacyjnych, a najbardziej rozwiniętą jest Gili Trawangan. Ruch samochodowy i motorowy jest tam zab- roniony, więc jedyną formą poruszania się jest spacer jak również zaprzęgi konne zwane widomo.
  8. 8. 9 DODATKOWE ATRAKCJE NA GILI YOGA Ta niewielka wyspa usytuowana pomiędzy Bali a Lombok poza pięknymi plażami i możliwością nurkowania oferuje coś więcej. Jest to również idealne miejsce dla miłośników jogi. Gili Yoga jest oszałamiającym miejscem, usytuowanym przy biało-piaszczystej plaży nad samym oceanem. Oferujemy zajęcia jogi na różnych pozi- omach zaawansowania jak również warsztaty medytacji, które są pełne wiedzy, zdrowia i radości. Nasi doświadczeni nauczyciele pomogą Wam doświadczyć niezapomnianych chwil oraz poprawić umiejętności.

×